האם אתה רע חברתית? – insightyv.com

האם אתה רע חברתית?

א misfit חברתי נחשב בדרך כלל כמי שאינו מתאים עם רוב האחרים בחברה. ישנן מגוון דרכים שבהן המונח משמש ואת ההגדרה misfit חברתי יכול להיות דברים שונים לאנשים. 

בדרך כלל, המונח חברתי misfit מתייחס למישהו שאינו מתאים ב – מנודה, אם תרצו. יש להשתמש במונח לגבי אנשים שאינם מתאימים אבל מנסים לעשות זאת; אחרים רואים misfit חברתי כמו מישהו שאינו מתאים בכוונה.

בשנים האחרונות, המונח החברתי misfit התרחבה כדי לשמש עבור אנשים שאין להם הרבה חברים, או מתקשים לקבל acclimated לקבוצה מסוימת. הבעיה עם מונח זה היא כי זה מרמז כי כל מי מחוץ לגבולות המקובל של ידידות או אינטראקציה חברתית הוא מוזר או מוזר. בעוד כמה עשויים להיאבק כדי להפוך או לשמור על חברים, זה לא אומר שהם misfits של החברה.

נורמות תרבותיות עשויות להשפיע על הגדרתו של ליקוי חברתי 

נקודה נוספת שיש להביא בחשבון בעת ​​השימוש במונח “תקלה חברתית” היא ביחס לנורמות חברתיות מקובלות. אלה נוהגים מקובלים, הכוללים מיזוג עם שאר האנשים סביבנו בבתי הספר, במקום העבודה או בקהילה שלנו. במקרים מסוימים, נורמות נוצרו לאורך זמן כדי להגן עלינו, לעזור לנו עם נימוסים, או אפילו כדי לעזור לנו להתייחס ולהתחבר אחד עם השני. ייתכן שמישהו ייקרא אי-התאמה חברתית אם לא יעמדו בסטנדרטים אלה.

 

ההגדרה של Merriam-Webster של misfit חברתית היא “אדם שונה מאנשים אחרים, אשר לא נראה שייכים לקבוצה מסוימת או למצב מסוים”. אדם זה בוחר להיות מנותק מן החברה בדרך כלשהי, כמו לעתים רחוקות יוצא בציבור או מסרב להיות חברים. בהתייחסות זו, התאימות החברתית רוצה להיות בפאתי בכוונה.

אנשים מסוימים עשויים להתייג את עצמם כחסרים חברתיים כאשר הם באמת רק מופנים.

אתה יכול להיות מטעה על מטרה?

בידיעה כי, עם זאת, זה לא מונע מאנשים להשתמש במונח להתייחס סוגים שונים של misfits. זה נהיה מקובל להתייחס לשני סוגים של אנשים (misfits חברתי בכוונה ו misentional חברתי misfits). תקלה חברתית לא מכוונת יכולה להתייחס לילד בבית הספר שאין לו חברים רבים או אינטראקציות חברתיות. מאידך גיסא, תקלה חברתית מכוונת יכולה להתייחס לבודד שאינו מאמין שהוא או היא צריכים ללכת עם נורמות תרבותיות. אותו אדם יכול לדחות אורח חיים שונה בתרבות, אולי לא מתוך מחויבות אמיתית, אלא פשוט משום שהיא או לא רוצה ללכת עם הזרם.

א misfit הוא מישהו שונה. ו misfit חברתי שונה במצבים חברתיים, ולכן זה היה נפוץ כל כך להתייחס לאדם שאינו מתאים כמו misfit חברתי.

No Replies to "האם אתה רע חברתית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.