מה לצפות שעווה ברזילאית – insightyv.com

מה לצפות שעווה ברזילאית

האם אתה חושב על baring את כל זה הולך עם שעווה ביקיני ברזילאי? זה סגנון שעווה פופולרי לקו הביקיני. זה יעזוב אותך לגמרי ללא שיער (אפילו על התחת שלך), אם כי לעתים קרובות הוא משאיר “רצועת הנחיתה” של השיער מלפנים.

שעווה ברזילאית לעשות לבוא עם כאב, אם כי נשים רבות אומרים שזה שווה את זה וזה משתפר עם כל פגישה. אם אתה Newbie שעווה, זה מומלץ בדרך כלל להתחיל עם שעווה ביקיני בסיסי כי הם נוטים להיות פחות כואב ולאפשר לך לטבול את הבוהן במים, אם לדבר.

אבל אם אתה מוכן לקפוץ כל וללכת עם הברזילאי, הנה למה לצפות. 

מהו שעווה ביקיני ברזילאי?

שעוות ביקיני ברזילאיות הוכנסו לניו יורק בשנת 1987 על ידי האחיות J, שבע אחיות ילידות ברזיל. הברזילאי נשאר פופולרי הסרת שיער שיטה בארצות הברית.

השעווה הברזילאית שונה משעוות ביקיני רגילות, משום שהשיער מוסר בחזית, בגב, וכל מה שביניהם. לפעמים “נחיתה” נותר בחזית, אבל לקוחות רבים בוחרים את “שעווה הוליווד”, שבו הכל מוסר.

מה שקורה כשאת מגיעה

רוב שעוות להתרחש בחדר פרטי עם דלת לקחת בין 15 ל 30 דקות. אתה תישאר לבד כדי להסיר הכל מן המותניים למטה לשכב על שולחן מכוסה נייר נקי או סדינים. אתה עשוי להיות מסופק עם שרוך נייר ואם לא, אתה יכול לבקש אחד.

נייר Thong עשוי לגרום לך להרגיש יותר נוח, אבל עם ברזיל, צניעות שלך עומד להיבדק.

שעווה הולך לראות הכל, אז אתה יכול לבחור לוותר על שרוך נייר. אנחנו אוהבים לחשוב כי מקבל הברזילאי לא יכול להיות מביך יותר מאשר ביקור טיפוסי למשרד גינקולוג שלך. טכנאים אלה ראו את כל זה לפני.

כמה שיער יש לך?

כלל האצבע הוא כי השיער צריך להיות 1/4 אינץ ‘(על אורך של גרגר אורז) אם זה בסדר, וחצי אינץ’ אם זה גס, על פי סינדי ברשופ, הבעלים של העיר ניו יורק של Spruce & ספא בונד.

כל קצר יותר, וזה קשה מדי עבור שעווה לתפוס. אתה תישלח הביתה אם השיער שלך לא מספיק ארוך.

אתה גם לא רוצה השיער שלך להיות ארוך מדי, כי זה עושה את זה יותר כואב. אתה יכול לעזור שעווה החוצה על ידי זמירה שיער הערווה שלך עם מכונת גילוח חשמלית לפני שאתה נכנס פנימה אם השיער שלך הוא הרבה יותר מהנדרש, שעווה שלך עשוי לקצץ שיער הערווה שלך אורך הנכון.

תהליך השעווה הברזילאי

שעווה שלך צריך ללבוש כפפות במהלך השעווה והיא לעולם לא צריך לטבול פעמיים את מקל שעווה עץ לתוך השעווה. במקום זאת, היא צריכה להשתמש מקלות טריים עבור כל יישום.

שעווה בדרך כלל מתחיל בחזית ונעה לכיוון הגב. ייתכן שתתבקש לעזור להחזיק עור מתוח. הקפד לתת שעווה שלך יודע אם אתה רוצה נחיתה או כל דבר.

ישנם שעווה קשה רך שעווה תהליכים שיכולים להשיג את אותו מראה. רוב הסלונים משתמשים בשעווה רכה ומשתמשים בשיטה זו: 

 1. שעווה יהיה ליברלית להחיל אבקת טלק על העור. הטלק שומר על שעווה חמה מלהידבק לעור. 
 2. השעווה הטובה ביותר היא מהירה, כלומר פחות אי נוחות בשבילך. השעווה יהיה לטבל מקל שעווה מעץ לתוך סיר של שעווה חמה ולאחר מכן להפיץ אותו על העור שלך ואת השיער לכיוון של צמיחת שיער.
 3. לאחר מכן היא תחיל רצועת בד על שעווה חמה עדיין, הקשה בחוזקה כך הבד, השיער, שעווה לדבוק אחד לשני.
 1. כאשר השעווה התקררה, היא תמשוך את הרצועה, בכיוון ההפוך של צמיחת השיער. תנועה מהירה זו מושכת את השערות החוצה על ידי השורש. אם זה כואב מדי בשלב זה, לשאול את הטכנאי ליישם רצועות לאזורים קטנים יותר בכל פעם. אם זה בלתי נסבל, ייתכן שיהיה עליך לבקש מהם להפסיק לחלוטין.
 2. מאז הברזילאי אומר הכל מחוץ למעט “נחיתה” בחזית, אל תתפלאו כאשר הטכנאי מסיר את השיער בין הישבן. כן, השיער גדל שם. ייתכן שתתבקש להפוך ולשכב על הבטן שלך או שאתה עשוי להתבקש לכרוע על השולחן ולא להתבייש אם תתבקש להחזיק את הלחיים שלך בנפרד. החדשות הטובות הן, חלק זה אינו כואב עבור רוב האנשים.
 3. לאחר שעווה הושלמה, השעווה יהיה לצבוט כל שערות תועה והיא עשויה לקצץ את רצועת הנחיתה הנותרים, או אפילו ליצור עיצובים. חלק מהנשים אפילו בוחרים לצבוע את שיער הערווה הנותר.
 1. שעווה עשויה להפיץ קרם מרגיע מעל אזורי שעווה.

בדיוק כפי שאתה רוצה את hairstylist, אתה רוצה להטות את waxer לפחות 20 אחוזים. שקול להוסיף יותר בהתחשב האינטימיות של התהליך. כמובן, אם לא היית מרוצה עם העבודה שהיא עשתה, אתה צריך לדבר או לבקש לדבר עם מנהל. 

איך לחתוך על הכאב

שעווה, באופן כללי, יכול להיות מאוד כואב, במיוחד בפעם הראשונה שלך. להיות בטוח שעווה שלך יודע להיות עדין איתך אם אתה רגיש כאב או אם זו הפעם הראשונה שלך.

הנה כמה טיפים כדי לצמצם את הכאב:

 • אם אתה חדש שעווה, אנחנו לא ממליצים להתחיל עם הברזילאי. נסה שעווה ביקיני רגיל או גבוה במקום. אחרי כמה פגישות, תגלו שעוות הם הרבה פחות כואבים. אז אתה יכול להתקדם לברזילאי.
 • להזמין את הפגישה לפחות שבוע לאחר התקופה שלך. “עדיף לשעווה את midcycle, בערך בזמן שאתה ביוץ”, אומר ג’ודי Shays, הבעלים של המלכה דבורה סלון וספא בלוס אנג ‘לס, ב מגזין Allure.
 • קבל שעווה בקביעות כל שלושה עד ארבעה שבועות. אם אתה ממתין יותר או רק לקבל שעווה כמה פעמים בשנה, זה יהיה הרבה יותר כואב.
 • מצא סלון המשתמש “שעווה קשה”. כאשר נעשה שימוש נכון, זה יכול להיות הרבה פחות כואב מאשר שעווה רכה נפוץ. לאחר יישום, שעווה קשה מתקשה כפי שהוא מתקרר, הפסיכולוג-גלישת שערות בודדים. השעווה נשלפת בעדינות. 
 • אתה יכול להחיל הרדמה מקומית, כגון רלקס וקרם שעווה לא, 30 דקות לפני ההליך. אבל כמה יתרונות נשבע קרמים numbing לא עובד.
 • מומלץ לקחת כמה ibuprofen או acetaminophen שעה לפני השעווה שלך. 

טיפול שלאחר שעווה

לפני שאתה עוזב את הסלון, הקפד לשאול את שעווה עבור כל הטיפים הבאים היא עשויה להיות. זה הכי טוב להיות פרואקטיבית נגד כל תופעות לוואי אפשריות מן שעווה. אתה גם רוצה למנוע כל דבר שיכול לגרות את העור במשך כמה ימים. זה כולל ללבוש בגדים רפויים, באמצעות מוצרים ללא ריח, ללא סקס מחוספס, יוגה חמה, או אימון מיוזע.

אם לאחר השעווה, אתם מפתחים גבשושיות, אדמומיות או שערות צומחות, מוסיפים בעדינות את האזור בשפשוף הגוף ולאחר מכן מחליקים על קרם או מנקה עם חומצה אלפא הידרוקסית (המילה “חומצה” עושה את זה נשמע כאילו זה יהיה עוקץ, אבל זה לא).

כמו כן, אנו שומעים דברים נפלאים על בליס אינגרן שיער לחסל רפידות. כדי לשמור על השיער הצומח במפרץ, לקלף את האזור בימים המובילים לפגישה שלך.

חשיבותה של שעווה רגילה

החיסרון של שעווה ברזילאית היא שזה נמשך רק שלושה עד שישה שבועות. השיער יגדל בחזרה – אם כי עדין וקל יותר – ותצטרכי לעשות זאת שוב. ותיקי הברזילאי נשבע כי בפעם הראשונה כואב את גרוע וכי הכאב באופן דרמטי פוחתת עם שעווה יותר אתה מקבל.

לדברי מלני Gilliland, מנהל החינוך האירופית של Wax Center, יש כמה דברים חשובים יותר מאשר דבק בלוח זמנים שעווה רגיל. “במשך כל שלושת השבועות, במשך כל שלושה עד ארבעה שבועות, במשך כל השנה, לא רק בחודשי הקיץ החשופים – זה הסוד של פחות כאב ותוצאות טובות יותר”, אומר גיליאנד באתר האינטרנט של Refinery29.

למה כל שלושה עד ארבעה שבועות? זה בדרך כלל את הזמן המדויק שלוקח את השיער כדי להכות את זה קסום 1/4 אינץ ‘אורך. אם יש לך שיער גס, או שיער זה לא לגדול מהר, ייתכן שתוכל להחזיק מעמד עד שישה שבועות.

טיפ אחרון: אל תשכח לקבל את שמו של שעווה. כאשר אתה מבצע פגישה נוספת אתה יכול לקבל את אותו אדם ואתה לא צריך לחשוף את כל זר אחר לגמרי.

העתיד של הברזילאי

בשנת 2014, ניו יורק טיימס דיווחו כי הפופולריות של הברזילאי עשויה להיות דועכת, כמו נשים יותר עירוניות יותר לאמץ “אורח חיים אורגני של מיץ קר לחוץ שיעורים barre.” אורח חיים בריא זה, כך נראה, ג ‘יפים יותר עם שיח מלא, ואז שיח משך. עם זאת, בחלק מעגלים ואזורים, המגמה נשארת פופולארית כתמיד.

באשר למגמות, “ברזילאי” הנחיה רבים מתחת לחגורה מגמות היופי לאורך השנים. אלה כוללים “Vajazzling”, קעקוע קריסטל זמני ממוקם באזור ביקיני ו Vatooing, קעקועים דיו זמניים עבור אזורים אחרים. שתי המגמות הללו (ורבות אחרות) נראו כמו דבר חולף. עם זאת, אתה אף פעם לא יודע מה הדבר החדש חם יהיה הבא!

No Replies to "מה לצפות שעווה ברזילאית"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.