האם שמן תינוקות רע לעור שלך? – insightyv.com

האם שמן תינוקות רע לעור שלך?

יש אנשים טוענים שמן התינוק הוא קרם לחות הגוף הטוב ביותר שם ואחרים טוענים שזה מוצר מסוכן כי אתה צריך להתרחק. אבל זה משמש לתינוקות! איך זה יכול להיות רע? והאם זה באמת לחות טוב או טוב יותר קרם גוף עבה?

שמן התינוקות הפופולרי ביותר הוא כנראה שמן ג’ונסון וג’ונסון. זה בכל בית מרקחת במוצרי מוצרי תינוקות, וכנראה ראית את זה מיליון פעמים.

המרכיבים במוצר זה הם פשוט שמן מינרלי ניחוח. 

שמן מינרלי יכול להיות מחלוקת טיפול העור מרכיב, ואנשים רבים להימנע משימוש בו וזה חבל. אין שום דבר רע עם שימוש בשמן מינרלי על העור או העור של התינוק שלך. מרכיב זה יכול להיות נהדר עבור העור שלך.

מהו שמן בייבי?

שמן בייבי הוא בדרך כלל 98% שמן מינרלי וניחוח 2%. שמן מינרלי הוא אינרטי וזה אומר שזה לא משנה או להגיב עם חומרים אחרים כי הוא בא במגע עם. בנוסף, שמן מינרלי לא יסתום את הנקבוביות; זה בעצם יושב על גבי העור שלך יוצר מחסום מגן על העור שלך כך העור שלך לא לאבד לחות. מרכיב זה יהיה לרכך ולהרגיע את העור שלך יעזור העור לשמור על לחות.  

אבל המתן לא שמן מינרלי רע לעור שלי?

למרות מה שאתה יכול לקרוא, שמן מינרלי בטוח העור שלך. מומחית לטיפול בעור, הידועה בשם ‘קוסמטיקה קוסמטית’, פאולה בגון היא מעריצה של שמן מינרלי וזלזול אצל אנשים שמזלזלים בה.

 בגון כותב: 

זה מידע מטעה חוזר, מטופש, על שמן מינרלי ו petrolatum הוא מטריף. אחרי הכל, נפט גולמי הוא טבעי כמו כל חומר אחר הנגזר כדור הארץ. יתר על כן, הרבה מרכיבים נגזרים ממקורות נוראים, אבל הם בכל זאת שפירים ובטוחים לחלוטין.(קרא עוד על מחשבותיה על שמן מינרלי)

שמן מינרלי מוסדר על ידי ה- FDA והוא מעודן מאוד מטוהרים – בטוח לחלוטין לשימוש על העור שלך. למעשה, זה ידוע בתור אחד moisturizers הטוב ביותר שאתה יכול להשתמש על העור שלך.

למה נציג רע?

אם אתה עושה קצת חיפוש של Google תמצא סיפורי זוועה ומפחיד מידע על דף שמן מינרלי לאחר דף. טענות שווא כי שמן מינרלי כפכפים נקבוביות (זה לא, אבל יש להימנע אם יש לך עור שמן מדי), גורם להזדקנות מוקדמת, ואפילו גורם לסרטן. שקר, שקר, שקר. אל תאמינו לנו? בדוק את זה שני חלקים סדרה על שמן מינרלי מן המוח יופי. (הנה כמה מיתוסים יותר אתה עלול להיות נופל). במקום ליפול על מידע שגוי ו להפחיד טקטיקות על שמן מינרלי להיות בטוח לעשות קצת מחקר משלך כדי ללמוד את האמת על מרכיב זה טיפוח העור.

מה עם וזלין?

וזלין היא נפט טהור. זה מקבל מקובצים עם שמן מינרלי כאשר הנושא של המרכיב הזה עולה. שוחחנו עם דרמטולוגית הלן טורוק, מנהלת רפואית בטריליום קריק דרמטולוגיה, והיא שמחה להגיב עם מחשבותיה על פטרולאטום. בקיצור – היא ממליצה באופן שגרתי לחולים שלה להשתמש בו בכל פעם שיש להם גירויים בעור. הנה עוד כמה מחשבות על פטרולאטום.

(aka: וזלין)

מה הצרכנים אומרים על בייבי שמן 

אם אתה עושה קצת לחפור ביקורות באינטרנט של שמן התינוק, תגלו כי הצרכנים שמחים מאוד עם שמן התינוק. ב Makeupalley.com, יש לו 4.8 מתוך 5 כוכבים ו 94% של אנשים לרכוש שוב. שמן תינוקות יש שימושים רבים אחרים משתמש אחר מאשר רק כמו moisturizer. זה יכול לשמש מסיר איפור, כדי להחליק את השיער, לנקות ומצב איפור מברשות, להסיר שעווה, לרכך העקבים סדוק.

שורה תחתונה 

בייבי שמן (שמן מינרלי) הוא בטוח, יעיל, במחיר סביר משהו מומלץ על ידי אנשי מקצוע בתחום העור על בסיס קבוע. החל על עור לח אחרי מקלחת או אמבטיה שלך לאטום את הלחות. לא רק שמן תינוקות נהדר לעור יבש, יש לו גם שימושים רבים אחרים. השמים הם הגבול כאשר מדובר בשמן התינוק.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "האם שמן תינוקות רע לעור שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.