כיצד להשיג מקצועי- Quality ביקיני שעווה בבית | insightyv.com

כיצד להשיג מקצועי- Quality ביקיני שעווה בבית

כיצד להשיג מקצועי- Quality ביקיני שעווה בבית

האם שעווה באזור הביקיני שלך בסופו של דבר בבלגן? הנה הסוד: שעווה קשה. זה נעשה במיוחד עבור שיער גס, אינו דורש רצועה, ולמעשה “לכווץ את עוטפת” את השיער, מה שמקל על שעווה כדי לרומם את השיער. תהליך זה ייקח 45 דקות עד שעה. הוראות אלו הן עבור שעווה ביקיני רגיל בבית כדי להסיר את השיער מחוץ קו התחתונים שלך. 

מה אתה צריך 

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לקנות ערכת שעווה.

שעווה קשה (להשוות מחירים על אמזון) ממשיך חלקה אבל מתקשה, כך שזה לא דורש רצועת להסירו. אם אתה קונה ערכת שעווה, רוב הפריטים האלה ייכללו. בדוק כדי לראות מה אתה צריך בנוסף לערכה.

 • שעווה חם יותר
 • שעווה קשה
 • טרום שעווה ניקוי
 • שמן טרום אפילציה
 • ריבוע קצה applicators (להשגת קווים ישרים)
 • מסיר שעווה לעור
 • תחליב לאחר שעווה או ג’ל המבוסס על אלוורה
 • כפפות

להתכונן

אל תנסה להשתמש בשעווה קשה, אלא אם כן השיער על קו הביקיני שלך הוא לפחות באורך של רבע אינץ ‘. השתמש קוצץ שיער כדי לקצץ את השיער למטה אם זה יותר מאשר חצי אינץ ‘. מספריים לא עובד טוב זמירה כי אתה מסתכן עושה קצת שיער קצר מדי.

אחרי שאתה גזום את השיער לאורך הנכון, ללבוש כפפות ולהשתמש מראש שעווה cleanser על אזור היעד. ואז להחיל מראש שמן אפילציה שעובד עם שעווה קשה. אין להשתמש הרבה שמן; יותר הוא לא יותר טוב. השתמש רק מספיק כדי להחליק את האזור.

התחל שעווה

מחממים את השעווה על פי ההוראות של ערכת. באמצעות המוליך, להחיל את שעווה חם באופן שווה במכה אחת לקטע על שלושה אינצ ‘ים אורכה שני אינץ’ רחב עם עובי של ניקל. החל עם הכיוון של צמיחת השיער. אל תעצרו בשולי המקום שבו השיער גדל; לעבור את הנקודה הזאת.

אתה תשתמש בחלק של שעווה שאינה מחוברת לשער ככרטיסייה כדי להסיר אותו. השעווה תהיה משעממת כפי שהיא מתקשה ולא יהיה דביק. בדוק אם זה קשה לאחר כ -30 שניות; זה צריך להישמע כאילו אתה הקשה הקשה פלסטיק עם הציפורן שלך. אם השעווה לא קשה מספיק כאשר היא הוסרה, זה לא ייקח את כל השיער.

כאשר שעווה יש מקורר, קל קפיצי חלק קטן של שעווה כי הוא לא מחובר לשיער בסוף לשמש לשונית. להחזיק את העור מתוח ביד אחת ולהסיר שעווה בכיוון ההפוך של צמיחת השיער במשיכה אחת מהירה כל הדרך לצד השני, בדיוק כמו שאתה היה לשלוף תחבושת. אל תעצור, וזה יכול להיות היצר הטבעי שלך. מיד לאחר הסרת שעווה, לחץ את היד על העור שלך כדי לעזור להקל על כמה כאב. לעבוד על הדרך שלך מסביב, שעווה באזור הביקיני, תוך שימוש באותו תהליך עד שכל השיער מוסר. אם השעווה החמיצה כמה שערות, וזה כנראה יש, להסיר אותם עם פינצטה הראשון מעוקר עם אלכוהול משפשף.

כאשר אתה מרוצה כי כל השיער באזור ביקיני הוסרה, להשתמש מסיר שעווה בערכה כדי לקחת משם שאריות הנותרים.

העור שלך יהיה כנראה קצת אדום וכואב לאחר שעווה.

השתמש ג’ל אלוורה מבוסס כדי להרגיע אותו. אם זה נראה יותר מודלק ברצינות, להחיל קרם קורטיזון לאזור.

באזור הביקיני יש נטייה לשיער הצומח. יומיים אחרי שאתה עושה את השעווה, קילוף קל השטח לנסות להימנע מכל שערות הצומח.

טיפים שעווה

אין דרך לבטל לחלוטין את הכאב מתהליך שעווה, אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להפחית את זה. להישאר hydrated עושה את ההבדל, כמו גם יישום moisturizer לפני שעווה. קח משכך כאבים על 30 עד 45 דקות לפני שעווה ולהחיל קרם קהות או תרסיס אם אתה באמת מודאג לגבי “גורם ouch.”

שעווה יכולה לגרום למכשולים אדומים, שערות צומחות, חבורות ותופעות לוואי אחרות, אז לדעת מה לצפות לפני שתתחיל שעווה.

לפני שאתה עושה את השעווה הראשונה שלך, בפועל באמצעות שעווה על חלק קטן של הגוף שלך, כמו הזרוע שלך, אז אתה מקבל את התחושה של זה.

תמיד לבדוק כמות קטנה של שעווה על היד שלך לפני לשים אותו על אזור הביקיני שלך כדי לוודא שזה חם ולא חם.

כמה שבועות לפני שעווה באזור הביקיני שלך, לגלח בדיוק איפה אתה רוצה את השיער כדי להסיר ולהפוך את קווי ביקיני אפילו משני הצדדים. ברגע שזה יגדל בחזרה, זה יגרום שעווה באזור שבו אתה צריך להסיר שיער קל יותר לעקוב.

כאשר לא שעווה

אתה צריך להימנע שעווה אם אתה לוקח Accutane או כל תרופה אחרת אקנה, אם יש לך זאבת או איידס, או אם אתה מקבל כימותרפיה או קרינה לסרטן.

No Replies to "כיצד להשיג מקצועי- Quality ביקיני שעווה בבית"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  39 − = 30