הטוב ביותר ללא סולפט שמפו – insightyv.com

הטוב ביותר ללא סולפט שמפו

Friday
מתוך 11

מה הם סולפטים ו למה אתה עלול רוצה להימנע מהם

ללא שמפו ללא סולפט הם כל הזעם כרגע. סולפטס, החומרים בשמפו שגורמים למוצר לקצף, הפכו להיות שנויים במחלוקת. באנו לצפות טוב יותר את שמפו lathers, יותר טוב הוא שמפו. עם זאת, כמה אנשים חולקים, בטענה סולפטים יכול להיות מסוכן.  

מומחים רבים לבריאות הטבע ממליצים להימנע מכל שמפו עם סוכני קצף נתרן lureth סולפט ו אמוניום lureth גופרתי כמו מרכיבים עיקריים. מחקרים מעבדה מראים כי מוצרים המסתיימים ב “eth” כגון נתרן lureth sulphate, polyethylene glycol, oleth, myreth, ceteareth כל בדיקה חיובית עבור 1,4-Dioxane, מוכח סרטן גורם פטרוכימיים. 

מצא את הטוב ביותר ללא סולפט שמפו בשוק היום זול מ תלול. אלה מקבלים דירוגים טובים אהובים על ידי משתמשים. ואם השיער הטבעי הוא התיק שלך, שקול לנסות את המתכון הזה לאפייה סודה שמפו, אשר יש gotten טונות של באז בקרב מתרגלי בריאות טבעיים.

02
מתוך 11

ג ‘ייסון שמפו טבעי

כל שמפו ג ‘ייסון הם ללא סולפט. אם אתה אוהב את הריח של לבנדר, נסה את שמפו לבנדר, אשר יש רק רמז של ניחוח אבל לא יתנגש עם מוצרי השיער האחרים שלך או בושם משלך.

03
מתוך 11

שמפו בוטני אלבה

אלבה

אלבה, כמו ג’ייסון, עושה רק שמפו ללא סולפט. רוב שמפו שלהם הם מאוד פופולריים ב Makeupalley.com במיוחד את חלב קוקוס תוספת עשירים לשטוף את השיער ואת גוף בונה שיער לשטוף.

  • אלבה בוטני חלב קוקוס חלב עשיר במיוחד לשטוף, לקנות אמזון
  • אלבה הבוטני גוף בונה לשטוף, לקנות אמזון
04
מתוך 11

אוברי אורגניקס

כמו ג’ייסון ואלבה, אוברי עושה רק שמפו ללא סולפט. לקנות אורגני נהדר. קנה מ Amazon.com

05
מתוך 11

שמפו אבא

זהו שמפו גדול לשיער חלש ופגוע ולא מכיל אף אחד מהאנשים הכימיים רע ביישן משם. גם לא נבדק על בעלי חיים. מקבל דירוגים טובים על Makeupalley.com קנה מאמזון.

06
מתוך 11

שמפו דבורים של ברט

עוד שמפו אורגני מעולה, שמנת הדבורים של ברט, קנה מאמזון

07
מתוך 11

ג ‘ון מאסטרס שמפו

מועדף בקרב בלוגרים מודאגים על שמפו ללא סולפט, ג ‘ון מאסטרס היא חברה נהדרת. שקול את ההתאמה הטובה ביותר שלך לפי סוג השיער שלך:

  • ג ‘ון מאסטרס ערב שמפו פרימרוז לשיער יבש, לקנות אמזון
  • ג ‘ון מאסטרס לבנדר רוזמרין שמפו לשיער רגיל, לקנות אמזון
  • ג ‘ון מאסטרס דבש & היביסקוס שיער שחזור שמפו, לקנות אמזון
  • ג ‘ון מאסטרס אבץ & סייג’ שמפו עם מרכך, לקנות אמזון
08
מתוך 11

DevaCurl נמוך Poo

deva-curl.png

שמפו פופולרי להפליא, תמצית הקוקוס של DvaCurl, מתקתק קצף קל, מנוסח לשיער מתולתל ועדין דיו לשימוש יומיומי, תוך שמירה על איזון הלחות של השיער והקרקפת. מבושל עם Starfruit ומנגו. כמו כן, נסה של DevaCurl של לא Poo לקנות מאמזון.

09
מתוך 11

יונתן גרין רוטין שמפו


ירוק שגרתי מ יונתן.
ירוק שגרתי מ יונתן

שמפו רוטין ירוק של יונתן הוא ללא גופרית חינם מלא מרכיבים עדינים לטהר הן את השיער ואת הקרקפת. מה עוד: אתה יכול לקנות אותו בבית מרקחת. קנה מ אמזון.

10
מתוך 11

מאל אנג ‘ל שמפו בייבי & גוף לשטוף

מושלם עבור moms חדש מודאג עם שמפו. השתמש על עצמך, התינוק שלך ואת הילדים שלך יודע שאתה מקבל שמפו נהדר כי מנקה לחלוטין ללא כל מזיקים, אולי, כימיקלים רעילים למצוא רוב שמפו התינוק. קנה מ אמזון.

11
מתוך 11

קליפורניה בייבי שמפו

שמפו זה הוא קל מאוד, אין ריח והוא עשוי לנקות בעדינות ולהרגיע את העור הרגיש ביותר. עשוי לשמש לשיער, לפנים ולגוף. עוזב את השיער מבריק באופן ניכר, רך ו לניהול. קליפורניה לקוחות בייבי דיווחו תוצאות מצוינות עם שמפו זה במאבק שלהם נגד אקזמה, dioratitis perioral, ורגישות עור אחרים.

No Replies to "הטוב ביותר ללא סולפט שמפו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.