איך רכילות יכולה לפגוע בחברויות שלך – insightyv.com

איך רכילות יכולה לפגוע בחברויות שלך

רובנו יסכימו שהרכילות היא מגעילה. זה כואב לדבר על ידי אנשים שאתה מחשיב חברים. עם זאת, כמה מאיתנו לסגור את הרכילות ברגע שאנחנו שומעים את זה? אם אנחנו באמת כנים עם עצמנו, אני מוכן להתערב רבים מאיתנו יסכימו שלפעמים הרכילויות גורם לנו להרגיש טוב, לפחות באופן זמני.

ברגע שחברינו יגלו שאנחנו דפקו את בית הספר, לא נרגיש כל כך טוב בקשר לזה. או לדמיין מתי אנחנו צריכים לספר להם על ידיד משותף כי הוא disrespecting אותם על ידי רכילות.

לא שיחה מהנה שיש.

רכילות היא משהו שיכול לשנות לנצח ידידות, ואפילו למנוע ממך לעשות חברים חדשים בעתיד.

רכילות גורם לך להיראות רע

אם אתה מרכל, אנשים אחרים שלא מכירים אותך נרתעים מלהיות חבר שלך. אם אתה מדבר מאחורי הגב של חבר אחד, התפיסה היא שאתה תעשה את זה לאף אחד. בנוסף, לעולם אינך יודע אם האדם שאתה מרכל הוא חברים עם אחד שאתה trashing.

הידידות היא על החביבות והאמון, ואם אתה מראה כי אחד המרכיבים האלה חסר, יהיה לך קשה יותר לעשות חברים. בפעם הבאה שתרגיש צורך לדבר על חבר, קח רגע להבין מדוע. האם אתה חושב להפיץ רכילות יעזור לך להתבלט? האם אתה מאמין שזה ייתן את התפיסה שאתה “בידע”?

לגרום לך חבר שתמיד מנסה לגרום לך לרכל. זה יכול להיות קשה (וגם מביך) לומר לא ולעבור על משהו אחר.

 כאשר יש לך את הדחף לפלוט משהו החוצה, לתת לעצמך פסק זמן. הַפסָקָה. קח נשימה, ואז תחשוב שוב על מה שאתה עומד לומר.

התמודדות עם חבר אשר רכל עלייך

אם אתה מגלה חבר ואז להבין את האמון שלך היה במקומה, זה יהיה לנצח לשנות את מערכת היחסים שלך.

ברגע שהאמון נעלם, הוא צריך להיבנות מחדש עם הזמן. אתה יכול להחליט שאתה לא רוצה לתת לחבר שלך הזדמנות נוספת, וזה יסתיים הקשר שלך. אולי האדם שרכל לא היה חבר שלך מלכתחילה.

אם אתה הולך קדימה עם הידידות שלך, תצטרך לוודא חבר שלך יודע כי מדבר מתוך התור לא יהיה נסבל. אולי החבר שלך האמין שמה שהיא משותפת הוא ידע משותף. אם תבחר לתת לה עוד הזדמנות, לעשות את זה עם אינדיקציה ברורה שאתה לא מדבר על אנשים מאחורי הגב שלהם, ואתה מצפה אותו מהחבר שלך. ייתכן שיהיה עליך להחזיק את היד שלך על זרוע אורך קצת עד אמון משוחזר.

איך להפסיק לרכל

אם אתה שומע מישהו מרכל, להגדיר דוגמה איך להתנהג. גם אתה לא יודע את האדם להיות דיברו על, לשנות את הנושא או ללכת. אל תתנו התנהגות גרועה של מישהו אחר להרוס את המוניטין שלך כחבר טוב.

No Replies to "איך רכילות יכולה לפגוע בחברויות שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.