הלבשה תחתונה הטובה ביותר עבור אימון בסיר בייבי – insightyv.com

הלבשה תחתונה הטובה ביותר עבור אימון בסיר בייבי

בחינה של אלה, שארכה 15 חודשים, אמרתי לרופא הילדים שלה שאלה סיפרה לנו כשהייתה רטובה והביעה עניין בסיר. כפי שאתה יכול לדמיין, נאמר לי כי זה היה מוקדם מדי לדאוג על אימון בסיר וכי היא תהיה הרבה מעל גיל שנתיים לפני שהיא מוכנה. לא הסכמתי. אמנם לא הייתי אמיץ מספיק כדי לנסות אימונים בסיר התינוק, הכרתי את הילד שלי מספיק טוב לדעת שהיא, לכל הפחות, מעוניין.

בזמן שעזבתי הרגיזתי לגמרי, הלכתי עם הבטן שלי והתחלתי לחפש בכל פעם בגדים תחתונים של “ילדה גדולה”. הייתי צריך משהו עבה מספיק במקרה יש לה תאונה, אבל קטן מספיק כדי להתאים לגודל שלה 12 חודשים מסגרת.

זה לא היה קל. כפי שמתברר, יש הרבה אפשרויות לפעוטות, אבל רק עבור “תינוקות”. למעשה, רוב אימון בסיר גודל תחתונים מתחילים ב 2T! בסופו של דבר, אני שמח שעליתי על החיפוש שלי למרות שאמהות יודעות. בגיל 19 חודשים, אלה הייתה מאולפת.

תבחין כי מכנסיים אימון אני ממליץ הם לא של מגוון חד פעמיות … כי הוא מכוון. מניסיוני, מאמנים בד נוטים להאיץ את תהליך אימון בסיר. אתה גם שם לב שהם לֹא לא יקר. למרבה הצער, מאמנים התינוק נראה פריט מיוחד, אז אתה לא צפוי למצוא אותם המונית- made ב רב חבילות.

לדעתי, אלה הידיים למטה הכי טוב מכנסיים אימון בסיר לתינוקות.

זמין בשתי גרסאות, הן כותנה ישר ו -2 ב -1, גרסה עמיד למים, העדפתי את הכותנה ישר כי זה היה הרבה גוזם התאמה. שתי הגרסאות מרווחות מספיק כדי שהתינוק שלך ימשוך אותן מעלה ומטה לבדן, אבל מספיק חזק כדי לתפוס את כל התאונות.

מכנסי כותנה בלבד יש פאנל מרכז עבה, בעוד לא תמיד שמירה על בגדים יבשים לחלוטין, לעשות עבודה נהדרת של המכיל את הבלגן במקרה הילד שלך דופק בהם. מצד שני, 2-in-1 מכנסיים עמיד למים תכונות השכבה החיצונית עמיד למים עשוי מאותו חומר ששומר על דליפות חיתול בד במפרץ – פוליאוריתן לרבד (פול) – ויש לו הליבה מרכז סופג פעמיים.

שני הסגנונות נותנים לתינוק את התחושה של להיות רטוב, אז הם נהדרים לאימונים, ושני הסגנונות לשטוף היטב ולהיות סופג יותר עם כל כביסה.

ההבדל העיקרי השני בין שני סוגים של תחתונים אימון בסיר המוצעים בסיר פוטי וסירטי סקוטי הוא שינוי גודל; את כותנה תחתונים מתחילים בגודל XS (19-24 ק”ג) בעוד 2-in-1 מכנסיים אימון להתחיל בגודל קטן (24-29 lbs).

במונחים של מחיר, הם בממוצע כ $ 10 / כל, אלא אם כן אתה יכול לתפוס אותם על המכירה. אמנם זה נראה יקר, במונחים של רשימה זו, אלה הם למעשה סבירים באמת. עם זאת, אני עדיין ממליץ בחום תופס כמה זוגות אם אתה יכול להניף אותו – הם שווים את המחיר.

אתה יכול לקרוא את הסקירה המלאה שלי של פטי פטי ו סקוטי אימון תחתונים סקוטי.

אוכמניות אימון מכנסיים קלים הם עוד אופציה נהדרת עבור תינוקות הרכבת … במיוחד אלה זעירים או קטנים יותר מאשר “ממוצע”. למרות המשקל המומלץ המינימלי עבור אלה הם מאמנים 22 פאונד, התינוק שלנו בנוחות לבשה אלה כאשר היא עדיין רק tipping את קנה המידה ב 18 פאונד.

לא לגמרי עמיד למים, אלה מכנסיים אימון להביא את הטוב שבשני העולמות … absorbency כותנה עם PUL, אבל PUL מוסתר. משמעות הדבר היא כי בכושר הוא מאוד לקצץ, אבל הדלפות יישארו מכוסים על פי רוב.

חגורת ואת הפתחים הרגל עשויים רך ונוח 50/50 כותנה / פוליאסטר תערובת והם מאוד כמו ג ‘רזי לסרוג. קל עבור תינוקות עצמאיים כדי לקבל למעלה ולמטה, אוכמניות המאמנים באים הדפסים נהדר עבור אלה המעוניינים כמה חמוד המאמנים שלהם, זה ייתן לך בדיוק את מה שאתה מחפש … במחיר. ליד כמעט 16 דולר לכל זוג, אלה מאמנים אוכמניות הם שווים את הכסף, אבל הם יקרים מדי כדי להתאים באופן סביר התינוק אימון חדש. אחרי הכל, אימון בסיר יכול להיות תהליך ארוך הוא הרבה יותר מאשר רק להגיע לסיר בזמן.

עוד אפשרות מצוינת עבור מאמנים מוקדם, Imse Vimse אימון מכנסיים תכונה אורגני כותנה לסרוג החיצוני עם שכבה כפולה של כותנה טרי מבפנים עם שכבה פנימית נסתרת של פול. עם חגורת מותניים וחורים ברגל, אלה קלים לתינוקות להגיע למעלה ולמטה.

שינוי גודל הוא התכונה העיקרית שאני אוהב על קו Imse Vimse. הקטנים יתאימו לתינוקות שמשקלם רק 20 פאונד, כך שגם אם התינוק מתחיל אימון סופר מוקדם, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש אלה. הצד למטה אלה הוא רמת ספיגה. הם מציעים מעט יותר הגנה מאשר רזה אימון גרבר אימון, אפילו עם PUL. ברוב המקרים, זה בסדר כי עם המאמנים הראשונים, אתה רק לעתים נדירות יש תאונה ספוג … זה רק משהו להיות מודע. אתה תמיד יכול להשתמש להוסיף תוספת (נמכר בנפרד) אם אתה תהיה בחוץ על כל אורך הזמן ואתה רוצה לנקוט אמצעי זהירות נוספים.

התלונה היחידה שיש להורים לגבי קו ה- Imse Vimse היא שהיא קצת יותר גדולה מסגנונות דומים אחרים. עם זאת, אם יש לך מאמן מוקדם, זה לא יכול להיות עניין גדול כי רוב הסיכויים, התינוק שלך עדיין לובש הרבה מכנסיים נוקשים.

המחיר עשוי להיות בעיה אחרת כאן – ב כמעט $ 18 זוג, אלה הם יקרים מדי לשימוש כמו שלך רק הלבשה תחתונה אימון מוקדם.

No Replies to "הלבשה תחתונה הטובה ביותר עבור אימון בסיר בייבי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.