סקס איך Tos: מה זה מינית Edging? | insightyv.com

סקס איך Tos: מה זה מינית Edging?

סקס איך Tos: מה זה מינית Edging?

בהקשר מינית שולי הדופן זה כמו לשחק עוף עם אורגזמה. זה מתייחס לפעילות מינית כאשר אתה מביא את עצמך או שותף ישר עד לנקודה של אורגזמה אבל אז לסגת על הגירוי ממש לפני שחרור, ולאחר מכן לחזור על התהליך. 

Edging יכול להיות הרבה כיף וזה גם דרך מצוינת להעמיק את החיבור שלך, או תגובה מינית של מישהו אחר. הנה כמה טיפים וטכניקות לקצוות.

נסה את זה בעצמך קודם

אם אתה מעוניין לעשות שולי עם שותף הדרך הטובה ביותר להתאמן היא בעצמך. אונן אבל לא מרשה לעצמך אורגזמה. במקום זאת, להביא את עצמך עד לנקודה של שחרור להאט או להפסיק גירוי. לעשות את זה כמה פעמים לפני שאתה נותן לעצמך לסיים. שימו לב איך הגוף שלך משתנה כאשר אתה מתקרב לאורגזמה, ואיפה האנרגיה הולכת כמו שאתה להקניט את עצמך ואז למטה שוב.

ידיים

עבור רוב האנשים אדג’ינג הוא היעיל ביותר באמצעות הידיים. אם יש לך שליטה מוטורית טובה מיומנות בידיים זה מאפשר לך לשלוט על הלחץ והמיקום של גירוי ולהתאים את מהירות הגירוי בקלות. אם הידיים שלך לא חלק של הגוף שלך אתה יכול להשתמש ביותר, להשתמש בכל חלקי הגוף יש לך את השליטה הגדולה ביותר. אם אתה בא להסתמך על חדירה לשחק זה יכול להיות הזדמנות טובה reququaint עצמך עם אמנות handjob עבור נשים או handjob לגברים.

זה הכל על האדם האחר

אם אתה שולט עם שותף, זה הכל עליהם. הריגוש המיני של היותך אדגר הוא שליטה יש לך, ולעתים קרובות מתחנן תאוות אתה מקבל על הקצה המקבל. אבל כדי לעשות זאת היטב, אתה צריך לכוונן 100% לתוך השותף שלך, את edgee. משמעות הדבר היא לשים לב קרוב תקשורת מילולית ולא מילולית להיות פתוח משוב כל הזמן.

זה גם אומר להיות בטוח מספיק כדי לקחת את הכיוון מבלי להיעלב.

לעסוק כל החושים שלך

הקשיבו לצלילי נשימתכם, שימו לב עד כמה נשמות רדודות נשמעות שונות מנשימות עמוקות. תקשיב להבדל בין אנקה שמאותת לאורגזמה הממשמשת ובאה לבין אנחה של תסכול אירוטי. תסתכל על הגוף העירום שלהם. העור יכול לשנות צבע בשלבים שונים של עוררות ואתה עשוי להבחין צמרמורת או שינויים משטח אחרים. אתה יכול גם לחפש שינויים במתח השרירים והרפיה. שימו לב למה שהם עושים עם חלקי גוף אחרים, אצבעות, בהונות, ידיים, כתפיים. אתה יכול גם להרגיש הבדלים בטמפרטורה הגוף התנועה.

להיות מוכן לשנות את גירוי

תרגול בדרכים שונות של גירוי, משתנה סוג של מגע מן האור כמו נוצה אל המשרד ושליטה. אתה יכול גם לשנות את כיוון הגירוי מ מעלה ומטה עד מעגלים לתנועה משאבה / לסחוט. כאשר אתה הופך אדגר יותר מאסטר אתה יכול לנסות לשנות את הגירוי בהדרגה יותר כך edgee אפילו לא שם לב להפסיק פתאום, אבל במקום לאט ramps מעלה ומטה בלי להגיע לשיא עד שאתה מוכן להם.

לשנות את המיקום של גירוי

אתה יכול גם להביא את השותף שלך בחזרה מן הסף של אורגזמה על ידי שינוי שבו אתה מגרה אותם.

אלא אם כן אתה מנסה להיות עונש להימנע רק להפסיק גירוי לגמרי. במקום זאת, אתה יכול לעבור מן איברי המין לחלקי גוף אחרים (הברכיים, הפטמות, הירכיים, וכו ‘…) אם אתה רוצה לעשות את המעבר ramping למטה חלקה, לשלב אלה סוגים אחרים של מגע ומקומות לגעת במהלך ramping את החלק.

לעשות את העבודה Edgee על זה

זוהי האחריות שלך להיות בכושר עם רמת העוררות של בן הזוג שלך, אבל אתה לא צריך לעשות את כל העבודה. הם יכולים להשתמש טכניקות נשימה מינית או לסחוט את שרירי האגן שלהם כדי להפעיל קצת שליטה. והכי חשוב הם יכולים לדבר איתך, להגיד לך מתי הם עומדים להגיע לאורגזמה.

מתקרב לאורגזמות חזקות יותר

אדג ‘הוא לא רק דרך מהנה להביא כמה מתגרה לתוך משחק המין שלך. רוב האנשים מדווחים כי אורגזמות מן הקצוות הם אינטנסיביים וחזקים יותר.

אם אתה כבר אורגזמה בקביעות ומחפשים דרך להרחיב את הפוטנציאל האורגזמה, משחק עם הקצוות יכול להראות לך מה הגוף שלך מסוגל לחוות. זה יכול להיות גם חזק עבור השותף לספק את הגירוי כמו, כאשר זה נעשה טוב, זה מראה כמה כוח לרצות לכולנו יש.

מתפתל לחינוך

חינוך אולי לא נשמע כמו גורם מניע סקסי, אבל כדי לעשות את הקצוות היטב, אתה צריך לשים לב קרוב לגוף השותף שלך במהלך עוררות מינית ואורגזמה. תהליך הלמידה של הרמזים כאשר הם קרובים לאורגזמה, מה שהם נראים ונשמעים כמו כשהם עולים לאורגזמה, וכיצד הם נראים כשהם יורדים, הוא תהליך של מודעות והקשבה חוויה מינית. יכולת להתחבר זו תגדיל כמעט כל חוויה מינית איתם.

Edging ב כוח לשחק

כאשר מדובר בחילופי כוחות בהסכמה, המכונה לפעמים “משחק כוח” או בסדאם, הקצוות הם סוג של משחק מיני מושלם לשחק. יש אנשים שישלבו את הזיהוי לתוך משחק מין שבו השותף להיות מגורה קשורה. כאשר נעשה כראוי, edgee בסופו של דבר מתחננת להשתחרר הוא גמול על סבלנותם עם אורגזמה כי הוא כל אינטנסיבי יותר עבור שנבנה לאורך זמן.

No Replies to "סקס איך Tos: מה זה מינית Edging?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    34 − 25 =