תקוע באזור החברים? הנה מה לעשות – insightyv.com

תקוע באזור החברים? הנה מה לעשות

האם אי פעם מצאת את עצמך “אזור חבר” כאשר אתה לא רוצה להיות? מונח זה חל על חברים של המין השני, שבו אדם אחד רוצה להיות יותר מאשר חברים והשני לא. במקום לסיים את החברות שלהם, אדם שרוצה מערכת יחסים בדרך כלל רק צריך לקבל את החבר שלהם לא מעוניין.

לפעמים זה הסכם המדובר לאחר חבר אחד מעלה את האינטרס שלהם על אחרים.

החבר האחר מחמיא בדרך כלל, אבל מסיר את ההצעה, ומעדיף להישאר חברים. אזור הידידות פירושו שלמרות שיש אולי רגשות רומנטיים מצד אדם אחד, אין רגשות כאלה מהאדם האחר.

להיות תקוע באזור חבר יכול להיות מקום לא נוח, אלא אם כן שני חברים להתמודד עם זה כמו שצריך זה גם יכול לסיים את החברות. 

סכנות של אזור החברים

אזור הידידים הוא לעתים קרובות חלק מחלקה של קומדיות רומנטיות, שבו חבר אחד הוא מאוהב בחשאי עם החבר השני ואז באורח פלא כי האדם יש שינוי של הלב והשניים להתאהב. אבל זוהי בדיה, דבר מסוכן להאמין בחיים האמיתיים. ב’אהבה היא כבוד ‘, הנקודה מודגשת. הם עושים את זה פשוט, כי אף אחד לא באמת שם באזור כי אין “אזור”, כי אתה יכול להיות “לשים” על ידי מישהו אחר. “

במילים אחרות, אתה יכול להרגיש מאוכזב כי אתה אוהב מישהו שלא אוהב אותך בחזרה, אבל אתה יכול לעשות בחירה ואז להמשיך הלאה מאדם זה, לקבל את הקשר לא ישתנה, ולהגדיר גבולות בריאים.

אם אתה אחד שאין לו רגשות רומנטיים עבור החבר שלך, אתה באמת צריך להבהיר כי לעולם לא יהיה:

 • שינוי בלב.
 • מפלרטטת.
 • מנשק.
 • מִין.

בקיצור, לא להוביל את החבר שלך ב. זה יכול להיות מחמיא להיות חבר סביב כי אתה יודע יש רגשות בשבילך, אבל אם אתה לא מרגיש באותה דרך, אתה לא צריך לעודד כל התנהגות שתיתן להם תקווה כוזבת להיפגש באופן רומנטי.

ייתכנו גם מקרים שבהם אתה מרגיש בודד ומשדך עם חבר עשוי להיראות כמו תשובה קלה, אבל חושב פעמיים כדי לוודא שזה בחירה טובה עבור החברות שלך עכשיו ובשנים הבאות.

אם אתה אחד שיש לו עניין רומנטי חבר, אף פעם לא לשים את החיים שלך בהמתנה בכל דרך בתקווה שיום אחד החבר שלך עשוי לשנות את הרגשות שלו או שלה. קבל את העובדה כי החבר שלך לא רוצה מערכת יחסים איתך, ולעבור על מישהו שעושה. ייתכן שיהיה עליך לקחת קצת זמן מהחבר שלך כדי להתגבר על הרגשות שלך.

איך אתה יודע שאתה באזור חבר?

אם יש לך רגשות כלפי חבר ולא היה לך את האומץ להעלות את הנושא איתם (כי אחרי הכל, אפילו להודות שיש לך רגשות רומנטיים יכול לשנות את הידידות שלך), לשים לב איך החבר שלך פועל ומה הם אומרים. אם החבר שלך אינו מעוניין בך רומנטית, אתה עשוי לשמוע:

 • “אתה כל כך קל לדבר איתו.”
 • “אני באמת אוהבת להסתובב איתך”.
 • “אתה מכיר מישהו שאתה יכול לסדר לי?”
 • “אני חושבת עליך כאח.”
 • “אני צריך להגדיר אותך עם החבר שלי, אתה באמת היה להכות אותו.”

חברויות בריאים יש גבולות והם נוחים להיות בפנים.

אתה אף פעם לא צריך להרגיש כאילו אתה צריך לפעול בצורה מסוימת או להושיט תקווה למשהו שהוא לא יקרה. שלא כמו בסרטים, יש דבר כזה ידידות אפלטונית שעובדת ללא מתח מיני או התנהגות לא הולמת. אזור חבר הוא משהו שאתה יכול לשלוט, אז לא מרשים לעצמך להיות “תקוע” באחד.

No Replies to "תקוע באזור החברים? הנה מה לעשות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.