21 חמוד תסרוקות קלוע קיץ 2018

11. Boho בריידס

אם אתה אוהב את סגנון בוהו, יש לנו עוד תסרוקת בשבילך. זה הוא חצי למעלה וחצי למטה בסגנון עם לחמניה קלוע. זה גם תכונות צמות קטנות בשיער שמאלה. הסגנון היפה יתאים לכל נערה. אתה יכול אפילו להוסיף כמה נוצות או פרחים לתסרוקת בוהו ייחודי.

חֲצִי Up, Half Down Boho Braids

12. חמישה סטרנד ברייד חצי אפדו

אם אתה רוצה משהו מתקדם יותר ואז לבדוק אלה חמש צמות strand. הצמות המורכבות הללו יוצרות מראה ייחודי. אתה תיתן לכולם קנאה שיער עם סגנונות מורכבים כאלה. תסרוקת כמו זה יהיה אופנתי מאוד עבור הקיץ. יש הרבה מדריכים זמין באינטרנט אז יש בפועל.

חָמֵשׁ Strand Braid Half Updo

13. צמה לתוך קוקו

הקיץ הוא עונה מאוד פופולרי עבור חתונות. אם יש לך חתונה מתקרב לשקול תסרוקת קלוע כמו זה. זה יפה, מסוגנן ו summery, מה עוד אתה יכול רוצה? אתה יכול לעשות את זה מיוחד במיוחד על ידי הוספת כמה אבני חן או פרחים.

לִקְלוֹעַ into a Ponytail Formal Hairstyle

14. צמות לתוך לחמניה

הראינו לך כמה תסרוקות קיץ קלוע עם לחמניות, הנה עוד סגנון חלופי עם רק אחד. הוא כולל צמות הולנדי כפול כי להיכנס לחמניה. הצמות הכפולות הן סגנון נהדר ללמוד, שכן ישנן דרכים רבות לסגנן אותן. תסרוקת כמו זה ייראה חמוד בקיץ ומעבר.

צמות into a Bun Updo

15. צמות צדדיות

הבחירה הבאה שלנו יש רטט אפרוח רוק. הוא כולל שלוש צמות קטנות מאוד בצד אחד עם שיער מאיד על הצד השני. שילוב זה יוצר מראה ייחודי ועצבני. משהו כזה יהיה דרך מצוינת לתת את הנדנדה שלך נראה מגע הקיץ.

טרנדי Side Braids Hairstyle

16. צמה רופפת עם כרך

אם אתה רוצה משהו פשוט יותר, אז זה צמה אחת בשבילך. זה רק אחד צמה רופפת עם הרבה נפח ואת התוצאה הסופית היא מדהימה. פשוט קיץ קלוע hairstyles כמו זה יהיה מתאים לכל אדם בכל הגילאים לכל אירוע. אתה יכול אפילו glam אותו לחתונה קיץ או אירוע מיוחד.

מְשׁוּחרָר Fishtail Braid with Volume

17. בריידס מודגש

הבחירה הבאה שלנו מראה איך ללבוש צמות נועזות בסגנון. התספורת הקלועה כוללת שתי צמות כפולות עם שני סגנונות צמה שונים. משהו כזה ייראה מדהים כל הקיץ. אם אתה רוצה להגביר את סגנון המשחק שלך אפילו לקבל את השיער שלך בצבע לתוך פסטל כחול או ורוד תוסס. צבעי שיער בהירים הם המפץ על המגמה הקיץ.

נוֹעָז Braids for Summer

18. כתר קלוע רופף

הנה עוד סגנון זה מראה איך ללבוש כתר קלוע הקיץ. זה תסרוקת מדהימה תכונות צמיד כתר רופף כי תערובות יחד כדי ליצור צמה אחת. זה יפה boho תסרוקת כי ייראה מדהים לכל אירוע קיץ. אפשר אפילו להוסיף כמה צמות קטנות לשיער שנותר.

מְשׁוּחרָר Braided Half Up, Half Down Hair

19. צמות לשיער באורך בינוני

צמות לא צריך לכלול את כל או את רוב השיער שלך אתה יכול פשוט יש צמה קטנה כמו זה. זה פשוט jazzes את הסגנון הרגיל של העונה החדשה. כדי להפוך אותו אופנתי וייחודי אתה יכול להוסיף עיצוב קליפ כמו זה. שיער קליפים יכול ליצור דפוסי funky. על תסרוקת זו, הקליפים הושמו בעיצוב משולש. אנחנו אוהבים את המראה הזה.

צמות for Medium Length Hair

20. חצי, חצי למטה

צמות Fishtail נראית יפה אז למה לא להוסיף את הצמות חצי שלך למעלה, חצי למטה בסגנון. הצמות פשוט לרענן את הסגנון מוכן לקיץ. אתה יכול לשחזר את זה בקלות בזמן קצר עם קצת תרגול. הדבר הגדול על צמות fishtail הוא שהם לא צריכים להיות מושלמים להיראות טוב. צמות פשתן רופף נראה מדהים.

חֲצִי Up, Half Down Fishtail Braid

21. צמת מפל

אחרון על הרשימה שלנו קיץ קלוע תסרוקות זה צמה מפל מדהים. סגנון כזה יהיה וואו בקיץ ומעבר. זה סגנון מדהים כי הוא מושלם עבור חופשות, ימים בחוץ ועוד. זה יהיה בחירה יפה עבור החתונה החוף. יש הדרכות על צמות מפל זמין, כך שתוכל להתאמן על עצמך, בני משפחה וחברים כדי לקבל את המראה מפל מושלמת.

מפל מים Braid Look for Summer

אנו מקווים שמצאת כמה תסרוקות קיץ קלועות מושלמת לנסות.

No Replies to "21 חמוד תסרוקות קלוע קיץ 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    71 − = 61