כיצד תקציב כאשר אתה חייב או לקבל תמיכה הילד – insightyv.com

כיצד תקציב כאשר אתה חייב או לקבל תמיכה הילד

בין אם אתה מקבל תמיכה הילד או חייב את זה בכל חודש, אין להכחיש כי זה גורם גדול בתהליך התקצוב. השתמש בעצות הבאות כדי לתכנן מראש ולתקציב עבור תמיכה בילדים באופן המתאים לך:

כיצד תקציב עבור הילד תמיכה כאשר אתה מקבל את זה

ניהול הכסף שלך כהורה יחיד הוא אחריות ענקית. היעזר בעצות הבאות כדי לעזור לך לנהל את הכנסות התמיכה בילדים בצורה יעילה יותר:

 • צור תקציב ודבק בו. באופן אידיאלי, אתה רוצה ליצור תקציב חודשי על בסיס ההכנסה שלך לבד. בדרך זו, כל ילד תמיכה כסף שאתה מקבל הוא נוסף. זה עדיין הכסף של הילד שלך, אבל זה יכול ללכת לקראת הוצאות עתידיות כמו מצרכים של החודש הבא או החינוך של הילד שלך.
 • לבזבז את הכסף שלך בתבונה. זכור כי אין חוק זה מכתיב איך אתה צריך להוציא את הכסף תמיכה הילד שאתה מקבל. אבל זה הגיוני מבחינה כלכלית להשקיע את זה בתבונה, במיוחד אם אתה נוטה לקבל את הכסף באופן עקבי. בנוסף, הימנעו מלשלם את כספכם על כל מה שהאקס שלכם יכול היה לומר מאוחר יותר היה “בשבילך”, כמו בגדים לביקור או לביקור בסלון. למרות לשעבר שלך לא יכול להכתיב איך אתה מבלה כסף תמיכה הילד, זה לא שווה את הטרחה של צורך מאוחר יותר להתווכח על או להגן על הרכישות שלך.
 • להעריך את מה שאתה מוציא לחודש על גידול הילדים שלך. אל תשכח גורם דיור, מזון, ביגוד, הוצאות רפואיות, ופעילויות. אתה לא צריך לתת את הרשימה הזאת לאף אחד – כולל שלך לשעבר ואת בית המשפט. עם זאת, זה יכול להיות מועיל לדעת כמה כסף אתה מוציא על הילדים שלך בכל חודש. רוב הסיכויים, זה כנראה הרבה יותר ממה שאתה מקבל תמיכה בילדים. (ראה נתונים סטטיסטיים של תמיכה בילדים בארה”ב)
 • בקש שינוי תמיכה בילדים אם הנסיבות שלך השתנו. האם ההכנסה שלך ירדה, או האם ההכנסה שלך לשעבר גדלה באופן משמעותי? האם ההוצאות הרפואיות של ילדך או עלות הפעילות החינוכית עולה? זה עשוי להיות הזמן לבקש רשמית שינוי שינוי הילד דרך בתי המשפט.

  כיצד תקציב עבור הילד תמיכה כאשר אתה חייב את זה

  אם תמיכה הילד הוא הורה בית המשפט או שיש לך הסכם פורמלי עם לשעבר שלך, השתמש בעצות הבאות לתקציב עבור תמיכה הילד ולהגדיר את הכסף הצידה כל חודש:

  • אל תספור אפילו את הכסף כהכנסה. ההכנסה שלך היא סכום הכסף שאתה מרוויח, בניכוי מסים, פחות תמיכת ילדים. זה קשה, אבל אין שום דרך לתקציב עבור תמיכה בילדים מבלי להכיר את המציאות הזאת.
  • קבע אמצעי תשלום רגיל. אם הילד תמיכה כסף לא להיות garnished מן המשכורת שלך, תצטרך להגדיר תשלומים קבועים, כך הכסף הוא שילם כל חודש ללא דיחוי. תוכל לעשות זאת באמצעות הבנק שלך או באמצעות המשרד המקומי לאכיפת תמיכה בילדים.
  • שלם לפחות כמה כסף מדי חודש. גם אם אתה לא יכול לשלם את מלוא הסכום של תמיכה הילד שאתה חייב, ודא כי אתה משלם חלק מהסך כל חודש. זה יעזור לך להימנע כמה מן התוצאות הקשות ביותר על אי תשלום, כגון בעל רישיון שלך בוטל או אפילו להיות כלוא.
  • בקש באופן רשמי שינוי תמיכה בילדים בעת הצורך. כל הורה יכול לבקש שינוי, כך שאם הנסיבות שלך השתנו ואתה לא יכול להרשות לעצמך לשלם, להגיע אל המשרד המקומי של הילד תמיכה אכיפה כדי לבקש שינוי. גם אם הם לא נותנים את זה, הבקשה שלך תהיה על הרשומה.

   No Replies to "כיצד תקציב כאשר אתה חייב או לקבל תמיכה הילד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.