21 חמוד יצירתי ההריון הכרזה על רעיונות | insightyv.com

21 חמוד יצירתי ההריון הכרזה על רעיונות

אין שום דבר מרגש כמו ההכרזה על תינוק חדש, וכשזה מגיע להכריז על חבילה חדשה של שמחה, אתה רוצה לוודא דברים לרדת עם המפץ. כל כך הרבה אנשים עשו כל כך הרבה רעיונות להודעות בימים אלה, קשה למצוא משהו ייחודי בודדים, אבל מצאנו כמה רעיונות שאנחנו חושבים שאתה באמת אוהב את הלילה. בהחלט. הנה 21 רעיונות חמוד יצירתיים ההריון ההכרזה.

חָמוּד Pregnancy Announcement Ideas

1. סופר חמוד & יצירתי

כל מה שאתה צריך להודעה זו היא קבוצה של גיר וקיר ריק. האם יש לך קיר בטון בחצר האחורית שלך אתה יכול להשתמש? האם יש סמטה ליד? אל תשכח, אם אתה משתמש גיר, זה יכול בקלות להישטף, אז אל תדאג יותר מדי על גורם גרפיטי. כל שעליך לעשות הוא לעמוד מול הבליטה מצוירת גיר, וכתב את המילים האלה קסם מעל הראש שלך. לחלופין, תוכל להוסיף אותם ביישום Photoshop לאחר מכן. יישומים אלה הם כל כך חכם!

סוּפֶּר Cute Pregnancy Announcement on a Wall

2. הכרזת הריון ראשונה

אמא ציפור, בייבי בירד – זה בחירה בארון שאנחנו בהחלט רוצים לשכפל. זה פשוט עד לנקודה, וכולל כי ההריון הקלאסי לסרוק שכל אחד מקבל סופר מתרגש! רק תזכור, גבירותיי, ברגע שתכין את ההכרזה הזאת, כולם ירצו לגעת בבטן שלך. בואו להתחיל את הידיים.

אִמָא Bird Baby Bird Bodysuit Pregnancy Announcement

3. האח הגדול

ואיזו דרך טובה יותר להודיע ​​על החדשות העליזות יותר מאשר עם האח הגדול (או אחותו). במיוחד כאשר הם נראים חמודים כמו זה אחי גדול, עושה את הדברים בדרך הנכונה זה בטוח! חולצות עלות ליד שום דבר לא עשה בימים אלה, ואתה יכול אפילו לקנות חולצות עם סיסמאות כגון אלה כבר מורכב. אם אתה רוצה דרך זולה וקלה להודיע ​​על החדשות הגדולות שלך, זה לוקח כמה מכות.

גָדוֹל Brother Pregnancy Announcement

4. Big בלון אחות הכרזה

מה דעתך על בלונים עבור ההריון שלך חמוד יצירתי ההכרזה רעיונות? ברור שהילד בוכה הוא תוספת אופציונלית כאן, אבל זו בהחלט דרך מצחיקה להגיב לחדשות שאתה עומד לעבור ממרכז תשומת הלב, לאחות הגדולה של אחי התינוק הבוכה, השתייה, החונקת או אחות, אשר ימשוך את השיער שלך לגנוב איפור שלך בגדים במשך שנים רבות. הו, ההנאות …

גָדוֹל Sis Balloon Pregnancy Announcement

5. הודעת הריון שנייה

נעליים, הם דברים כל כך מגניבים, נכון? הם נראים טוב, נשים משתוללות בשבילם, אפילו גברים משתגעים עליהם היום המודרני. איזה רעיון נהדר לשלב את האהבה שלך נעליים עם ההריון החדש שלך ההכרזה. וכל זה יכול להיות פשוט כמו לתפוס את עצמך מחודד ויש לך קצת שרבוט. ערכה הרזה היא רעיון מופלא ומפואר, מה איתך?

שְׁנִיָה Pregnancy Announcement with Shoes

6. טווין הריון הכרזה

בין אם אתה מצפה תאומים או לא, אתה לא יכול להכחיש כי גיבור על נושא הודעה התינוק באמת הוא הדבר הכי חמוד אי פעם. בפעם הראשונה התינוק, התינוק השני, 50, התינוק, לא אכפת לנו, אנחנו רוצים יש הרבה תינוקות רק כדי שנוכל לצלם את הרגע הזה שוב ושוב. לפחות זה לא בוכה. אולי גיבור על גיבור הוא לא כל כך רע?

גָדוֹל Sister Chalkboard Pregnancy Announcement

7. פשוט הריון הכרזה

האם אתה מחפש דרך פשוטה מאוד ומסוגננת להודיע ​​על החדשות הטובות? איזו דרך טובה יותר מאשר עם סופר אופנתי מותק קונברס נעלי ספורט, בשילוב עם הריון סריקה, וכן להדפיס קטן החוצה כי מגלה את החדשות הטובות. אם אין לך גיר, בלונים, או קיר כדי לפרסם מול, פשוט לוח שנה הודעה תעשה רק את הטריק. לפעמים זה משלם לחזור אל הבסיס.

פָּשׁוּט Pregnancy Announcement for Facebook and Instagram

8. תן את ההרפתקה בגין!

אם אתה לא מוכן להתמודד עם אנשים, ואת זה מטח קבוע של שאלות, לא לספר לאנשים עדיין. 12 שבועות היא נקודת המינימום לעבור לפני שתתחיל לצעוק על החדשות שלך, אבל זה לא אומר שאתה צריך לעשות את זה בדיוק אז. קח את הזמן כדי לעבד את החדשות, כי זה באמת חדשות גדולות, לפני שאתה מתחיל להזמין את כולם פנימה. כי אתה יודע מה יש לכל אחד אחר – דעה, וזה באמת הרפתקה גדולה.

אונזי Bodysuit Pregnancy Announcement Photo

9. אחות הריון הכרזה

אם כבר מדברים על בני משפחה וחברים, זכור כי כולם נמצאים באינטרנט בימים אלה, אז אם סבתא מסוימת בצד השני של העולם לא יודע על התינוק החדש, ואתה מעדיף לשפוך את השעועית מאשר לתת למישהו אחר לתת היא יודעת, זה כנראה רעיון טוב לחכות קצת יותר. חדשות באינטרנט באמת לנסוע סופר מהר! זה מטורף כמה מהר!

אָח אוֹ אָחוֹת Pregnancy Announcement

10. משהו מתוק הוא מתבשל

אם אמא אוהבת תה, ואבא אוהב קפה, אנחנו לא יכולים לחשוב על דרך טובה יותר לגלות כמה חדשות גדולות. בנוסף, חמוד יצירתי ההריון ההכרזה רעיונות כמו זה זול, קל ויש לי השפעה גדולה בגלל שני הדברים האלה. זה עוד אחד מאותם רעיונות חכמים שעוזרים להחזיר את הדברים ליסודות. משהו מתוק הוא בהחלט מבשל, ואנחנו לא יכולים לחכות כדי לענות על זה.

פָּשׁוּט Mug Pregnancy Announcement for 1st Pregnancy

No Replies to "21 חמוד יצירתי ההריון הכרזה על רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 3