21 צבע אפור צבע שיער סגנונות וסגנונות

זה הפך להיות אחד יוצא דופן של מגמות אבל שיער אפור או כסף נראה להיות קצת "דבר" לאחרונה. פעם היו אמורות הנשים להסתיר את האפור שלהן אבל בימינו, זה הצבע הכי אופנתי שאפשר לסלע.

נדלק על ידי אוהב של פינק, קלי אוסבורן, ריטה אורה ואפילו קארה Delavigne, הנה 21 של השיער האפור החם נראה שאתה צריך להיות מכוון עבור!

1. Mermaid גריי מנעולים

אינסטגרם / evalam_

Instagram / evalam_

שיער אפור פירושו התחייבות מינימלית ולמרות מקבל את הגוון הנכון יכול להיות מסובך במקצת, צבע קבוע למחצה זמניים נשטפים בקלות בשניים עד שמונה שוטף. ככל שאתה רוצה שזה האחרון, לעתים קרובות יותר תצטרך לגעת בו. אם אתה רוצה להסתכל לטווח ארוך או לתקן לטווח קצר, זה בהחלט גוון גדול להיות השראה.

2. שיער אפור וורוד

אינסטגרם / wifeofastylist

אינסטגרם / אשתו

אם אתה רוצה לשחק עם צבע, למה לא לנסות את זה בצבע כסף אפור כדי פינקי סגול בסגנון ombré? צבע אפור בהיר מספק את הרקע המושלם עבור מגוון רחב של צבעים כדי להיות בטוח להתנסות קצת. אם אתה הולך על חצי קבוע או לשטוף- in, לשטוף- out צבעים, אתה יכול בקלות לעבור את זה או לשטוף אותו אם אתה לא מרוצה מזה.

3. כסף קוקו אפור

אינסטגרם / ssssamanthaa

אינסטגרם / ssssamanthaa

הערפד, האפור, המסריח עושה זאת הוא מבט אמיץ, אבל אחד זה חבילות אגרוף חזק. מיקס הקטן של פרי אדוארדס נשא את זה במשך זמן מה וזה אחד שעובד ממש טוב לקראת החורף הקרוב / עונת החגים! פשוט להוסיף שפע של אייליינר שחור רוצח אדום או שפל שזיף שפתיים עבור מבט בהחלט בולטת מן הקהל.

4. כסף להמיס

אינסטגרם / harttofcolor

אינסטגרם / harttofcolor

זה יכול להיות עבודה קשה מקבל רק את הגוון הנכון של כסף במיוחד אם אין לך כבר שיער בהיר. העצה הטובה ביותר שתשמע להשיג את זה סגנון מתכתי יפה היא לעשות את זה באופן מקצועי!

5. בקושי יש אפור

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

בקושי יש גוונים כסף היא עוד דרך מצוינת להמציא שיער בלונדינית היא דרך חמודה מאוד מתוחכם לעבור דברים. אלי Goulding זיווגו את המראה עם שיער בלונדיני ושפתון ורוד התינוק אבל אתה באמת יכול להתנסות עם צבעים שונים.

6. שיער שלגיה

אינסטגרם / marije_salonb

אינסטגרם / marije_salonb

אתה יכול בקלות להשיג את המראה הזה לבן אפור עם עזרה של טונר לבן או כסף. רק לוודא שאתה לא משאיר את זה יותר מדי זמן אחרת תוכל להיאבק כדי להיפטר מנעולים של גוונים אלה לילך כי לעתים קרובות יכול להישאר מאחור.

7. אפור כדי פסטל כחול Dip Dye

אינסטגרם / sammiiwang

אינסטגרם /

לטבול dye מנעולים הם כמו ombré אבל ללא דהייה עדין. Rihanna התנדנד זה נראה במשך זמן מה וזה מושלם עבור אלה שאינם מוכנים לגמרי לצבוע את הראש המלא של השיער! זה לא משנה אם זה לא נראה מושלם לגמרי היא דרך מצוינת להמציא את השיער מחדש ... קצת בכל פעם!

8. סגול לשיער כסף

אינסטגרם / sammiiwang

אינסטגרם /

זה באמת נראה ייחודי הוא פשוט ההפך של כסף או אפור לילך / ombré סגול. אם אתה לא רוצה לשמור מחדש הלבנת השורשים שלך כדי להשיג את הצבע האפור בהיר, נסה ללכת עם עמוק, עשירים שזיף צבע סגול במקום.

9. גריי בוב תסרוקת

אינסטגרם / missgraceha

אינסטגרם / מיסגראסה

זה מלוטש, מבריק מתכתי בוב הוא נהדר לשיער כי הוא לא קשה מדי לשמור. למרות הולך על קוצצים יכול להיות בחירה קשה, ניסוי עם צבע יכול לעשות את הדברים קצת יותר קל. זה בהחלט המקרה כאשר אתה רואה את זה יופי אפור bobbed!

10. אפור קפוא לילך שיער

אינסטגרם / parlourhairlounge

אינסטגרם / parlourhairlounge

לעיתים קרובות אתה מוצא את השיער שלך הולך גוון לילך כאשר אתה הראשון לנסות ללכת אפור או כסף אבל זה לא דאגות כמו זה בדיוק כמו בסגנון. גניפר גודווין היה לאחרונה מעריץ של המראה הזה ואת החדשות הטובות ביותר היא, זה לא משנה אם בסופו של דבר עם גדילי לילך במקרה. אתה יכול פשוט לומר שאתה מכוון למראה זה!

No Replies to "21 צבע אפור צבע שיער סגנונות וסגנונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    19 − = 9