כיצד למצוא חלופות משתלמת שקיות מעצב – insightyv.com

כיצד למצוא חלופות משתלמת שקיות מעצב

תיקי מעצבים נמצאים שם ברשימת הרצונות של רוב הנשים. אבל רוב הנשים לא יכול להרשות לעצמו את תגי מחיר חסון, אשר יכול לרוץ 1000 $ ועוד. אבל אם אתה אוהב את המראה של אחד מסוים, רוב הסיכויים שאתה יכול למצוא משהו דומה שיספק אותך.

האגדה Longchamp האגדי הוא דוגמה טובה של שק רבים רוצים ומעטים יכולים להרשות לעצמם. זה יכול להחזיק צהריים, עוד זוג נעליים, ובקבוק מים בנוסף יסודות קבועים שלך.

וזה נראה שיק תמיד תמיד עם כל התלבושת, אם אתה לובש ג’ינס בסוף השבוע או בגדים המתאימים למקום העבודה.

ללכת קדימה ואביב על זה

ראשית, אתה יכול לשקול מחדש את הרעיון שאתה בעצם רוצה חלופה זולה. זה עשוי להיראות counterintuitive, אבל תלוי כמה תיק מסוים שאתה רוצה עלויות, זה עשוי להיות למעשה אפשרות חסכונית אם אתה קונה את התיק הזה, ורק תיק אחד, לשרת אותך כמעט כל יום על פני לא מעט שנים במקום שלושה או ארבעה במחיר נמוך יותר באותה מסגרת זמן. במילים אחרות, את האיכות ואת הסגנון של תיק מעצב עשוי לעשות את זה הרבה זמן בלי לאבד את הברק שלה, אבל כדי להפוך את העבודה הזאת אתה צריך לוותר על מספר רב של ארנקים אחרים לפצות על ההוצאות של יותר מזומנים. 

קנה תיק בבעלות פרטית

אם אתה לא יכול להפגיז את מה זה ייקח לקנות את התיק של החלומות שלך, יש לך כמה אפשרויות אחרות כדי להשיג מטרה זו.

זה נהיה יותר ויותר מקובל משותף לקנות מראש מעצב תיקים. אלה שתמצא למכירה כמעט תמיד היה יקר ו לטפל היטב על ידי היטב עקבים מי יכול להרשות לעצמו לקנות אותם חדש. אין בושה לנצל את המצב הזה.

אלה שקיות מעצבים בשימוש ניתן למצוא בחנויות חוזרת וינטאג ‘, אבל תוכלו למצוא את מגוון ביותר ואת הבחירה על ידי חיפוש באינטרנט על שפע של אתרי אינטרנט המתמחים מכירות אלה.

Etsy מתמחה פריטים וינטאג ‘, תוכלו גם למצוא טונות של אפשרויות של תיקים חדשים יותר על אתרי אינטרנט כמו Tradesy, תיק לגנוב Steal, Fashionphile, Snobswap, Rebag, RealReal, ואת הארון של Yoogi.

התחבר למכירות Flash

אפשרות שנייה היא להתחבר למכירות פלאש, כמו אלה המתרחשות ב- Haute, Rue La La ו- Gilt. אם אתה מקבל מחובר עם האתרים האלה, הם שולחים לך הודעות דוא”ל של המכירות ואתה יכול לקפוץ על התיק שאתה רוצה אם אתה נשאר מכוון פנימה אבל אם אתה ממתין זמן רב מדי כדי לפעול, את התיק שאתה אורן יכול להיות נעלם (זו הסיבה הם קוראים לזה מכירת פלאש), או המכירה יכולה להיגמר. אז זה יכול לעבוד בשבילך אם אתה סוג מכריע. אם אתה צריך לקנות רכישה, זה עלול להפוך לאכזבה.

אתה יכול גם לבדוק אתרים כמו Bluefly ו Yoox, אשר גם הנחה תיק מעצבים מדי יום.

חלופות זולות יותר

אם כל האפשרויות האלה עדיין יקר מדי או שאתה פשוט לא אוהב לקנות משהו בשימוש, יש לך אפשרות אחת אחרת: אתה יכול לחפש תיק דומה מאוד סגנון מעצב אתה זמן רב אבל הוא הרבה פחות pricey המותג. התיק הזה יכול להיות בקו גשר שעולה במאות הנמוכות ואיכות טובה יחסית, אם כי לא פריים כמו תיק מעצב, או שזה יכול להיות ממש זול knockoff לעבר יעד זה נראה חמוד אבל הוא עשוי מחומרים זולים, לא נמשך זמן רב.

No Replies to "כיצד למצוא חלופות משתלמת שקיות מעצב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.