סקירה של שאנל מס ‘5 בושם: האם זה שווה את ההייפ? – insightyv.com

סקירה של שאנל מס ‘5 בושם: האם זה שווה את ההייפ?

אז, כמובן, שמעתם על בושם שאנל מס ‘5. אבל מה ההיסטוריה של זה ועוד לעניין – זה ניחוח בשבילך? הנה סקירה שלנו של בושם איקוני ביותר בעולם.

היסטוריה של שאנל מס ‘5

ב -1921, מעצב האופנה הפריזאי גבריאל “קוקו” שאנל שאל את הבושם הרוסי לצאר ארנסט בו כדי ליצור משהו “שריח כמו אישה, לא ערוגת פרחים”.

יש הרבה סיפורים על מקורו של הריח הזה אבל האהוב עלי הולך ככה: בוקס בא עם כמה ניחוחות שונים ומאז שאנל היה בעיצומו של כאב ראש נורא, היא הורו לו להשאיר את הבקבוקים על האח.

דקות אחדות לאחר צאתו זינקה מן הספה והחלה לרחרח את תוכנם של הבקבוקים. נראה שהבקבוק החמישי משך את תשומת לבה ובקבוק מספר חמש נבחר. חמש היה גם מספר המזל שלה. נכון או לא? אף אחד לא באמת יודע מלבד שאנל עצמה.

הסם המתקבל יהפוך לניחוח האיקוני ביותר בעולם. מכירות מיידיות להצלחה כאשר נולד, שאנל מס ‘5 נשאר גרנד דאם של בושם המכירות עד עצם היום הזה, עם בקבוק נמכר ברחבי העולם כל 30 שניות. הבקבוק המלבני והפשוט – המייצג את הפילוסופיה של “קוקו שאנל” של קוקו שאנל – הוא קלאסי מדי, ובשנת 1959 זכה למקום הריח באוספים הקבועים של המוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק.

כוכב נולד

יצירת מס ‘5 debuted סוג חדש של בושם חדש לעולם. Perfumer ארנסט Beaux, תוך פיתוח דגימות לאישור של שאנל, נוצר והשתמש בפעם הראשונה מרכיב סינתטי שנקרא aldehydes.

אלמנט מעשה ידי אדם יש ריח מורכב אשר, בעוד לא נמצא בטבע, הוא נעים לזיהוי האף. זה מתואר לעתים קרובות ריח של כביסה כי כבר יבשים בחוץ ביום קריר. המינון הכבד של אלדהיידס מס ‘5, יחד עם פלורלים מוכרים יותר, הוא מה שנותן את הבושם לפתיחתו הפתאומית של פריכות וזוהר.

מה הופך מקרא ביותר

מס ‘5 היה ניחוח הבחירה של רבים ידוענים האגדי לאורך השנים, כולל מרילין מונרו, אשר מפורסם הצהיר כי היא לא לבשה שום דבר אחר למיטה. כיום, הכוכבים הבהירים ביותר בהוליווד ממשיכים לבחור את שאנל מס ‘5, ללא ספק מושכת את התחכום של המותג ואת הזוהר הנשי. אווה מנדס, ויקטוריה בקהאם, ג’סיקה אלבה, סלין דיון וקלאודיה שיפר.

מה זה מריח

למרבה הפלא עבור ניחוח כזה ממותג חזק, מס ‘5 הוא ריח שיכול להריח שונה בתכלית מאישה אחת לאחרת. תערובת מורכבת מאוד של אלדהידים ופלורלים – כולל ורד, ילאנג-ילנג, יסמין, שושן העמק ואייריס – מרוצפת על בסיס חמימי, עץ, אלמוג, וניל, ענבר ופצ’ולי – בושם זה מספק את בקשתו של שאנל שלא ריח של “קומפוזיציה” ולא של פרח אחד. עם זאת, מעורבב היטב, אם כי, מס ‘5 יכול להגיב בדרכים מפתיעות כאשר נחשף לכימיה הגוף. אישה אחת יכולה לאהוב את שאנל מס ‘5 על אבקת האבקה שלה וריח הסבון הטרי, בעוד שאדם אחר מקמט את אפה בכאב הכימי והמושק הקשה שלה. עם הבושם הזה, אתה משלם את הכסף שלך, אתה לוקח את הסיכויים שלך – אבל אנחנו ממליצים לקבל מדגם לפני שאתה קונה.

חדש לקחת על שאנל מס ‘5

Perfumer Olivier Polge (אביו היה הבשר הראשי של שאנל במשך עשרות שנים) הוא בא עם שלו לקחת על זה ריח איקוני, אשר הושק בסתיו של 2016. שאנל מס ‘5 L’Eau הוא טרי, מודרני לקחת על הקלאסי נִיחוֹחַ. 

איפה ומתי ללבוש את זה

כמו אלדהיד פרחוני בוגרת, שאנל מס ‘5 הוא מתאים היטב ללבוש בשעות היום. רק ליישם בזהירות, כמו ריח מרוכז מאוד.

No Replies to "סקירה של שאנל מס '5 בושם: האם זה שווה את ההייפ?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.