21 רעיונות מדהימים איפור עיניים חומות – insightyv.com

21 רעיונות מדהימים איפור עיניים חומות

אם יש לך עיניים חומות, יש לך מזל. אתה מבורך להיות מסוגל לברוח עם כל כך הרבה צבעים שונים, גוונים, עיצובים של איפור, העולם הוא ממש ממש צדפה שלך. על ספקטרום צבע / גלגל, אין צבע “רע” או “טוב” עבור חום (מול / משלימה), כלומר אתה יכול לעשות הרבה מה שאתה רוצה.

לא משנה מה מצב הרוח שלך, אירוע, סגנון או אירוע, יש מראה איפור חום לכולם, ואנחנו לוקחים מקרוב כמה עיצובים נהדר אלה רעיונות איפור מדהים עיניים חומות.

1. זהב נצנצים נראה

להיות יצירתי עם עיצובים האיפור שלך, ולבלות קצת זמן לשחק עם גוונים שונים לוחות שלך כדי לראות מה העבודה בשבילך. אלה רעיונות איפור מדהים עיניים חומות בוודאי התחיל איפשהו – אמן איפור לשחק עם גוונים שונים ומרקמים יום אחד. איך אתה יודע שאתה לא תיצור את המראה הבא איפור הרוצח? אתה לא, ולכן אתה בהחלט צריך להיות יצירתי.

זהב Glitter Smokey Eye Makeup Look for Brown Eyes

2. פופ של זהב כהה

אם אתה הולך להיות יצירתי עם רעיונות איפור מדהים שלך עיניים חומות, אתה צריך לוודא שאתה משתמש טוב eyeshadow פריימר. זה מבטיח כי eyeshadow שלך לא זז מסביב או לקפל, והוא יכול גם להבטיח את המראה נשאר המשרד עבור הזמן שאתה צריך את זה. אין דבר גרוע יותר מאשר מראה איפור יפה כאשר אתה עוזב את הבית, רק בשביל שזה ייראה קצת … ירודים רק כמה שעות מאוחר יותר.

בורגונדי and Dark Gold Glitter Smokey Eye for Brown Eyes

3. זית ירוק סמוקי עין

אם יש לך עיניים חומות כהות באמת, אתה יכול לשחק הרבה יותר עם הרבה יותר כהה, כמעט מעושן נראה כאשר עושה את הפנים שלך במשך היום. אם יש לך עיניים “בינוניות” חומות, אתה בהחלט צריך לשחק מסביב עם גוונים ירוקים, צהובים ו-זהב צהוב גוונים נראה מדהים על עיניים חומות בהירות – הם עוזרים להביא את אלה זהב ו.

זית Green Smokey Eye for Brown Eyes

4. מבט סגול נוצץ

אם יש לך עיניים חומות, אחד הדברים שאתה בהחלט צריך לשחק עם אלה הם גוונים מתכתיים יפה. עירום מתכתי במיוחד לעבוד טוב ביחד, והם לעתים קרובות עבודה על ידי אוהב של קים Kardashian ו קיילי ג ‘נר. כמו גם את עירום טיפוסי זהב או ברונזה גוונים מתכתיים, אל תפחדו לנסות dusky ו עלה זהב ורוד tides eyedadows, וגם חום כהה ו purples מדי. אלה כל גוונים אתה יכול סלע, ​​אז זה היה בערך בזמן שאתה מתנדנד אותם!

נוצץ Purple Smokey Eye for Brown Eyes

5. עיניים סמוקי שחורות נוצצות

אם אתה מחליט לשחק את העיניים שלך, וזה בפעם הראשונה שהחלטת להיות יצירתי עם האיפור שלך, לשמור את שאר הפנים שלך בעירום. זה במיוחד במקרה של השפתיים. בעל עיניים גדולות, כהות ודרמטיות המשולבות עם שפתיים גדולות, כהות ודרמטיות יכול לגרום לך להיראות קצת אימה להראות- esque, ואנחנו בטוחים שזה לא בדיוק את המראה שאתה הולך על.

שָׁחוֹר Glittery Smokey Eye for Brown Eyes

6. קיצוץ גזור דרמטי

חתך דרמטי לקמט הוא די ידוע להיות קשה להגיע ימינה, אבל המפתח כדי לקבל דברים מעורבב בצורה מושלמת, ועם החריפות של קמטים, אתה הולך צריך ללמוד איך למזג. אתה גם צריך יד יציבה. אתה צריך לעבוד על העין סמוקי וקמט בסעיף הראשון, באמצעות קונסילר כדי לכסות את המכסה ולקבל את עצמך כי קו חד. מאותו רגע אתה יכול להוסיף גוונים צללית הראשי שלך. זה עלול לקחת כמה ניסיונות, אבל אתה יודע מה שלך אומר – בפועל עושה מושלמת.

דְרָמָטִי Smokey Cut Crease Look for Brown Eyes

7. זהב Glitter נמוך Lash קו

אם אתה צריך דרך קלה לקחת את עצמך מן היום במשרד שיק אופנת לילה גל צד, קפיצה מהירה של זהב אניה נצנצים יכול להיות כל מה שנדרש. במקום להחיל אותו על המכסה העליון שלך כמו שאתה בדרך כלל היה, להחיל אותו על קו הריסים התחתונה במקום. זה טוויסט מודרני, מוסיף קצת glitz ו glam כדי איפור שלך, לוקח רק כמה דקות כדי להחיל. טריק נהדר! אחד אתה בהחלט צריך לדעת.

זהב Glitter Lower Lash Line Makeup Idea

8. מראה זוהר

אתה לא יכול לקבל עיניים זוהרות סופר בלי הגבות ללכת איתם, כמובן, וזה עשוי להפתיע אותך ללמוד כי גלים חשובים יותר ממה שאולי חשבתי קודם. הם עוזרים למסגר את הפנים שלך. הם גם עוזרים לשנות את המראה שלך. האיפור שלך הוא בדרך כלל הדבר הראשון שאתה צריך לשנות כאשר אתה מפעיל את צבע השיער שלך, וזה הגיוני כדי לקבל אותם נכון. אתה יכול לקבל אותם בצורה מקצועית, למשל, ולאחר מכן לשמור על המשטר עם tweezing קבוע / השחלה / שעווה לאחר מכן. זה משתלם כאשר אתה רוצה עין הרוצח נראה, זה כל מה שאנחנו אומרים.

מַקסִים וּמְפוּאָר Smokey Eye Makeup Idea for Brown Eyes

9. נוצץ, כסף Glitter לחתוך לקשט

מי אמר שאתה לא יכול סלע כסף כאשר יש לך עיניים חומות – אתה יכול רוק כל גוונים מתכתיים, ואת המראה הזה הוא רק דוגמה אחת כמה יפה אתה יכול ללבוש את זה. אם אתה באמת רוצה את המראה כסף פופ, להחיל אייליינר לבן או צל מתחת זה, הקפד להחיל פריימר לפני כן. הלבן פועל כמו בד ריק ונקי, וכל דבר אחר שאתה מחיל על הדף יהיה נוצץ בדיוק כמו שאתה רוצה את זה.

כסף Glitter Cut Crease Eye Makeup Idea for Brown Eyes

10. מאט, סמוקי עין בורגונדי

כדי לקבל רעיונות איפור מדהים עיניים חומות כמו זה, אתה צריך להתחיל עם פריימר שלך. מעל זה, תצטרך צל עירום / בסיס קל להחיל ארוכת טווח. לקראת פינות העין הפנימיות שלך, וגם עצם העצם שלך, אתה צריך להחיל אייליינר לבן. אלה הם האזורים שתוסיף highlighter, וכפי שאמרנו בעבר, כי הבסיס הלבן באמת עוזר להפוך את הצבעים אתה משתמש פופ. לאחר מכן, אתה רוצה להוסיף גוון כהה יותר בצד על ‘V’ צורה בפינה החיצונית של העין. זה מה שאתה תשתמש כבסיס שלך כדי לבנות צבע על, וזה גם טריק חכם – לבנות ולא לארוז ב. אם אתה מוסיף יותר מדי, אתה לא יכול לקחת אותו משם. אם לא תוסיף מספיק, תוכל תמיד להוסיף עוד.

חום Burgundy Smokey Eye Makeup Idea for Brown Eyes

No Replies to "21 רעיונות מדהימים איפור עיניים חומות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.