הפיכת חברים בקבוצה שכבר הוקמה – כמה טיפים – insightyv.com

הפיכת חברים בקבוצה שכבר הוקמה – כמה טיפים

אחד הדברים הכי קשה לעשות כשזה מגיע לחברים הוא מקבל קבלה לקבוצה קיימת. כאשר אנשים יש דינמי כבר הקימה, עצם הקיום שלך הולך לשבש את זה. יש קבוצות שמקבלות בברכה יותר מאחרים, אך ככלל מקובל על קבוצה זו אינה משימה קלה. הנה כמה טיפים שיכולים להקל על זה.
Friday
של 05

תן לזה זמן

חברים


להכיר אנשים בקבוצה.
תמונה:

אל תצפו להיות חברים הכי טובים עם אנשים בקבוצה מההתחלה. לכל קבוצה יש אישיות משלה, וכתוצאה מכך אתה צריך להבין מה עושה את זה לתקתק. זה נכון לגבי קבוצות של חברים מזדמנים ועל אלה בקבוצה רשמית יותר, כמו מועדוני ספרים או קבוצות ספורט.

קבוצות יכול להיות אנשים באים והולכים הרבה, אז אם הם לא להתחמם לך מיד, לא לקחת את זה באופן אישי. הם עשויים בתחילה להניח כי אתה הולך להיות עוד אדם שנרשמת הקבוצה שלהם ואז נסגר. כאשר חברי הקבוצה יודעים שהם יכולים לבטוח בך כמי שרוצה להיות חלק מהמעגל שלהם, הקבלה תהיה קלה יותר.

02
של 05

הצג עד פעילויות הקבוצה לא רוק את הסירה

חברים Who Hate Me

מייק קמפ / ברנד X תמונות / Getty Images

בהתחלה, ללכת עם הזרם, גם אם זה מרגיש מוזר לך. מנסה להציע דרכים חדשות לעשות דברים כבר מההתחלה עלול לסלע את הסירה יותר מדי. במקום זאת, להכיר את הפרטים וכיצד הם דרגה אינטראקציה. לאחר מכן, יהיה לך זמן קל יותר מרגיע ולהראות את האישיות האמיתית שלך.

03
של 05

להכיר אדם אחד שיכול לעזור לך להשיג

love-a-friend.jpg

תומאס ברוויק / מוניות / גטי

אסטרטגיה טובה לקבלת קבלה לקבוצה גדולה יותר היא “לחלק ולכבוש”. קרוב לוודאי שתרגיש קרוב יותר לאדם אחד או שניים, אז תן קצת זמן ותשומת לב ליחסים האישיים שמתפתחים. אין להשתמש אלה חברויות לערער את הקבוצה או להתחיל רכילות הרכבת, אבל במקום לאפשר אחד או שני אנשים באמת להכיר אותך. הם יהיו מוכנים יותר להכניס אותך לדברים ולדבר איתך עם שאר חברי הקבוצה בדרך זו.

04
של 05

שאל את חברי הקבוצה לגבי עצמם

85641171.jpg

Jupiterimages / Photolibrary / Getty תמונות

אנשים אוהבים לספר את הסיפורים שלהם, אז להכיר את האנשים בקבוצה על ידי מבקש מהם לספר לך על הילדים שלהם, בני זוג, מקומות עבודה, תחביבים, ואת החיים. שאלה גדולה להתחיל עם זה, “איך אתה יודע את שאר חברי הקבוצה?” או “איך באת לראשונה להצטרף לקבוצה הזאת?”

תקשיב מקרוב, ולראות מה את שניהם עשויים להיות במשותף. אם אתה כרגע חדש בעיר או לאחרונה מתוך מערכת יחסים, למשל, ייתכן שתבחין כי רבים מחברי הקבוצה היו פעם את הנעליים גם כן. תגיד להם פיסות של החיים האישיים שלך במאמץ להתחבר.

05
של 05

אל תתייאש

tea-party.jpg

צילום: דוד רוט / Getty תמונות

היכרות עם חברים חדשים (לא משנה אם אתה עושה את זה בנפרד או בקבוצה) היא עבודה קשה. שיחות לקחת יותר זמן, אתה צריך להיות על ההתנהגות הכי נעימה שלך, ואתה מרגיש כאילו אתה עושה הכל “שלהם” הדרך בהתחלה. זה בסדר. למעשה, זה נורמלי.

אבל כל זה קורה, אל תוותרי. זה אולי לא מרגיש טוב או נוח בהתחלה מאוד, אבל זה יקל ככל שהזמן עובר. יותר מזה, זה שווה להישאר שם כדי לראות אם יש לקבוצה פוטנציאל להציג לך כמה חברים טובים.

No Replies to "הפיכת חברים בקבוצה שכבר הוקמה - כמה טיפים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.