21 יפה חתונה פדיקור רעיונות לכלות – insightyv.com

21 יפה חתונה פדיקור רעיונות לכלות

יצירת מראה החתונה המושלם הוא יותר מאשר רק את השיער ואת השמלה. גימור קטן כמו מסמרים חשובים באותה מידה. זו הסיבה שאנחנו צריכים להרכיב רשימה של 21 רעיונות הטובים ביותר פדיקור החתונה. כל אחד הרעיונות האלה יגרום לך להיראות ולהרגיש נהדר ביום הגדול שלך. יש עיצוב לכל הכלה מן glamles glam לאמנות פרחונית.

1. פדיקור צרפתי עם גבישים

קודם כל יש לנו פדיקור צרפתי זה היה קצת מהפך. זה pedi יש את המראה הקלאסי עם מבטא גביש המבטא. זה תוספת נוצצת רק נותן הציפורניים שלך לגעת מיוחד אשר מושלם לחתונה. לבש נעלי אצבע פתוחות כדי להציג פדיקור אלגנטי כזה.

צָרְפָתִית Pedicure with Crystals for Wedding Pedicure Ideas for Brides

2. פדיקור Glitter

שום דבר לא אומר אירוע מיוחד כמו נצנצים! אז, לתת את הציפורניים שלך כמה נצנוץ עם פולנית נצנצים. אתה יכול לקבל כל צבע אבל כסף אחד כזה או זהב יהיה מושלם. צבעים אלה הם זוהר ילך עם כל השמלה ואת הנעל. Glitter הלקים הם דרך קלה ליצור מראה מסוגנן עצמך בבית.

נִצנוּץ Pedicure for Wedding Pedicure Idea for Brides

3. תגיד שאני עושה אמנות נייל

מחפש ציפורניים אמנות ייחודית ויצירתית? ואז מצאנו רק את הדבר! זה פדיקור צרפתי כולל מבטא מסמר עם המילים “אני עושה”. עיצוב כזה מושלם לכלה! זה רעיון פדיקור כיף שכולם יאהבו. פנינה קטנה מסיים של פדי יפה.

צָרְפָתִית Pedicure with Say I do Accent Nail for Wedding Pedicure Idea for Brides

4. חוף חתונה פדיקור

אם אתה מתכנן חתונה החוף או הקיץ פדיקור כזה יהיה מושלם. עיצוב זה כולל פולנית לבנה מסורתית עם מסמר מבטא פרחוני. לפרח יש מראה טרופי. ציפורניים אמנות כמו זה יכול להיעשות בכל צבע ייראה נהדר עם נעליים או יחף.

לבן Pedicure with Tropical Flower Accent Nail for Wedding Pedicure Idea for Brides

5. ג’די פדיקור יפה

הבחירה הבאה שלנו היא מסוגננת, נשית ויפה. זה פדיקור יש לוח צבעים חמוד עם אבני חן עיצוב ססגוני. פדיקור כזה הוא אופנתי יתאים כל נעל. אתה יכול ליצור מחדש את האמנות ככה עם כל צבע כדי להתאים את נראית כלה.

רַב Color Pink Pretty Pedicure with Gems for Wedding Pedicure Idea for Brides

6. אלגנטי פרחוני נייל אמנות

דפוסי פרחים הם פופולריים עבור pedicures החתונה ועם זה מדהים הציפורן אמנות אנו יכולים לראות מדוע. פדי זה כולל פרחים לבנים יפים עם אבני חן במרכז. ציפורניים אמנות כמו זה ייראה יפה על כל כלה. את bridesmaids יכול אפילו את זה עם פרחים צבעוניים שונים.

לבן Floral Nail Art Pedicure with Gems for a Wedding Pedicure Idea for brides

7. זהב נצנצים

בעת בחירת צבעים עבור כלה שלך מני פדי, זהב הוא בחירה מדהימה. זה צבע שאומר אלגנטיות וזוהר. אם אתה חושב על שיש זהב, לשקול זהב נצנצים! את glitz מושלם עבור יום החתונה וזה יהיה להחמיא את הנעליים בצורה מושלמת.

זהב Glitter Design for Wedding Pedicure Idea for Brides

8. פינק פדי

הוסף כתם של צבע למראה החתונה שלך עם פדיקור ורוד ככה. זה גוון מדהים של ורוד ייראה נהדר עם כל הנעל. הגבישים הם תוספת מיוחדת לגמר, מושלמת ליום הגדול שלך. אתה יכול אפילו ללבוש טבעות אצבע ככה בסגנון כלה אופנתית.

אפל Pink Pedicure with Gems for Wedding Pedicure Idea for Brides

9. מסמר הדגשה אלגנטי

זה לבחור הבא תכונות עיצוב תחרה לבן גבישים. מה עוד אתה יכול לבקש פדי כלה? פדיקור כזה הוא אלגנטי, מסורתי ומסוגנן. הוא יתאים לכל שמלה ונעליים. אתה יכול אפילו יש מסמר אמנות כמו זה כמו גם mani ו פדי, זה ייראה נהדר על שתי אצבעות הידיים.

צָרְפָתִית Pedicure with Elegant Accent Nail for Wedding Pedicure Idea for Brides

10. פדיקור צרפתי אופנתי

הנה דוגמה נוספת איך לערבב את הפדיקור הצרפתי הקלאסי. זה כולל ציפורניים קצרות ופשוט עם עיצוב מבטא אחד. האמנות מבטא תכונות אבני חן כסף יושב לאורך החלק התחתון של הציפורן. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה עם פנינה או קריסטל.

וָרוֹד French Pedicure with Silver Gems for Wedding Pedicure Idea for Brides

No Replies to "21 יפה חתונה פדיקור רעיונות לכלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.