משוררים פופולריים על ידידות | insightyv.com

משוררים פופולריים על ידידות

משוררים פופולריים על ידידות

התנ”ך יכול להיות מקור נפלא של ייעוץ על ידידות וחסד. זה מראה כי רבים של חברות הידידות שלנו הם לא חדשים יש למעשה היה בסביבה במשך אלפי שנים. זה באמת חדשות טובות כי זה מראה כי כולנו דומים יותר מאשר שונים. משלי הם מקור טוב במיוחד של חוכמה ידידות. 

על פי המומחה של הנצרות, המשוררים נכתבו על-ידי ובמהלך שלטונו של המלך שלמה (971-931 לפנה”ס).

שלמה היה בנו של דוד המלך, אשר זוכה לכתוב רבים של תהילים. משלי הם אמירות קצרות כי אפס על בעיה והן פתרון, מה שהופך אותם בחירה טובה עבור devotionals או ייעוץ יומי. 

The משלימים להתמודד עם בעיות בחיי היום יום, כמו קונפליקטים עם המשפחה, אמון אלוהים, ושמירה על חברים טובים בחיים שלך. האמירות אידיאליות לפשט את המושגים החשובים ביותר של החיים, כמו להסתדר ולהראות חסד ואהבה לאחרים. שינון אחד או שניים של פתגמים אלה יכולים לעזור לך לשים את הדברים בפרספקטיבה כאשר החברות שלך עובר תקופה קשה או כאשר אתה מחפש משהו להתמקד כמעשה של הכרת תודה.

חברים קרובים אליך כמו משפחה

אם אי פעם אתה מרגיש מתוסכל כי אתה והחברים שלך פשוט לא מצליח להסתדר, אתה יכול לקחת את הלב בעובדה שאנשים במשך אלפי שנים חוו התנגשויות תכופות עם החברים שלהם.

 המשליחים מתנגשים עם עצות שעדיין רלוונטיות למה שחווים היום חברים: בגידה, בעיות אמון ופיתוח קרבה.

כמה חברויות לא האחרון, אבל כמה חברים הם נאמנים יותר מאשר אחים.
~ משלי 18:24

חברים יכולים לבוא וללכת מהחיים שלך, אבל כמה מהם יותר נאמנים ואכפתיות מאשר אנשים במשפחה שלך.

זו הסיבה שאנשים רבים רואים את החברים שלהם המשפחה האמיתית שלהם. חברים יכולים להיות יותר תומכים וחשובים בחיים שלך מאשר לאנשים שגדלת איתם.

למידה מכל חבר

כל חבר, לא משנה כמה זמן הם נמצאים בחיים שלך, יכול ללמד אותך להיות אדם טוב יותר. גישה נהדרת לחיים מקיפה את עצמך עם אנשים שאתה יכול לחקות, מי מנוסה (mentors, אולי) מי היית חכם כדי ללמוד.

מי הולך עם החכם הופך חכם, אבל בן זוג של טיפשים יסבלו נזק.
~ משלי 13:20

פוסט זה מדבר ישירות על המחשבה כי חברים טובים יביא לך. אם אי פעם בילה יום עם חבר ולאחר מכן הרגשתי מותש לגמרי מובנת בסופו של דבר, אתה יודע מה זה אומר ציטוט.

לעומת זאת, חבר אשר מאתגר אותך בצורה טובה ומעודד אותך משאיר אותך מרגיש חזק ומאושר. הקף את עצמך עם אנשים חיוביים, כך שתוכל לזהות ידידות שלילית כאשר מדובר בדרך שלך.

פרנזיסטים ובעיות

חבר אומר טוב, גם כשהוא פוגע בך. אבל כאשר אויב מניח את ידו סביב הכתף שלך – תיזהר!
~ משלי 27: 6

החברים שלנו הם בני אדם ולכן הם מתעסקים. הם יפעלו בגסות, יפגעו ברגשותינו, ויתנהגו כמו בופונים לפעמים.

זה לא אומר שהם לא אוהבים אותנו או רוצים את הטוב ביותר עבורנו.

אבל בחיפוש אחר חברים טובים, קשה להבחין בין התנהגות רעה של חבר טוב לבין ההשפעה השלילית של ידידות רעילה לפעמים. לעתים קרובות, אתה צריך לבלות זמן ביחד באמת להכיר מישהו לפני שאתה יכול לשפוט. 

תסתכל על זה ככה, עדיף להיות חבר מחורבן מדי פעם מאשר לאבד אחד טוב. קח את הזמן שלך להחליט מה הוא וללמוד לסלוח. זה יעשה חזרה מקונפליקט הרבה יותר קל.

צרות מעוררות זרעי סכסוכים; הרכילות מפרידה בין החברים.
~ משלי 16:28

אחת הסיבות לכך שהרכילות מזיקה לידידות היא שהיא הורסת את האמון. האם אי פעם תרגיש בנוח לספר לחבר משהו שוב אם תגלה שהם blabbed למישהו אחר?

כנראה שלא.

חברות אמת

תשובה כנה היא סימן של ידידות אמיתית.
~ משלי 24:26

אתה לא רוצה אנשים סביבך אשר מזויפים, אבל אתה גם לא רוצה חבר שמנסה לפגוע גם ברגשות שלך. כנות צריכה להיות עדינה כדי להיות יעילה ביותר.

חברים תמיד להראות את אהבתם. מה הם אחים אם לא לחלוק צרות?
~ משלי 17:17

זוהי מהות הידידות.

כפי שאתה יכול לספר על ידי אוסף זה, ידידות היא משהו שאנחנו מנסים להשיג הנכון במשך מאות שנים. מדיטציה על החוכמה בפסוקים אלה מן משלי וראה איך הם יכולים לעשות את ההבדל חברויות.

הישאר מעודכן על החדשות האחרונות של ידידות ולמד עוד על מפגש אנשים חדשים, יצירת חברויות, ושמירה על חברים גדולים בחיים שלך. הירשם שלנו חינם ידיעון הידידות היום!

No Replies to "משוררים פופולריים על ידידות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3