8 יחסי מין אוראלי לסביות | insightyv.com

8 יחסי מין אוראלי לסביות

8 יחסי מין אוראלי לסביות

הנה כמה עמדות לסביות שונות עבור ביצוע מין אוראלי או cunnilingus. זכור, המטרה של עמדות מין שונות היא לרצות את השותף שלך ואת עצמך כדי ליהנות.

שים לב למכניקה של הגוף ודאג לא לסבך את הצוואר שלך בכל אחד מהמיקומים האלה. אם אתה מרגיש כאב, לעבור למשהו אחר.

תפקידים מיניים אוראליים עבור שתי נשים

 1. השותף הפתוח שוכב על גבה על מיטה, רגליה פרושות, והאישה האחרת מתכופפת על מרפקיה בין רגליה. השותף הקליט יכול לשנות את תנוחת רגלה, לשמור עליהם ישר, לכופף את ברכיה או לכסות אותם על כתפיה של אהובתה.
 1. האישה הפתוחה יושבת על כיסא, על קצה המיטה, או על ספה. בן זוגה עולה על ברכיה בין רגליה.
 2. שני השותפים שכבו על צדם זה מול זה. השותף הפתוח ממקם את ירכיה סביב ראשה של בת זוגו.
 3. השותף פתוח על הידיים והברכיים והשותף הפעיל כורע מאחור עם הראש בין הרגליים של מאהבה. זה יכול להיות גם מיקום טוב analingus.
 4. “שישים ותשע” הוא מצב שבו שניכם מבצעים את הקוקלינג אחד על השני בעת ובעונה אחת.זה יכול להיות מושגת עם אחד מכם הנחת על הגב בעוד השני מניח למעלה, פונה לכיוון ההפוך, כך שלך איברי המין והפה מתאימים.
 5. וריאציה על 69 כרוכה כל אחד מכם הוא הנחת בצד שלך עם הפה שלך בשורה בשורה עם איברי המין של זה. מיקום זה יכול להיות קל יותר על הצוואר שלך מאשר המיקום המסורתי 69.
 6. השותף הפעיל מונח על גבה עם כרית מתחת לצווארה. השותף מונח על גבה, גם על גבה. השותפה על העליונה מכופפת את ברכיה וזורמת למעלה, כך איברי המין שלה באים במגע עם הפנים של השותף שלה.
 1. השותף המקבל עומד על רגליו, משעין בדרך כלל את בטנה על ספה, מיטה או דלפק. בן זוגה יושב, ומיקם את עצמה למטה, מול אזור איברי המין שלה. אם השותף התחתון יכול להשעין את גבה ואת צווארה על משהו (כמו הספה), שתי הידיים שלה ואז להיות חופשי להגיע למעלה לגעת בשדיה.

  אלה הן רק כמה דוגמאות של עמדות למין אוראלי לסבית. אני בטוח שאתה ואת המאהב שלך יכול לבוא עם עוד כמה וריאציות של אלה.

  No Replies to "8 יחסי מין אוראלי לסביות"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   62 − 56 =