למצוא עזרה לילדים התמודדות עם גירושין – insightyv.com

למצוא עזרה לילדים התמודדות עם גירושין

שְׁאֵלָה: “בעלי ואני החלטנו לאחרונה לסיים את הנישואים שלנו, יש לנו שני ילדים, ואנחנו לא רוצים להתמודד עם הגירושים כדי להכתים את הילדות האגדית שתמיד ניסינו לתת להם, האם יש דרך להתגרש מבלי לפגוע ילדים? “

תשובה: בין אם הם ילדים צעירים או בני נוער – או אפילו צעירים – גירושין שלך ישפיע עליהם. אין שום דרך לעקוף את זה. גירושין הוא אירוע המשתנה בחיים, שישאיר השפעה מתמשכת על כולכם.

אבל שם הם כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להפוך את המעבר קל יותר עבור הילדים שלך, כך שהם יכולים לקבל את מה שקורה ולהתחיל לרפא:

  1. תהיה ברור. אתה עלול להתפתות להקל על הכאב של הילדים שלך על ידי להיות מהורהר על מה שקורה. אבל להוביל את הילדים שלך להאמין כי פיוס אפשרי יהיה רק ​​לפגוע בהם בטווח הארוך, כי זה עיכוב ההרגשה שלהם – והתמודדות עם – גירושין על הראש. ואם הפיוס הוא אפשרי, להמשיך את זה בלי לקבל את הילדים המעורבים. זה אומר ללכת לייעוץ יחד ו / או היכרויות לשעבר שלך בלי לספר לילדים שלך עד שאתה בטוח כי הפיוס האמיתי יתקיים.
  2. לבקש עזרה. הצטרף לקבוצה גירושין התאוששות כמו DivorceCare, תוכנית של שתים עשרה שבועות שנועד לעזור לך לשים את החלקים של החיים שלך בחזרה במהלך ואחרי הגירושים שלך. צעד זה חשוב לא פחות עבור הילדים שלך כפי שהוא בשבילך, כי כאשר אתה על הדרך להחלמה, יהיה להם קל יותר להתקדם גם כן. שקול לחתום על הילדים שלך עבור תוכנית הילדים של DivorceCare, גם, שנקרא גירושין טיפול לילדים (a.k.a. “DC4K”).
  1. לדבר על זה. כמובן, אתה לא רוצה לתת את הילדים שלך את כל הפרטים, אבל לא להפוך את הגירושין איזה סוג של “מחוץ לתחום” הנושא, או. זה בריא עבור הילדים שלך לשאול שאלות כמו “למה?” ו “האם ניסית לפתור את זה?” להיות כנים בתגובות שלך ללא שיתוף יתר או להכות את לשעבר שלך. זכור גם לכבד את גבולות הילדים שלך. טיפול בהם כמו שלך שווה או להתוודות בהם כחברים רק לאלץ אותם “לבחור” אחד ההורים על פני השני, מסבך את תהליך ההתאוששות שלהם.
  1. שים לב. העולם של ילדיך הפוך עכשיו. לא משנה כמה הגירושין הגיוני לך, הם רואים את היחסים שלך ואת חיי המשפחה שלך מזווית אחרת. להכיר בכך את ההחלטות שאתה עושה כזוג הם הרסנית את החזון של הילדים שלך מה המשפחה שלך היה, הוא, ויהיה. צעד הכרחי בבניית עתיד חדש – אולי אפילו טוב יותר – הוא ההכרה בהשפעה של מה שקרה. להיות על המשמר סימני אזהרה כי הילדים שלך זקוקים לעזרה נוספת, כגון: שינויים פתאומיים, בלתי מוסברת בהתנהגות, שינה, ביצועים בבית הספר, או הרגלי אכילה.
  2. שים רגל אחת לפני השנייה. אחת הדרכים הטובות ביותר שאתה יכול לעזור לילדים שלך להתמודד עם גירושין שלך היא דרך הדוגמה שלך. הראה להם כי הדרך קדימה היא צעד אחד בכל פעם, גם כאשר אתה מתמודד עם הנסיבות המאתגרות ביותר שאתה יכול לדמיין.

כהורה, יש לך את ההזדמנות ו את האחריות לעזור לילדים להתמודד עם גירושין ואולי לצאת החוויה אפילו חזק יותר. זה יכול להיות קל לשכוח – בתוך כל זה אתה עובר – שגם הגירושין משפיעים עליהם. אז לקחת רגע כדי ליידע אותם שאתה שם לב והוא יכול להעריך כמה קשה זה עבורם וכי אתה תהיה שם כדי לעזור להם לעבור את זה בכל שלב של הדרך.

No Replies to "למצוא עזרה לילדים התמודדות עם גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.