סרום הפנים לעומת הפנים קרם לחות: מה שאתה צריך לדעת – insightyv.com

סרום הפנים לעומת הפנים קרם לחות: מה שאתה צריך לדעת

סרום ו moisturizers לעזור העור בדרכים שונות. לפעמים בסרום לבד יהיה מספיק מה העור שלך צריך, ופעמים אחרות תמצאו כי אתה צריך גם בסרום וגם קרם לחות. סרום הם דקים וקלים יותר מ moisturizers ויש להם מגוון רחב של פונקציות. בדרך כלל, serums מכילים חומרים פעילים כי אתה רוצה לחדור עמוק ככל האפשר לתוך העור שלך. מסיבה זו, אתה תמיד צריך ליישם סרום ישירות לעור שלך לאחר ניקוי או גוון ולפני קרם לחות שלך ו sunscreen.

סרום יכול לשמש גם בבוקר וגם בלילה. הם אינם מחליפים את קרם הלחות, אך הם יכולים להגביר את השפעות הלחות של קרם הלחות.

Serums משמשים כדי להתמודד עם מגוון רחב של בעיות טיפוח העור. לדוגמה, ישנם אנטי אייג’ינג serums, העור הבהרה serums, וכן acne למניעת serums. Serums נוטים להיות יקרים יותר מאשר מוצרי טיפוח העור אחרים, אבל להיות שהם מלאים של מרכיבים חזקים, קצת עובר דרך ארוכה.

לחות הם סמיך קרם יותר serums. הם נועדו לחות את העור ולמנוע אובדן מים. כמה moisturizers יש להוסיף אנטי אייג’ינג מרכיבים, ולכן הם עושים חובה כפולה על העור שלך. אבל כדי באמת להתמודד עם בעיה קשה לטיפול בעור, כמו נזקי השמש, אתה רוצה לשלב את קרם לחות שלך עם סרום איכות. 

סרום לנסות

המקורות מייצרים סרום אנטי אייג ‘ינג גדול המסייע להפחית את המראה של קווים דקים וקמטים. זה בצד pricier, אבל את הבקבוק הקטן נמשך זמן רב ישמור על העור שלך hydrated היטב, יחד עם מתן אנטי אייג ‘ינג היתרונות.

אם אתם מחפשים סרום העור מבהיר אנו ממליצים לבדוק את סרום Enbrightenment של Aveda. סרום זה מכיל תמצית תות כדי לעזור להאיר את המראה של כתמים כהים לחשוף אפילו עור שרירי. 

ישנם גם מגוון של acne מונעת serums על השוק היום. אנו ממליצים לבדוק את סרום מריו Badescu Anti-Acne.

סרום זה הוא חומצה סליצילית המבוססת על ג’ל כי אתה מיישם ישירות על כל האזורים נוטה אקנה של הפנים שלך כדי לנקות את פצעונים הקיימים ולמנוע חדשים מן היוצרים. 

לחות לנסות

לחות יש מולקולות גדולות יותר מאשר בסרום. משמעות הדבר היא כי קרם לחות לא יחדור את העור עמוק כמו רצון בסרום.

אם אתם מחפשים קרם לחות יומי, מומלץ לבדוק את קרם יום האהבה. זה נעשה עבור כל סוגי העור ומספק כל יום הידרציה לעור שלך בתוספת SPF 15 כדי להגן על העור מפני השמש קרני מזיקים.

בדוק מיץ יופי של גזע נייד נגד קמטים קרם אם אתה מסתכל על מנת להפחית את המראה של קווים דקים וקמטים בעת קבלת העור לחות גם כן. קרם לחות זה נעשה עם חומרים נוגדי חמצון עשירים והוא אידיאלי עבור כל סוגי העור. 

אם הדאגה שלך היא עור שמנוני ו-נוטה breakout, אנו ממליצים לנסות La Roche-Posay Toleriane Fluide יומי מרגיע שמן ללא קרם לחות לעור רגיש. זה ניסח כדי להפחית עודף שמן על העור וגם ממזער את המראה של נקבוביות גדולות בזמן העור מרגיע.

שורה תחתונה

אם יש לך בעיה עם העור שלך, כי אתה רוצה לשפר, כגון כתמים כהים או סימנים מוקדמים של הזדקנות העור, הוספת סרום לשגרת טיפוח העור היומי שלך יכול לעזור לשפר את המראה של העור שלך.

כמו כן, אם העור שלך הוא שמנוני מאוד, סרום יכול לתת לך מספיק לחות כי אתה אפילו לא צריך קרם לחות.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "סרום הפנים לעומת הפנים קרם לחות: מה שאתה צריך לדעת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.