הבעל שלי בוגד רוצה את הנישואין ואת האישה האחרת | insightyv.com

הבעל שלי בוגד רוצה את הנישואין ואת האישה האחרת

הבעל שלי בוגד רוצה את הנישואין ואת האישה האחרת

 

שאלה: בעל בגידה שלי רוצה את הנישואין ואת האישה האחרת

 

לבעלי היה רומן והתוצאה היתה תינוק. הוא לא רוצה להתגרש כי יש לנו עסק משותף והוא לא יכול לסבול את הרעיון של להיות מחוץ הבת שלנו. הוא אמר לי שהוא לא אוהב אותי והוא עדיין רואה את האישה האחרת ומבלה את הזמן עם הילד שהיה להם.

הוא גם הסכים לשלם סכום גדול של תמיכה בילדים בלי להתייעץ איתי.

אני מאוד כועס כי הוא מקבל החלטות ללא קלט שלי יש לשים אותי במצב של להיות אחד להחליט אם אנחנו להתגרש או לא. הוא עשה את השגיאות האלה, למה הוא לא יכול להיות זה שיבצע את ההחלטה הנוראה הזאת? מה עלי לעשות?

תשובה:

תוכלו יום אחד לקבל החלטה על גירושין על סמך מה הכי טוב בשבילך ואת הבת שלך. עכשיו זה נראה כמו החלטה איומה אבל ככל שהוא disrespects לך ואת הנישואין פחות איום את ההחלטה תיראה.

הוא כנראה לא מקבל את ההחלטה להתגרש כי הוא יודע שזה יגרום לו להיראות רע. זה הרבה יותר קל לגבר לומר “אשתי עזבה אותי” מאשר “עזבתי את אשתי”. הוא משאיר את העבודה מגעיל לך עד שהוא יכול להציל את הפנים. חבל שהוא לא מבין שאב לילד מחוץ לנישואיו טיפל בכל תמונה טובה שהיתה לו.

אני מציע לך לעשות מה שאתה מרגיש שאתה צריך לעשות בשלב זה. קח את המצב מיום ליום; לא ממהרים לשום דבר עד שתהיה מוכן.

הוא עסוק מאוד לדאוג לעצמו ולקבל את מה שהוא צריך מהחיים. אתה צריך לקחת את ההובלה שלו. קובץ לגירושים כאשר הזמן מתאים לך, לא מכל סיבה אחרת.

אתה יכול להרגיש כי, בשלב זה, הוא קורא את כל היריות אבל, יש לך את הכוח בתוך לך להשתלט על אף מה שהוא עושה ולא רוצה.

אתה בקרוב מרגיש מוסמך מספיק כדי להתחיל לשחק את האינטרס שלך. 

בינתיים לטפל בעצמך פיזית רגשית. שים לב לתזונה שלך, להסיח את עצמך מן הבעיות שהוא גורם על ידי עיסוק בפעילויות שאתה נהנה. ו, הכי חשוב המקלט הבת שלך מכל סכסוך בין שניכם. זוהי האחריות של הורה לשים את הצרכים של הילד הראשון. הוא לא עשה את זה ואתה צריך להרים את הרפיון.

אתה צריך גם מוכן לעצמך עבור הליך משפטי של גירושין. התייעץ עם עורך דין גירושין כדי לראות מה הזכויות החוקיות שלך. ליצור עותקים של כל המסמכים המשפטיים הקשורים לעסק שלך, חשבונות בנק אישיים, חשבונות פרישה וחשבונות השקעה. שמור עותקים אלה במקום בטוח עד שתחליט מה הצעדים שברצונך לנקוט.

יש יותר גירושים מאשר להגיש בקשה לגירושים. אתה צריך לטפל בהיבטים פיננסיים, משפטיים ורגשיים של גירושין למען העתיד הפיננסי שלך. עכשיו זה הזמן בשבילך כדי לקבל את כל ברווזים שלך ברציפות. זה יהפוך את תהליך הגירושים הרבה יותר קל כאשר אתה הופך מוסמך מספיק על עצמך כדי להפוך את ההחלטה “נורא”. בהצלחה!

No Replies to "הבעל שלי בוגד רוצה את הנישואין ואת האישה האחרת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 − = 14