קבל את זוהר: רודן + שדות טיפוח העור סקירות מוצר – insightyv.com

קבל את זוהר: רודן + שדות טיפוח העור סקירות מוצר

Rodan + שדות היה אמור להיות נמכר ב-סוף כלבו, אבל היום אתה יכול למצוא את המוצרים שלהם באופן בלעדי מן הייעוץ המכירות הישירות שלהם. נוצר על ידי דרמטולוגים ד”ר רודן וד”ר שדה, תמצא מגוון רחב של מוצרי טיפוח העור לכל סוגי העור.

Friday
של 04

רודן + שדות: שיפורים מיקרו-דרמבריון

רודן + Fields: Enhancements Body Micro-Dermabrasion


רודן + שדות: שיפורים מיקרו-דרמבריון.
תמונה שסופקה על ידי שדות + רודן

Microdermabrasion נעשה בדרך כלל במשרד של רופא עור עם מכשיר הממריא את השכבה העליונה של העור. עם זאת, זה יכול להיות יקר לוקח חצי שעה או יותר. אתה יכול לחסוך כסף וזמן עושה microdermabrasion שלך בבית.

סוכר ומלח הם המרכיבים העיקריים של רודן + שדות: שיפורים הגוף מיקרו דרמבריון, וזה החלקיקים גרעיני זה יהיה להשיל את העור שלך. הם מכוסים בבסיס צהוב בהיר זה שעווה מעט ופועל כמו חיץ כדי למנוע מעל קרצוף. הנוסחה מריחה בתחילה את התרופות אבל הריח נמוג במהירות. זה מוצר קל מאוד לשימוש, וגם זה לא מבולגן בכלל והוא מושלם עבור נסיעה. היזהר אם יש לך עור רגיש במיוחד, אם כי, זה עשוי להיות קצת שוחקים מדי.

02
של 04

רודן + שדות: שיפורים מירקו- Dermabrasion הדבק

רודן + Fields: Enhancements Mirco-Dermabrasion Paste


רודן + שדות: שיפורים מירקו- Dermabrasion הדבק.
תמונה שסופקה על ידי שדות + רודן

רודן + שדות: שיפורים Micro-Dermabrasion הדבק הוא ללא שמן exfoliating טיפול המחקה microdermabrasion על ידי להיפטר של תאי העור המתים. זה מקדם תאים כדי להפוך מהר יותר אשר מוביל עור בריא להסתכל זה רך להפליא.

סוכר ומלח הם המרכיבים העיקריים עבור פילינג וויטמינים C ו- E להוסיף מים ו להדוף רדיקלים חופשיים. השילוב לא רק עוזר לשפר את מרקם העור, זה גם מנקה את blackheads, מסייע להפחית את גודל הנקבוביות, וכן למזער את הקווים ואת קמטים.

הדבק זה די עבה אז אתה רק צריך קצת. נסה כמות בגודל גרוש ו לשפשף אותו בתנועה מעגלית לרגע. זה גרגרי אבל בגלל זה יש קצת dimethicone בו, יש להחליק נחמד אשר מונע על קרצוף. שוטפים במים חמים ומייבשים. אם יש לך עור רגיש, להשרות את הפנים הראשון ולאחר מכן להשתמש שיפורים Micro-Dermabrasion הדבק.

אתה יכול להחליף את ניקוי הפנים שלך עם רודן + שדות: שיפורים Micro-Dermabrasion הדבקה אחת לשלוש פעמים בשבוע, בהתאם לעור שלך.

03
של 04

רודן + שדות: אנטי אייג ‘ל עדין exfoliating לשטוף

רודן + Fields: Anti-Age Gentle Exfoliating Wash


רודן + שדות: אנטי אייג ‘ל עדין exfoliating לשטוף.
תמונה שסופקה על ידי שדות + רודן

רודן + שדות אנטי אייג ‘ל עדין exfoliating לשטוף הוא לא הרגיל שלך אנטי אייג’ ינג ניקוי. במקום חומר ניקוי חלבי או לחות, זהו מוצר המבוסס על חומר חימר עם חלקיקים קטנים, אך יעילים, המיועדים לניקוי תוך כדי ניקוי. אבל לא משנה כמה זמן שטפתי את הפנים שלי במקלחת, יצאתי עם המוצר עדיין על העור שלי. בכל פעם.

04
של 04

כתוב את העור מרשם לשינוי

לִכתוֹב Your Skin a Prescription for Change


כתוב את העור מרשם לשינוי.
תמונה שסופקה על ידי Pair ‘O Docs Publishing

דרמטולוגים ידועים ד”ר קייטי רודן וד”ר קתי פילדס נותנים לך את המוט על המקרה העור בספר זה חיובי אך פשוט שבו הם לצייר על 40 שנות ניסיון קליני משולב. הספר מציע את אותה העצה שהם נותנים לחולים שלהם – בתוך מידע על טיפולים קליניים ומוביל חיים בריאים כדי להשיג עור זוהר, יפה.

כמעט כל דבר שאתה רוצה אי פעם לדעת על טיפוח העור הוא בספר הזה, מן הטיפול בעור יסודות ייעוץ וייעוץ, כמו גם נהלים דרמטולוגיים. הנושאים כוללים:

  • כיצד להעריך את העור כמו רופא עור
  • טיפולי טיפוח נפוצים ואפשרויות לטיפול
  • איך להילחם בפושעי ההזדקנות
  • כיצד להפוך נזק השמש
  • טיפולים קוסמטיים מתקדמים
  • מתי לבקר אצל רופא עור

No Replies to "קבל את זוהר: רודן + שדות טיפוח העור סקירות מוצר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.