31 רעיונות פטריוטיות נייל עבור 4 יולי | insightyv.com

31 רעיונות פטריוטיות נייל עבור 4 יולי

זה כמעט שוב ​​פעם – זמן לחגוג את יולי 4 – יום העצמאות. ולא, אנחנו לא מדברים על הסרט, אנחנו מדברים על היום עצמו – היום הפטריוטי הגדול, הכל-אמריקאי.

אם אתה רוצה לחגוג עם הסגנון, אתה לא יכול לשכוח את הציפורניים שלך, אבל למרבה המזל, עשינו את העבודה הקשה, כך שאתה לא צריך. הנה 31 רעיונות מסמר פטריוטי עבור יולי 4:

1. מתכתי, דגל אמריקאי השראה מסמרים

מתכת הם מושלמים ללכידת המהות הפטריוטית של הציפורניים האלה, אבל הם יכולים לזרוע שמות עם הציפורניים הטבעיות שלך אם אתה לא זהיר. שימוש נצנצים שוב ושוב יכול לגרום לציפורניים להיות מורעב של חמצן וזה יעזוב אותם שבירים, יבשים פגומים. בתורו, הם עשויים לשבור, לכופף או אפילו פתיתים. כדי למנוע זאת, להוסיף מעיל בסיס לפני הוספת נצנצים, ותמיד לתת את הציפורניים זמן לנשום בין מניקור מדי פעם.

מַתַכתִי American Flag Inspired Nails

2. צרפתית עצה + האמריקאי הדגל מבטא נייל

עבור משהו פשוט במיוחד, פשוט לעשות שינוי אחד הציפורניים שלך. כל השאר יכול להיות מניקור טבעי יש לך בדרך כלל (נצנוץ נוסף לאורך קצה הוא כמובן אופציונלי), אבל מסמר אחד מקבל את הטיפול הפטריוטי. זה מסמר דגל אמריקאי הוא למעשה סופר קל לשחזר את עצמך, ואת עטים מסמר יכול לעשות את החיים קלים יותר אם אתה לא נוח עם מברשת ציפורניים. אם כל השאר נכשל, אתה תמיד יכול פשוט לבחור ציפורניים מסמר. הם סופר פשוט סופר קל לשימוש.

צָרְפָתִית Tip American Flag Accent Nail

3. אצבע נייל עיצוב עבור 4 יולי

אל תשכח את tootsies שלך! אם התלבושת יולי 4 שלך מכיל סנדלים scrappy, או סוג של הנעליים שבו בהונות שלך הם על הצג, אתה צריך לוודא את הציפורניים שלך להתאים את שאר התלבושת אחרת אתה פשוט לא סיים. אחת הדרכים הקלות ביותר להפוך את הציפורניים הבוהן שלך 4 יולי ידידותי הוא לצייר אותם צבעים שונים – הצבעים של הדגל האמריקאי. אדום, לבן וכחול הן אפשרויות ברורות, ואת rhinestones באמת לעזור להוסיף עוד ניצוץ לאירוע.

אֲמֶרִיקָאִי Flag Toe Nail Design

4. חמוד נייל אמנות הרעיון

מבחינה טכנית כולנו טועים. אם אתה מאמין שהכותב, קנת סי. דייוויס, יום האינדפנס האמיתי אכן נופל ב -2 ביולי, אבל רק כעבור יומיים, 4 ביולי, הצהרת ג’פרסון התקבלה על ידי הקונגרס. לא משנה מה יום זה, אנחנו יודעים את זה הרבה – אלה רעיונות מדהימים מסמר פטריוטית עבור יולי 4 הם נדנדה העולם שלנו. האם זה מוקדם מדי להזמין פגז מסמר?

אֲמֶרִיקָאִי Flag Nail Art Idea

5. דגל עצות עם פופ של זהב

אם יש לך בדרך כלל טיפים צבעוניים, להישאר עם טיפים צבעוניים אבל עבור חגיגות יולי 4 שלך, להוסיף קצת דגל פטריוטי לראש עם רק את הרמז הנכון של זהב להפריד בין שני. אתה יכול בקלות להשתמש אדום וכחול לעבור על טיפים לבנים קיימים, משהו זה יעשה את זה מהיר וקל בשבילך, ואתה יכול פשוט להסיר את הצבע ולחזור שוב טיפים לבנים כאשר היום הוא עשה. פָּשׁוּט!

אֲמֶרִיקָאִי Flag French Tip Nail Design

6. קל נייל עיצוב

אמריקה היא למעשה לא המקום היחיד שבו חגגו את יום העצמאות והסיבה לכך היא כי כל כך הרבה אנשים מאמריקה היגרו לחלקים אחרים של העולם לאורך השנים. אם אתה במקרה לזהות כמה מסמרים פטריוטי מגניב בתחילת יולי בשוודיה, פורטוגל, נורבגיה, דנמרק או אנגליה, יש סיכוי טוב שאתה עומד ליד מישהו עם ממוצא אמריקאי.

קַל 4th of July Nail Design

7. 4 של יולי עיצוב הציפורניים עבור מסמרים ארוכים

אם יש לך מסמרים ארוכים, יש לך את הבסיס המושלם עבור כמה רעיונות אלה פטריוטי מסמר עבור יולי 4. יש לך יותר מקום על הציפורן אשר נותן לך יותר הזדמנות לשחק מסביב. אנחנו אוהבים שהציפורניים האלה שונות במקצת, חלקן עם הדגל וחלקן עם כוכבים ופסים. אלה יכולים להיות המועדפים שלנו. האם הם שלך?

אֲמֶרִיקָאִי Flag Nail Design for Long Nails

8. אדום, לבן וכחול מסמרים

ציפורני מאט הם מאוד עכשיו, וכך גם textured מסמרים. זה מה שעושה אלה נוצץ ומרקם 4 יולי מסמרים כל כך מושלם. אתה יכול להשתמש פולנית ברור מט מעל החלק העליון של הצבעים הרגילים שלך אם אתה לא רוצה לצאת ולקנות ספציפי אדום, לבן וכחול נצנצים.

פָּשׁוּט Red White and Blue Nails

9. כוכב נייל עיצוב

קישוטים ודבקות הם דרך מצוינת לרמות כאשר אין לך יד יציבה. כוכבים אלה, למשל, היו לוקחים שעות כדי לצייר יד עבור רובנו, אבל עם גיליון של מדבקות, אלה מסמרים לקחת רק כמה רגעים כדי לשחזר. התחל עם בסיס לבן. שימוש בעט מסמר אדום, במקום במברשת, להעיף אותו על הציפורן כדי ליצור את המראה הזה, וכאשר שכבה אדומה יש לייבש, מקל את הכוכבים שלך כוכב כחול או העברות מעל. הקפד לסיים את כל זה עם מעיל מבריק ואתה טוב ללכת.

כוכב Nail Design for the 4th of July

10. זיקוקים עיצוב הציפורן

זה היה תומס ג’פרסון הראשון שנערך חגיגה של מיני כדי לציין את יום העצמאות בבית הלבן. אם אתם מתכננים לחגוג את עצמכם, אל תשכחו את ידיכם – רעיונות הציפורניים הפטריוטים הללו עבור יולי 4 יפעלו בצורה מושלמת.

זיקוקין Nail Design for the 4th of July

No Replies to "31 רעיונות פטריוטיות נייל עבור 4 יולי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    71 − 66 =