איך ללבוש חצאית סדק או שמלה – insightyv.com

איך ללבוש חצאית סדק או שמלה

עודכן על ידי טיילור דייויס

חזרה בשנת 2012, כאשר אנג’לינה ג’ולי הבזיקה את רגלה באוסקר, שמלת השטיח האדומה הסטרפלס האדומה שלה עוררה מגמה פורמליסטית מיידית (ועדיין חזקה) של שמלות עם סרגלים נועזים.

שמלות וחצאיות עם חריצים הן למעשה מראה פורמלי קלאסי למדי – והן היו פרט סטייליסטי סקסי מאז ימי הוליווד העתיקה. בעוד ירכיים גבוהה ירך עשוי להדהד על השטיח האדום, בחיים האמיתיים אתה יכול לקבל הרבה באנג עבור האופנה שלך באק עם חריץ צנוע יותר זה לא כל כך דרמטי.

 

לא רק הם סדקים סקסי, הם מחמיאים! לדוגמה, נשים בשנות ה -50 לחייהן יכולות ללבוש סרגלים כדי לשאת את החצאיות והשמלות הארוכות יותר בלי להסתכל על המטרונית. נשים קצרים מכל הגילאים יכולים להשתמש באלמנט האנכי החזק של החריץ כדי להפוך את עצמם להיראות גבוהים ורזים יותר.

הטריק ללבוש סדק היא לוודא שאתה מראה רק מה שאתה רוצה להשוויץ, כי הדבר האחרון שאתה רוצה הוא “תקלה בארון”.

הנה הטיפים הטובים ביותר שלנו ללבוש שמלת חצאית או חצאית:

 • השאירו את החריצים הגבוהים עד הסלבריטאים. כל מה שאתה באמת צריך לעשות הוא לְהַצִיעַ עור קטן, לא לחשוף את כל זה. זה הרעיון של סדק זה עושה את זה סקסי, רק סדק קטן (כמו החצאית של מייקל קורס בלייק לייבלי, בתמונה) הוא באמת כל מה שאתה צריך כדי לקבל את דעתם של אנשים מסתחרר.
   
 • בדוק את Spanx שלך. הדבר האחרון שאתה רוצה להראות כאשר אתה יושב היא הרגל של ללבוש את הבסיס שלך, כדי לוודא שכל גוף בעיצוב הגוף הוא גם מחוץ לטווח של החריץ. הדרך הטובה ביותר להימנע מצפייה ציבורית היא לתרגל ישיבה, עמידה ואפילו ריקוד, בבית לפני היציאה.
   
 • ללבוש צינור או גרבונים. אם אתה לא מרגיש נוח עם חשוף, לא להתבייש גרביים – במיוחד גרביונים שחורים טהור אשר שיק שוב, או אפילו רשתות – לתת לך קצת יותר כיסוי מאשר רגליים חשופות.
   
 • לך זמן רב. אוהב את המראה של חצאיות ושמלות ארוכות אבל לא אוהב את העובדה כי כל בד זה גורם לך להיראות קצת יותר מדי גותי? נסה צללית ארוכה יותר עם סדק עבור תיקון אופנה פשוטה.
   
 • תפר את זה. חריץ גבוה מדי הוא תיקון קל; פשוט תפר את זה קצת יותר כיסוי.
   
 • עבור בקלות על שאר המראה. דברים יכולים להגיע בקלות להיות “יותר מדי להסתכל” אם תנסה להוסיף העליון הצהרה, אביזרים מגושם, משוכלל תחרה הנעליים או כל אלמנטים מסיחים אחרים לתלבושת שלך. תן את החריץ לקחת במרכז הבמה ואת הטון למטה את שאר המראה שלך. פשוט העליון תכשיטים שלא להסיח יעבוד פלאים.
   
 • אתה לא צריך רגליים מושלמות. מכיוון שאתה לא תקוות את כל הרגל שלך בשמלות שלך עם חריצים (כמו אנג’לינה ג’ולי עושה), רק קצת רגל יציץ החוצה עד שאתה יושב, וגם אז אתה יכול לחצות את הרגליים שלך כך החריץ הוא בתחתית ותצוגות רגליים פחות. זוהי פעם אחת כאשר הברונזר ו- spot on sleekness לספור כי אתה יכול להיות מראה הרבה רגל.
   
 • לכי עם העקבים. בִּיוֹשֶׁר? מה לא נראה יותר מאשר קצת גובה. עקב גבוה יותר יגרום לרגליים להיראות יותר עם החריץ. פרטים הקרסול (מגפיים הקרסול, לעטוף קרסול) גם לעבוד ממש טוב עם החריץ ולהוסיף את המראה.
   
 • אל תיקח את זה לעבודה. אלא אם כן זה באמת קטן / צנוע חריץ (כמו בחלק האחורי של חליפת חצאית), זה נראה אחד (כמו צמרות או חצאיות קצרות מדי) זה הכי משוחק במהלך הזמן שלך. אם אתה מעז ללבוש את החצאית סדק לעבודה (עם חצאית עיפרון למשל) זוג זה עם בראש שמרני מאוד לאזן את המיניות.

  No Replies to "איך ללבוש חצאית סדק או שמלה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.