הקשר בין גברים, גירושין ודיכאון – insightyv.com

הקשר בין גברים, גירושין ודיכאון

כמה מחקרים הראו כי גברים לוקחים את ההפסד של מערכת יחסים קשה יותר מאשר אישה והם נוטים יותר לסבול תקופות של דיכאון לאחר גירושין. אנחנו קוראים ושומעים על דיכאון אצל נשים אחרי גירושין, אבל מה עם הגברים? אולי אנחנו שומעים יותר על נשים ודיכאון כי נשים מדברות על הרגשות שלהן יותר מאשר על גברים.

למען רווחתם הרגשית של הגברים, זה צריך להשתנות. גברים קודם צריך להכיר שהם סובלים מדיכאון ולאחר מכן לבקש עזרה עבור דיכאון. זה אומר לעבור את הסטיגמה הקשורים לגברים, “הרגשות” שלהם ואת הציפיות של החברה לגברים. ההכרה ברגשות שקשה להתמודד איתם אינה עושה אדם, פחות גבר. וגם, ההבנה כי הוא הצעד הראשון לקבל עזרה אם אתה אדם סובל דיכאון לאחר הגירושים שלך. 

ראשית, עליך idenitfy הסימפטומים של דיכאון. לאחר מכן, שוחח עם הרופא שלך על הפניה למטפל טוב. לבסוף, לפתוח ולהתחיל לרפא.  

6 תסמינים של דיכאון אצל גברים:

 

Friday
של 06

בעיות התמקדות או לזכור דברים

dreamstime.com

דיכאון יכול להשפיע על היכולת שלך לקבל החלטות, לחשוב בבהירות, לבצע משימות מסובכות, להתרכז ולזכור דברים. אתה יכול לעזוב את הבית ולא להיות מסוגל לזכור אם אתה או לא נעלת את הדלת.

ייתכן שיש לך ביצועים עבודה נמוכה בשל חוסר היכולת להתרכז בעבודה בהישג יד. החיים שלך הוא סימן שאלה גדול ולאף אחד אין שום תשובות … במיוחד לא לך!

02
של 06

אלכוהול או התמכרות לסמים:

dreamstime.com

למה אלכוהול ודיכאון הולכים יד ביד? זה כל אחד קל … אלכוהול יכול להרים את מצב הרוח שלך, ואם אתה שותה מספיק אתה יכול לשתות את עצמך ישר לתוך שכחה. יש אמת באמירה הישנה הזאת, “טובעת את הצער שלך באבקה”.

הבעיה היחידה עם עצמית תרופות עם אלכוהול היא, שימוש ארוך טווח של אלכוהול יהיה להחמיר את הסימפטומים של דיכאון. זה תיקון זה רק זמני אז, אם אתה מרגיש צורך לשתות, לשתות במתינות.

03
של 06

כעס לא הולם:

dreamstime.com

הכעס הוא בריא, כל עוד הוא מתבטא כראוי. המטפל שלי אמר לי שהדיכאון שלי הוא כעס שהופנה פנימה. כעסתי על הרעיון שנישואי נכשלו. ברגע שהתחלתי לבטא את הכעס שלי הייתי צריך ללמוד איך לבטא את זה בצורה בריאה ופרודוקטיבית.

החברה שלנו מלמדת אותנו שכעס הוא משהו שלילי, לא ראוי, מסוכן ורע. אנו נוטים לדכא כעס במקום כעס מפורש. דיכוי זה יכול להוביל לתצוגה האולטימטיבית של כעס בלתי הולם.

04
של 06

אובדן עניין בתחביבים, בעבודה או במין

dreamstime.com

זה לא נדיר במהלך פרק של דיכאון לאבד עניין בכל מה שפעם הביא לך הנאה. דיברתי עם חבר גברי שעבר גירושים וסובל מדיכאון.

הוא אמר לי שהוא חושב לשחק גולף, אבל לא הצליח לגרום לעצמו ללכת לשחק גולף. הוא אמר, “הרצון לשחק עדיין שם, הכונן נעלם.” שום דבר לא מבלבל יותר מאשר לא הרצון את הדברים שפעם גרם לך להרגיש כל כך חי.

05
של 06

תחושות של אשמה וחוסר ערך:

bigstockphoto.com

רגשות של אשמה וחוסר ערך צריכים להיות מודעים ולטפל בהם. אבל הם לא צריכים להיות דבוקים. רוב האנשים שעברו גירושים לא עשו דבר המצדיק רגשות אשמה או חוסר ערך. אם אתה מרומה על אשתך ועזב עבור אישה אחרת אתה צריך להרגיש חרטה.

אם אתה מרגיש תחושה של חרטה על הפגיעה שגרמת אז מבטא את זה, תן לזה ללכת הלאה. רגשות אשמה מעכבים אותנו מלהגיב לאנשים שפגענו בהם ולכאב שגרמנו להם. שים רגשות של אשמה וחוסר ערך בצד על ידי הצגת חרטה על כל מה שאתה מאמין שעשית כי הוא מזיק לאחרים.

06
של 06

עייפות:

dreamstime.com

לדברי WebMd “דיכאון ועייפות עשויים להאכיל אחד את השני במעגל קסמים, שקשה לקבוע היכן מתחילים והשני מסתיים.” כאשר אתה חושב על זה, זה הגיוני. כאשר אנו מדוכאים אנו מתקשים לעשות דבר. אם אנחנו יושבים סביב מדוכאים יותר לא כשירים נהיה פיזית. התנועה מקדמת אנרגיה כל כך, בין אם אתה מרגיש את זה או לא לצאת החוצה לממש את דרכך בתהליך גירושין.

No Replies to "הקשר בין גברים, גירושין ודיכאון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.