נוזלי, אבקה ועוד: איפור יסודות פענוח | insightyv.com

נוזלי, אבקה ועוד: איפור יסודות פענוח

נוזלי, אבקה ועוד: איפור יסודות פענוח

הדרך הטובה ביותר להשיג חלקה ואף עור הוא ליישם את הבסיס לפני שאתה עושה איפור העיניים שלך, הלחיים או השפתיים. הגוון הנכון ייעלם לתוך הפנים שלך עושה את זה נראה כאילו אתה לא לובש איפור בכלל. אני מוצא ספוג קצף כמו זו היא הדרך הטובה ביותר ליישם קרן, אבל אתה יכול להשתמש באצבעות שלך או מברשת הבסיס.

מציאת הבסיס הנכון יכול להיות מרתיע כי יש כל כך הרבה מותגים ופורמולציות על השוק.

במאמר זה, אני רץ למטה סוגים שונים של יסודות, כך שתוכל למצוא בכושר הטוב ביותר שלך.

קרן נוזלית (או קרם)

יסוד נוזלי הוא מונח בסיסי עבור יסודות שמגיעים בצורה נוזלית. יש גרסאות מיוחדות רבות, כולל שמן, שמן מבוסס, עמיד למים ואפילו 24 שעות. הם יכולים ללכת ממצב בינוני עד מלא בהתאם לכמות החלים. 

יסודות הקרם מספקים כיסוי כבד יותר והם מנוסחים לעור רגיל ויבש. כדי לבנות בסיס, פשוט להחיל שכבת ולתת לו להתייבש, ולאחר מכן להחיל שכבה נוספת על גבי זה על אזור הבעיה שלך.

קרם לחות
קרם לחות מספק כיסוי קל יכסה כמה חוסר אחידות, אבל הוא הטוב ביותר עבור נשים עם עור די טוב. זה באמת קרם לחות עם שטיפה של צבע טהור. זה עובד כמו 2-in-1 (לפעמים 3-in-1 אם הוא מכיל SPF) מוצר איפור כי זה moisturizes תוך מתן צבע על כל רחבי.

קרם לחות הוא הימור גדול בחודשים חמים כאשר מעט כיסוי וכמה לחות נדרשים. זכור כי קרם לחות עם SPF אינו מספק הגנה מספקת מפני השמש, הקפד להשלים עם קרם הגנה של לפחות 40 SPF כדי להיות בטוח. 

שמן מבוסס איפור קרן
שמן מבוסס יסודות להוסיף לחות נוטים באופן זמני “השמנה” העור, מה שהופך אותם בחירה בסיסית מצוינת עבור כל אדם עם עור יבש עבור נשים מבוגרות שרוצים למזער את המראה של קווים דקים קמטים.

אתה רוצה לנער את הבקבוק לפני השימוש, כי השמן יפריד בבקבוק.

קרן שיר
אם אתם מחפשים בסיס גלישה חלקה, נותן העור את המראה של אין בסיס על בכלל, קרן טהור הוא הימור נהדר. הכיסוי הוא קל, אז זה לא ייתן לך מה שאני מכנה “פנים עוגה” אם אתה חלים מדי בנדיבות. זה נוטה להיות buildable אם אתה רוצה יותר כיסוי. 

בסיס טהור הוא עשה עם silicones ועובד הכי טוב עבור נשים עם עור רגיל כדי יבש. יסודות רבים היום מכילים SPF, אשר נותן לך את היתרון הנוסף של הגנה מפני השמש, אבל אני תמיד ממליץ להשלים עם קרם הגנה של לפחות 40 SPF.

מאט, או “ללא שמן,” הקרן

נוצר עבור נשים עם עור שמנוני, מט (משווק גם כמו “ללא שמן”) יסודות מנוסחים עם מים ולא שמן. הם נוטים להתייבש במהירות, אז אתה רוצה למזג את זה עם ספוג או את האצבעות ברגע שתחיל. ותמיד להשתמש קרם לחות או היסוד הראשון כדי להוסיף שכבה נוספת של קרם לחות.

מוס או קרן מוקצפת
מוס, המשווקים גם כ”קרן מוקצפת “, הוא איפור נוזלי עם אוויר מוקצף פנימה. זה הופך את האור למוצר וחלק. יסודות מוס נוטים להיות גימור מט מושלם תחושה חסרת משקל.

בסיס מוקצף הוא בדרך כלל טוב לכל סוגי העור, אבל אני מוצא שזה נהדר עבור אלה עם עור יבש או בוגר בשל הנטייה שלו ללכת בצורה חלקה במקום להתעורר.

קרן סטיק
יסודות סטיק הם ניידים אז אתה אף פעם לא צריך לדאוג נשפך התיק או התיק שלך. הכיסוי נוטה להיות כבד יותר, מה שהופך אותם מושלם לכיסוי פגמים, צלקות, אזורים אדומים, עיגולים כהים מתחת לעיניים.

יסודות סטיק הם הטובים ביותר עבור עור שמנוני רגיל. אם יש לך עור יבש, הקפד ליישם קצת קרם לחות כי יסודות מקל יכול לעסות אותך. לכן אני ממליץ להשתמש יסודות מקל רק על האזורים הבעייתיים שלך, משאיר את שאר הפנים שלך נוזל קבוע או בסיס קרם.

זה לא אופציה נהדרת עבור העור הבוגר. בסיס סטיק הוא פשוט כבד מדי עבור קמטוטים וקמטים.

 

אבקת (או קומפקטית) קרן
אבקת היסוד מגיע בצורה קומפקטית, ולכן זה הופך קרן נהדר עבור נשים שרוצות ב- the-go הטלטלות. זה בעצם אבקה בסיס אחד ואתה יכול לקבל את זה כמה ניסוחים, אבל זה באמת הטוב ביותר עבור נשים עם עור שמנוני. דלג על זה אם יש לך עור יבש או בוגר. 

קרן מינרלים
עבור נשים המעוניינות איפור טבעי, אורגני, יסוד מינרלים הוא ההימור הטוב ביותר שלך מוחלט. איפור מינרלי מורכב כמעט תמיד בעיקר של מינרלים, שמקורם בטבע. זה הימור נהדר עבור נשים עם עור רגיש או אלרגיות. וזה הימור נהדר עבור נשים מבוגרות עם קווים עדינים קמטים. יסוד מינרלי מיושם בצורה הטובה ביותר עם מברשת גדולה, רכה. 

קרן שימר
שיזוף יסודות מכילים מרכיבים להוסיף טיפות על העור. לורה מרסייה יש קרם לחות מאירה נהדר, אבל מצאתי את זה עובד הכי טוב כמו סימון במקום במקום כיסוי כולל. קנה בגוון בהיר יותר מאשר טון העור שלך ולהחיל רק על אותם אזורים שבהם אתה רוצה להשיג בהירות: מעל הגבות שלך, על הלחיים ועל קצה האף.

קרן

בסיס עמיד במים הוא להישאר על זמן רב, מה שהופך אותו מושלם עבור אזורים לחים ימים חמים. זה גם אומר שאתה לא יכול להסיר את זה עם רק ניקוי ומים, ייתכן שיהיה עליך להשתמש מסיר איפור. יסודות אלה יכולים לסתום את הנקבוביות ואתה יכול להיות רגישים יותר blackheads, אז אני לא הייתי משתמש בסיס זה מדי יום.

קרן יסוד

קרן יסוד עובד הרבה באותו אופן כמו צבע עושה פריימר – זה ממלא את הסדקים הקטנים ואת הנקבוביות בעור שלך ומאפשר בסיס כדי להמשיך בצורה חלקה חלקה. יצירת מחסום בין הקרן שלך לבין העור שלך עשוי להיראות כמו צעד מיותר, אבל primers לעבוד כל כך טוב, המכירות כבר עולה למעלה בשנים האחרונות. אתה יכול לקבל אפקט דומה עם מעיל של קרם לחות לפני החלת קרן, אבל חובבי פריימר כמוני יודע שזה לא בדיוק אותו הדבר.

No Replies to "נוזלי, אבקה ועוד: איפור יסודות פענוח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 4 =