האם אני צריך להשתמש בסרום טונר כל יום?

האם אני צריך להשתמש בסרום טונר כל יום?

אם אתה תוהה אם השימוש בטונר או בסרום מדי יום הוא הדבר הנכון לעשות, אתה לא לבד. טונרים לעומת serums כמו אקטואלי היומי הוא נושא מבלבל, ופנייה לחנות היופי המקומית שלך רק יכול להחמיר את המצב. הם נמצאים בעסק של מכירת מוצרים - הם לא בעסקי ייעוץ. למזלך, אני.

בואו נתחיל עם טונרים

טונר הוא מוצר המסיר שמן ועקבות של לכלוך וזוהמה מפניך.

הם מועילים ביותר, ואת הצורך, עבור אנשים עם עור שמנוני או אקנה נוטה, או עבור אנשים שרוצים טיהור נוסף לאחר איפור או איפור מוצרי עור כבדים אחרים כגון קרם הגנה.

אתה משתמש טונר לאחר לשטוף את הפנים שלך לפני שאתה לחות. אתה צריך ליישם אותו עם כדור צמר גפן או כרית כותנה. יש כמה טונרים שאתה יכול לרסס ישירות על הפנים שלך. יש הרבה טונרים שונים המסייעים לסוגי העור השונים. לדוגמה, יש טונרים לעור שומני (אשר להיפטר מעודף שמן), טונרים לעור יבש (אשר להוסיף לחות העור), וטונרים לעור רגיש (אשר יכול להרגיע עור מגורה). יש גם ערפילי מים ומים כי הידרט ולהרגיע את העור שלך יכול לשמש גם תחת איפור מעל.

למה אנשים התחילו להשתמש בטונרים

מצאתי כי אין צורך להשתמש בטונרים מדי יום. למעשה, יש קונצנזוס בקרב מומחים טונרים הם בזבוז של זמן וכסף אם אתה כבר משתמש במוצר זה עושה עבודה טובה של ניקוי הפנים שלך.

זה היה נפוץ בעבר חשבתי שאתה צריך טונר כדי לשנות את ה- pH של העור לאחר ניקוי, אבל ניקוי עברו כברת דרך ארוכה כבר לא לפגוע באופן דרמטי את האיזון pH של העור.

אישית, אני משתמש בטונר כי יש לי עור מעורב, וכשאני משתמש טונר, אני מרגיש הנקבוביות שלי נראה קטן יותר, העור שלי מקבל קצת פינוק נוסף.

אבל זה גם הרגל בשבילי. עבור עור יבש, אני חושב שאתה יכול בקלות לדלג על הטונר אם אתה משתמש לשטוף פנים טוב.

מבחר מוצרים:

 • אוויאן פנים תרסיס מים מינרליים
 • או תרמיל אבין תרמי ספריי ספריי
 • טונר פנים פשוט מרגיע
 • Thayers אלכוהול ללא רוז רוזאל המכשפה לוז עם אלוורה

מה לעשות Serums

אם אתה מסתכל על הסבר של moisturizers לעומת serums, תראה כי הם serums נוזלים דקים כי בדרך כלל יש חומרים פעילים לחדור לתוך העור. הם משמשים ישירות על העור לאחר ניקוי ו גוון אבל לפני moisturizer ו sunscreen. קצת סרום עובר דרך ארוכה.

סרומים שונים לתנאים שונים

לעתים קרובות, serums הן אפשרויות טובות לטיפול בבעיות ספציפיות לטיפול בעור. ישנם serums עבור טיפולים בהירים, אנטי אייג'ינג טיפולים, ולפעמים טיפולי אקנה. סרום מתאים גם אם יש לך עור שמנוני מאוד, כי אתה יכול להשתמש בהם במקום קרם לחות מסורתי. כמה סרום משמשים רק עבור הידרציה נוספת לעור יבש במהלך החורף. אחרים serums, כגון ויטמין C serums, ניתן להשתמש בכל סוג העור משום שהם מציעים הגנה נוגדת חמצון, כי כל סוג העור צריך.

מבחר מוצרים:

 • ארט Naturals ® משופר ויטמין C בסרום עם חומצה היאלורונית
 • La Roche-Posay Anthelios AOX סרום נוגד חמצון יומי עם SPF 50
 • עזרה ראשונה יופי פנים סרום

שורה תחתונה

זה אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל לטפל בעור שלך. אני מאוד ממליץ exfoliator פנים שבועי להיפטר התאים המתים ושימוש יומי של קרם לחות עם SPF של 30 ומעלה. ניתן להוסיף על הצעדים טיפול נוסף העור כפי שאתה רוצה, כגון מסכות או מוצרים טיפול אחרים פעם בשבוע בערך.

No Replies to "האם אני צריך להשתמש בסרום טונר כל יום?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 6