4 דרכים להתמודד עם חבר מי בוגד הביטחון שלך | insightyv.com

4 דרכים להתמודד עם חבר מי בוגד הביטחון שלך

4 דרכים להתמודד עם חבר מי בוגד הביטחון שלך

דרך אחת חברויות לעזור לנו היא בכך שהוא מאפשר מקום בטוח לנו לחלוק את החששות והדאגות של החיים שלנו. כאשר אתה מרגיש בנוח עם חבר ולשתף ביטחון, אתה מקווה כי החבר שלך יטפל במידע זה עם יחס אכפתיות. אבל מה קורה כאשר הם בוגדים באמון שלך?

האם הידיד שלך יודע עד כמה זה רציני לשגות זה היה?

אולי החבר שלך הוא מושג עד כמה רגיש המידע היה משותף.

אולי הם חולקים בחופשיות פרטים על חייהם שלהם, וכתוצאה מכך, הם לא חשבו שמה שהם עושים זה עניין גדול. לפני שמתרגז עם החבר שלך, לתת להם את היתרון של ספק, אבל לדבר איתם קודם.

סיבה אפשרית נוספת היא שאולי החבר שלך הוא רק דברן, והם נותנים דברים להחליק לפעמים. לספר להם עד כמה חשוב המצב הזה יעזור להם לכבד את הפרטיות שלך קדימה.

לקבוע אם החבר שלך נועדו כל פגיעה

החבר שלך אולי לא התכוון דבר על ידי מתן הסוד שלך להחליק או שהם עשויים התכוון לפגוע בך. לגלות אילו על ידי מקבל קצת מרחק במידת הצורך. לא רק להגיב, אבל לחשוב על זה. לאחר מכן, לדבר עם החבר שלך. גלה מה דעתם ומה הכוונות שלהם.

ללכת אם החבר שלך נועד לפגוע בך

אם הסיבה לחבר שלך לתת את הסוד להחליק כי הם רצו לפגוע או להביך אותך, אז זה הזמן להעריך מחדש את הידידות.

אולי אתה והחבר שלך יש זמן גס של מאוחר, ולכן הם החליטו לדבר עלייך לאחרים. או אולי הם נאבקים עם כמה דברים משלהם ורצו לפגוע ברגשות שלך כדי לגרום לעצמם להרגיש טוב יותר.

אלה לא תירוצים טובים לשמירת ידידות הולך, אבל הם יעזרו לך להיכנס לחשיבה של חבר שלך קצת.

עם זאת, גם אם חבר היה מגורה בך או מרגיש נמוך, זה לא אומר שזה בסדר שהם בגד את הביטחון העצמי שלך. אתה צריך להיות רציני ללב אל אם אתה רוצה להישאר חברים איתם.

לעתים קרובות יותר מאשר לא, אתה רוצה להמשיך הלאה מחבר כי בוגד בך בצורה זו. אם תחליט לעשות זאת, אל תרגיש אשמה בקשר לסיום הידידות. זו היתה ידידות שהתחילה את דרכה, ואתם למדתם דברים, ותהיו חברים טובים יותר שתתקדמו בגלל הידידות הזו.

קח אחריות על מדבר על הסודות שלך

למרות החבר שלך הוא אחד כי blabbed על דברים, אתה היה אחד כי חלק את הסוד מלכתחילה. אתה צריך לקחת אחריות על זה. תמיד יש סכנה כאשר אתה כל כך פתוח עם החיים שלך כי מישהו (אפילו חבר) יכול לקחת את זה בצורה לא נכונה או לחלוק אותו עם מישהו אחר.

היה זהיר הולך קדימה, אבל לא כל כך שמורה כי אתה מפחד להיות אמיתי עם אנשים. יש איזון. כמה חברים שווים את האמון שלך וכמה לא. לבלות עם אנשים אז אתה מכיר אותם מספיק טוב כדי להחליט אם אתה יכול לבטוח בהם עם הרגשות העמוקים ביותר שלך.

No Replies to "4 דרכים להתמודד עם חבר מי בוגד הביטחון שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 47 = 56