האם עלי לקרוא לעצמי טרנסג'נדר? | insightyv.com

האם עלי לקרוא לעצמי טרנסג’נדר?

האם עלי לקרוא לעצמי טרנסג'נדר?

שְׁאֵלָה: אני צריך לקרוא לעצמי טרנסג’נדרים או משהו אחר?

נערה שנולדה נקבה אבל לא מזדהה כילדה, שואלת על מאבק להבהרת הזהות המגדרית ומסבירה מדוע לפעמים תוויות משנה.

תשובה:

נער כותב לפורום:

“אני לא יודעת מה אני, בחור, ילדה, או מישהו באמצע, זה מבלבל ואני חושב שאם אני יכול רק להיות 100% על דבר אחד, אז אני אהיה בסדר גמור, זה לא בטוח שזה מפריע לי.

נולדתי ילדה, אבל אני מחייב זמן מה ושנוא כשאני לא יכול. אולי אני טרנסג’נדרי, או אולי אני מגדרית, וממילא אני אהיה לגמרי נוח ומאושר עם עצמי.

אני קצת רוצה לספר לחברים שלי על מה שאני מרגיש, וחשבתי שיהיה קל יותר להסביר אם היו לי כמה תנאים לכך.

אני עושה לי. זה כל מה שעשיתי אי פעם, אני רק רוצה לדעת אם מי אני צריך ניתוח והורמונים להיות מאושר באמת הגשים.

האם מישהו יכול להתייחס לזה? אני באמת רוצה לדבר עם מישהו שמרגיש דומה “.

תודה רבה על ששאלת את השאלות האלה! לפעמים זה נראה כאילו כולנו צריכים פשוט לנטוש תוויות, אבל ההודעה שלך באמת מבהיר את המטרה שהם משרתים ומדוע הם יכולים להיות חשובים.

זה נשמע לי כמו חלק מהמונחים שאתה מזכיר אולי באמת להיות טובים כדי להשיב את המצב שלך.

לדוגמה, אנשים טרנסג’נדרים עשויים להיות איברי המין של מין אחד, אך זהות מינית קשורה בדרך כלל עם האחר. לדוגמה, אדם שנולד עם פין שמרגיש נקבה עשוי להזדהות כמו טרנסג’נדרי. אבל כך גם אדם עם נרתיק שלא מרגיש מלא “זכר” או מלא “נקבה”.

בין השאר, בגלל הטרנסג’נדרים, המונח “מטריצה” הוא מונח שמטרי, אשר יכול לכלול את כולם ממלכי דראג ומלכות דראג לטרנסקסואלים,.

המונח יכול גם להתייחס למישהו שהוא sexqueer, שהיא מילה אחרת שאתה מזכיר.

Sexqueer מתייחס לאנשים שאינם דבקים בזהות ובתפקידים של גברים או נשים בלבד.

אדם מגדרן בוחר לעתים קרובות להיות זכר לא ברור, ולא ברור נקבה, אלא כאדם חופשי מגדר, שזהותו עשויה להשתנות ולשנות עם הזמן. כמה אנשים מגדלים הם טרנסג’נדרים. חלקם הומואים, לסביות או ביסקסואלים. אחרים אינם מזדהים עם אף אחת מהקטגוריות הללו.

מונחים אחרים שמשתמשים בהם הם: FtM או F2M (נקבה לגבר), FTM בוי, טרנסמן ו”אדם חדש “(המשמש לזיהוי גבר טרנסקסואלי שלאחר הניתוח).

דרך אחרת שבה אנשים יכולים לתאר את עצמם היא אנדרוגנית. המילה אנדרוגינוס מתייחסת לאדם שאינו מציג מראה או זכר מובהק.

עכשיו אתה עדיין לא יכול להרגיש כאילו גם את המונח טרנסג’נדרים, ולא את המונח sexqueer מתאימים לך. גם זה בסדר. זכור כי בעוד שזה יהיה נהדר אם אתה יכול פשוט להסביר לאנשים מה אתה עובר עם מילה אחת, זה פשוט לא יכול להיות המקרה בשבילך עכשיו. למרות שזה יכול להיות יותר מסובך לתאר איך אתה מרגיש, וגם אם אתה לא רוצה לעשות את כל מה שאתה מרגיש עם כל מי שאתה פוגש, אם יש לך חברים קרובים ובני משפחה שאתה רוצה לחלוק את החוויות שלך, נסה לא כדי להרגיש מוגבל על ידי לא אוצר המילים המושלם.

אם או לא תצטרך ניתוח או לקחת הורמונים כדי להרגיש לגמרי מילא הוא אחד אישי באמת! הרבה אנשים טרנסיים לעולם לא משנים את גופם פיזית ומרגישים טוב מאוד לגבי עצמם, בעוד אנשים אחרים מרגישים כי זה עושה היבט מכריע של מי הם.

אתה מזכיר כי אתה כבר מחייב, אבל אולי אתה רוצה גם לנסות לארוז (לובש פאלוס מלאכותי) ולראות איך זה מרגיש להתחיל ולקחת אותו משם.

No Replies to "האם עלי לקרוא לעצמי טרנסג'נדר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 33 = 38