21 סופר חמוד דיסני מסמר אמנות עיצובים | insightyv.com

21 סופר חמוד דיסני מסמר אמנות עיצובים

אם אתם מחפשים עיצובים מסמר דיסני חמוד לטיול הבא שלך פארק דיסני או שאתה רק רוצה משהו לבבי על הציפורניים שלך, אתה במקום הנכון. לסרטי דיסני יש יכולת לגרום לנו להרגיש מאושרים ומלאי שמחה בדיוק כמו שאנחנו שוב ילד … ולכן אנחנו אוהבים אותם כל כך!

חיפשנו את Instagram כדי למצוא את מיטב רעיונות הציפורניים של דיסני למניקור הבא שלך (ופדיקור). נייל עיצובים כמו חמוד מיקי מאוס, סינדרלה יפה, קפוא קפוא יהיה בוודאי להאיר את היום רק על ידי הסתכלות הציפורניים שלך!

1. נסיכות דיסני

אינסטגרם / celinedoesnails

אינסטגרם / celinedoesnails

הוסף קסם לציפורניים שלך עם נסיכות דיסני הפופולרי ביותר ומדהים! עיצוב מקסים זה כולל שלגיה, סינדרלה, אריאל, בל ורפונזל – כולם צבועים ביד.

2. מיקי מאוס

אינסטגרם / nailsbysophiaa

אינסטגרם / ציפורניים

איזה עיצוב ציפורן חמוד ופשוט! אנחנו ממש אוהבים את זה. העיצוב ייראה נהדר גם על מסמרים ארוכים יותר. מיקי שחור קטן יכול להיעשות בקלות באמצעות עט doting.

3. אליס בארץ הפלאות

אינסטגרם / sloteazzy

אינסטגרם / sloteazzy

עבור זה יפה אליס בארץ הפלאות אמנות הציפורן, תצטרך זרוע קבוע וכמה תכשיטים מסמר 3D כמו שרשראות זהב, חרוזים, אבני חן וכרטיסי. בחר עיצוב זה מסמר אם אתה לא כמו בנות אחרות, בדיוק כמו אליס.

4. מיני מאוס

אינסטגרם / PaulinasPassions

אינסטגרם / פאולינאס

זה חמוד לבן ואדום ציפורניים עיצוב ייראה נהדר על אף אחד. קצות הנקודות האדומות והלבנות הן אביזר הסימנים המסחריים של מיני. עיצוב הציפורן יכול להיעשות גם בצבע ורוד ולבן.

5. קפואים

אינסטגרם / Jessnailed_it

אינסטגרם / Jessnailed_it

ובכן, אנחנו חייבים להודות כי עבור עיצוב מסמר זה אתה צריך כמה כישורי ציור. זה מדהים איך כמה ציפורניים אמנים יש מיומנות מדהימה לצייר הלסת-הטלת עיצובים על הציפורניים הקטנות שלהם. מטורף!

6. אדום ולבן נייל עיצוב

אינסטגרם / _daisynails_

Instagram / _daisynails_

הנה גרסה פשוטה מאוד של הציפורניים מיקי מאוס זה חמוד עבור כל יום ללבוש. כמו כן, הם לא זמן רב, כי אתה יכול בקלות ליצור מיקי קטן נקודות פולקה עם כלי doting. לקים ציפורניים השתמשו כדי ליצור את המראה הזה הם: אסי ‘שלג לי לבן’, ‘צבעים חטא’, ‘פעמיים חזה שדיים’ ו OPI ‘בוא נעשה כל מה שאנחנו רוצים’.

7. בת הים הקטנה

אינסטגרם / celinedoesnails

אינסטגרם / celinedoesnails

עיצובים ציפורניים רבים הכלולים ברשימה זו יש לסיים מאט. גימור מט ניתן להשיג בקלות עם הלקים כמו “מאט עלייך” או “OPI” מאט למעלה מעיל “.

8. מיני מבטא נייל

אינסטגרם / m_a_tom

אינסטגרם / m_a_tom

תיהני במקום הכי מאושר על כדור הארץ על ידי נדנדה חמוד מיני השראה אמנות הציפורן. לקים ציפורניים בשימוש: OPI ‘החבר שלי סולמות קירות’ ו Illamasqua ‘פעימה’.

9. היפה והחיה

אינסטגרם / celinedoesnails

אינסטגרם / celinedoesnails

זה יפה הציפורן עיצוב של בל ואת החיה גורם לך לרצות לנסות את היד על זה, נכון? זה בטח היה כל כך קשה לעשות את הציפורן עיצוב זה כל כך מפורט וצבעוני. כך או כך, אנחנו בהחלט אוהבים את זה.

10. פשוט מיקי & מיני עיצוב

אינסטגרם / funnynailz

אינסטגרם / funnynailz

חמוד, פשוט וקל לעשות! העיצוב המושלם כאשר אתה רוצה מיקי ומיני על הציפורניים שלך, ואתה רוצה אותם מהר. 

No Replies to "21 סופר חמוד דיסני מסמר אמנות עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 + = 51