עמיתים נהדר רעיונות רעיונות עבור אנשים שאתה עובד – insightyv.com

עמיתים נהדר רעיונות רעיונות עבור אנשים שאתה עובד

קניית רק את הזכות מתנה עבור עמית לעבודה יכול להיות אתגר כי ייתכן שלא מכיר אותם כמו גם אתה עושה חבר קרוב. ואם אתה מנסה להיות חברים עם אנשים במשרד אתה רוצה לוודא שאתה נותן להם משהו ממש נהדר שיעודד את החברות שלך ניצני לגדול. מתנות יכול לתת מסר עדין, אז אתה רוצה לוודא שלך אומר את הדבר הנכון. 

הפוך את המתנה שלך ככל האפשר

כמה אתה יודע על עמית לעבודה שלך?

זה יעזור לך לקבל רק את ההווה הנכון. גלה על התחביבים שלהם, איזה סוג של דברים שהם אוהבים לעשות בסוף השבוע, ומה הם רואים את הדרך האהובה עליהם לבלות יום. בדוק את שטח המשרדים שלהם, כך שאתה לא לשכפל חלק מהדברים שהם כבר יש בו. שאל את החבר שלך:

 • אם הם אוספים משהו
 • אם הם אוהבים לקרוא (הנה כמה רעיונות למתנה גדולה לאוהבי ספרים).
 • איזו מסעדה הוא האהוב עליהם
 • איזה תחביב הם היו רוצים ללמוד אם היה להם זמן
 • מגזינים מועדפים
 • אילו חנויות הם אוהבים לחנות

אם אתה מנסה לקבל את המתנה שלך להיות הפתעה, לעבוד על השאלות האלה כמה שבועות מראש, כך שאתה לא יורד כמו לחפור עבור מידע. או, לקבל מישהו אחר במשרד כדי לעזור. אפשר גם לומר שאתה מחפש מידע עבור מתנה עבור בן דודך או אחיך, ולאחר מכן לבקש הצעות בדרך זו.

כמו כן, לשים לב לדברים שהם אומרים.

אם הם לא יכולים להפסיק להשתולל על מסעדה חדשה, זה רמז טוב שהם ייהנו תעודת מתנה שם. אם הם פשוט לקחו e-reader חדש, כרטיס מתנה אמזון או בארנס נובל יהיה מתאים. 

מתנות תוצרת בית

מי לא מעריך משהו שאדם אחר לקח את הזמן כדי ליצור מאפס?

המפתח עם תוצרת בית היא להיות בטוח שזה משהו שהאדם יאהב. אם אתה יודע כי חבר המשרד שלך לא אוהב פריטים סרוגה, למשל, לא טורחים לעשות משהו כזה בשבילם.

אם אתה מעלה מתנה בהווה, הנה כמה רעיונות.

 • להתאמה אישית הצלב סטיץ תמונה: פריט זה מותאם אישית בקלות יעבוד נהדר כמו תמונה קטנה עבור המשרד או אפילו רכבת על קפה הבוקר של חבר שלך.
   
 • צעיף סרוגה: אם אתה נוח עם סריגה מחטים, שוט למעלה צעיף או שניים כדי לעזור עם החורף חודשים קרים.
   
 • יומן שיאים: עשיתי זאת עבור אנשים שונים בכל פעם שהאדם שמר על לוח השנה אפילו כמה שנים אחרי. אני אוהב לכלול כמה מאותם “ימים מוזרים” שאנשים קוראים להם כמו יום גלידה או עט נובע חודש (אני עושה אותם, אבל יש רק כמה ימים טיפשים), וגם דברים כמו יום ההולדת של האדם, כל ימים, או כיף סלבריטאים פריטים. לקשט את לוח השנה באמצעות ערכת, או פשוט למצוא לוח שנה ריק להוסיף תמונות וניירות מיוחדים.

מתנות גנריות

אם אתה רוצה לתת משהו אישי אבל עדיין הגנרית, לבחור מתנה שרוב האנשים אוהבים, כגון שוקולדים באיכות גבוהה, עוגיות, או אפילו כפפות או צעיף לחורף.

אם החבר שלך הוא באמת לתוך סיבה ספציפית, תרומה לצדקה האהוב עשוי להיות מוערך. התייחס לסלים תמיד מתנה יפה, ואתה יכול לערבב אותם עם מגוון מזון ופריטי משרד, או להתאים אישית את זה עם נושא החבר שלך ייהנה.

מתנות מצחיקות יכול גם ללכת טוב או להיות לגמרי misunderstood, אז לנקוט משנה זהירות אם אתה נותן משהו התכוון כמו בדיחה. אני מעדיף לתת משהו חמוד והומוריסטי, אבל שימושי. (בדרך זו, אם הם לא חושבים שזה מצחיק לפחות הם עדיין יכולים להשתמש בו). דבר אחד שמתאים את הצעת החוק הוא זה מיני מקרר כי אתה תקע ליציאת USB. החבר שלך יכול לשמור על המשקה הקל שלהם קר ולחשוב עליך בחיבה כפי שהם עושים.

ציוד משרדי

אם אתה לא מצליח לנסות להבין מה החבר שלך במשרד אולי כמו, ציוד משרדי תמיד הימור בטוח.

מתנה מורכבת של ציוד משרדי לא חייב להיות משעמם. למעשה, זה יכול להיות מתנה נחמדה, במיוחד כאשר אתה רק להכיר מישהו. המפתח לתת פריט הקשור למשרד כמתנה היא להפוך אותו אישי ואיכותי ככל האפשר.

התאמה אישית של כל מתנה עושה את זה טוב יותר. זה משטח העכבר חמוד יעזור לסדר את שטח המשרד של החבר שלך.

כל הפריטים האלה שיש להם שם של חבר או ראשי תיבות על זה יעבוד גם:

 • כריכת פנקס עור
 • לוח שנה שולחני
 • מחזיק כרטיסי ביקור
 • עטים איכותיים
 • מסגרות לתמונה
 • שָׁעוֹן
 • משקל נייר

קבל יצירתי בעת מתן ציוד משרדי. אם יש לך עמית לעבודה עם אגודל ירוק שמדאיג את מה שיקרה לצמחים שלהם כשהם בחופשה, הרי שקבוצת הטראקוטה הזו תגרום להם לחייך. הסט משחרר רק את הכמות הנכונה של מים לתוך האדמה. הם יכולים להשתמש זכוכית ממוחזרים או בקבוקי פלסטיק כדי למלא את המים פשוט להסתובב ולהניח את המוקד. את הטרקוטה הימור לעשות את שאר העבודה. 

אתה יכול גם לתת להם משהו שיעזור להתאים אישית את שטח מעוקב או במשרד שלהם, כמו הסרת קיר, מדבקות קיר, מחצלות הרצפה, או מגנטים עבור ארונות קבצים. אני אוהב במיוחד את הספר קוביית שיק, אשר נותן רעיונות מהנה על איך באמת לשנות את המראה של הקוביית שלך.

קשורים: כאשר אתה stumped על מה לתת לחבר מתן כרטיס מתנה | ספרים מתנה ידידות

No Replies to "עמיתים נהדר רעיונות רעיונות עבור אנשים שאתה עובד"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.