21 קל ופשוט פסחא מסמר אמנות עיצובים

אנחנו פשוט לא יכולים להאמין כמה מהר השנה הולך! אתה יכול להאמין שזה כמעט חג הפסחא כבר? לא שאנחנו מתלוננים על מזג האוויר החם יותר, כמובן, אבל אנחנו בטוחים שהמותנים שלנו יתחילו להתלונן בקרוב על כל צריכת השוקולד הנוספת. החלטנו לנחם את עצמנו עם ציפורניים נהדרות, ועכשיו, אנחנו לוקחים מבט מקרוב על עיצובים פשוטים פשוטים ומסמרים אמנות חג הפסחא. הנה 21 מהם שאנחנו חושבים שאתה הולך לאהוב.

1. עיצוב פסטל

פסטלים ואביב ללכת יחד בצורה מושלמת, בדיוק כמו ... ובכן, פסטלים ואביב באמת. זה משלב הרבה מראה שונה באחד, אבל אתה לא צריך ללכת על כולם. לבחור האהוב עליך, או תשע בכל זאת עם מסמר אחד תכונה? או אפילו מסמר אחד על כל יד? הכדור הוא באמת בבית המשפט שלך, עם עיצובים כמו חמוד כמו אלה על השוק, זה באמת הזמן להיות יצירתי!

פַּסטֵל bunny Spring Easter Nail Art Design

2. נקודות פולקה + ארנבות

ארנבות הם רעיון נהדר עבור מסמרים חג הפסחא, והם כל כך הרבה יותר קל לצייר את עצמך ממה שאולי חשבת קודם. התחל עם מעיל הבסיס שלך, וודא שאתה עשית את כל העבודות לפני היד. משמעות הדבר היא הסרת כל פולנית עודף מן mani האחרון היה לך, ולתת הכל קובץ טוב וצורה. הוסף כי לילך פופ על גבי, ולמצוא גוון סגול כהה יותר כדי ליצור נקודות אלה. אתה גם צריך עיצוב dotting עבור זה, אבל הצלחנו להשתמש סוף עגול של אחיזת שיער ויצירתי כמה עיצובים די נהדר, אז אל תהיה disheartened אם אין לך מה שאתה צריך. אחר כך, אליפטי לבן על הפנים ארנבות, כמה אוזניים, וכמה ורוד ושחור הוסיף להוסיף ארנב יותר פרטים. לא קשוחה כמו שחשבת בכלל, נכון?

פּוֹלקָה Dot Bunny Easter Nails

3. חמוד דהוי עיצוב

ציפורניים דהוי הם באמת עניין גדול עכשיו, אבל אל תדאג אם אין לך חבורה של גוונים דהויים על היד. כל שעליך לעשות הוא לצייר את הציפורן מסמר, כמו אלה באני חמוד ציפורניים גזר, ולא באמצעות מעיל העליון מבריק, לתת לו מעיל העליון דהוי במקום. יהיו לך מסמרים דהוי ואתה לא צריך לצאת ולקנות חבורה של הלקים חדשים!

דָהוּי Bunny and Carrots Easter Nails

4. עיצוב צבעוני עבור מסמרים ארוכים

אם יש לך מסמרים ארוכים יותר, למה לא לשחק עם עיצוב קצת יותר מסובך. אנחנו אוהבים את פסים אופקיים על הציפורניים האלה, באמצעות מסמרים ציפורניים כדי לעזור להפריד ולתת לו פופ מאיר טוב. ארנבות אפרוחים הם שם של המשחק עם אלה delights, אבל אתה יכול להוסיף פסחא ביצים עיצובים, או כל האביב כמו עיצוב אתה אוהב באמת. מה דעתך על נרקיסים? נרקיסים תמיד מזכירים לנו את האביב!

צִבעוֹנִי Easter Nail Design for Long Nails

5. פרחים + באני מבטא נייל

ירוק - איך אתה מרגיש בקשר לזה? ובכן, בשביל האביב, ובעיקר הפסחא, אנחנו חושבים שזה הצל המושלם. במיוחד כאשר אתם משלבים אותם עם כמה מרגניות יפה ארנב לבן מדי. הירוק הוא הצבע המיועד לסמל חיים חדשים, טבע, אנרגיה, הרמוניה ופריון. אם זה לא אומר "חגיגת האביב", אנחנו לא יודעים מה עושה!

ירוק Rabbit and Flowers Easter Nail Art Design for Almond Nails

6. עיצוב סגול

לילך, לבנדר, סגול - סגול - הם צבע נהדר באמת, במיוחד כשמדובר עיצובים פשוטים פשוטים מסמר אמנות חג הפסחא, אבל אתה בהחלט רוצה לזכור להשתמש במעיל בסיס. סגול, וגוונים בהירים רבים אחרים, יש הרגל להשאיר מכתים נבזי מאחור. אם אתה מוצא שאתה עושה לסבול עם זה, לתפוס את עצמך לימון. מיץ לימון מכיל חומרי הלבנה טבעיים, וזה יעזור להיפטר חלק דהוי.

חָמוּד Purple Easter Nail Art Design

7. פינק Ombre עיצוב

איזה עיצוב סופר מגניב! אלה פשוטים פשוטים פסחא מסמר אמנות עיצובים להשתמש בצבעי אפקט בצבעי מים, וזה כזה נראה מגניב עכשיו. אתה רוצה להשתמש מעיל בסיס לבן ממש מתחת לעזור ורוד על גבי כדי להתבלט. אתה גם רוצה לוודא שיש לך את עצמך באיכות טובה פולנית גם. לבן נוטה להיות הצבע הכי פסים.

וָרוֹד Ombre Easter Nail Art Design

8. חמוד חג הפסחא Chick מסמרים

פסחא וגוזלים - הם הולכים נהדר ביחד, לא? אתה בהחלט צריך לשקול מסמרים כמו זה שלך כיף באביב, במיוחד אם אתה רוצה משהו חמוד ופסטל. קל לעשות, זה מאניה של חמש דקות שאנחנו בהחלט ממליץ.

פָּשׁוּט and Easy Easter Chick Nails

9. גזר חמוד עיצוב

אם אתה לא רוצה ארנבות, מה דעתך על גזר? ואם כבר מדברים על גזר, אנחנו באמת מפוארים לאכול עוגת גזר עסיסי עכשיו! בכל מקרה, עוגה ומזון בצד, בואו לשלם קצת יותר תשומת לב אלה סופר חמוד חמוד קל ופשוט מסמר אמנות עיצובים. משולש קטן של תפוז נותן לך את עיקר הגזר, וכמה תנועות עם מברשת דקה שלך כמה צבע ירוק ייתן לך את הצמחייה שאתה צריך לעשות את זה נראה אותנטי. פשוט וחמוד - זה לא מה שחיפשת?

עשה זאת בעצמך Colorful Easter Nail Art Design

10. עיצוב לבן עם נייל מבטא

מסמר מבטא היא דרך מצוינת של livening את הציפורניים, ללא צורך להחיות את כל הציפורניים. אתה יכול לתת את הצבע העיקרי שלך לגעת מהירה למעלה בבסיס, ולאחר מכן לצייר מחדש או עיצוב מחדש רק מסמר אחד מובלט או מבטא, נותן לו את האביב / פסחא לגעת. אם אין לך זמן מניקור מלא, רק לתת מסמר אחד במקום טיפול מניקור. זה ייקח עשירית מהזמן ... בתיאוריה בכל מקרה.

לבן Bunny Easter Nail Art Design

No Replies to "21 קל ופשוט פסחא מסמר אמנות עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    69 − = 68