תוהה איך אגרסיבי פסיבי שלך יש ככה? | insightyv.com

תוהה איך אגרסיבי פסיבי שלך יש ככה?

תוהה איך אגרסיבי פסיבי שלך יש ככה?

אם אתה נמצא במערכת יחסים עם אגרסיבי פסיבי אני בטוח ששאלת את עצמך, "איך הוא / היא הפכה להיות כל כך פסיבי אגרסיבי?" איפה ואיך זה מוזר להתמודד עם בעיות להתבטא? מה גורם פסיבי אגרסיבי התנהגות!

מאמר זה הוא ניסיון לענות על שאלה זו. לפני שנע קדימה, יש להבין כי אין תשובה "מידה אחת מתאימה לכולם" לשאלה מה גורם להתנהגות תוקפנית פסיבית.

כיחידים, לכולנו יש סיפורים ייחודיים אם אנחנו אישיות מופרעים או לא. יש בעיות סוציולוגיות וביולוגיות במשחק בקביעת אישיותו של האדם. גם איך גידלו וגם הגנטיקה שלנו משחקת תפקיד בהתפתחות האישיות שלנו. לכן, בעת קריאת מאמר זה אנא להיות מודעים לכך כאשר מנסים להבין את פסיבית אגרסיבי יש הרבה לשקול. יותר סביר הרבה יותר מאשר תמצא במאמר זה.

2 דרכים להיות אגרסיבית פסיבית?

1. משפחה של נושאים מקוריים:

לכולנו יש סיפורים על טראומה בילדות. זו לא הטראומה שקובעת את האישיות שלנו ואיך אנחנו מתמודדים עם החיים, אלא איך אנחנו תופסים את הטראומה ואת עצמנו. אנו שומעים סיפורים מדי יום על אנשים הסובלים התעללות בילדות, אבל ממשיכים לחיות חיים הגשמה, מוצלח. הם עושים זאת כי הם לא עושים את זהותם על ההתעללות סבלו.

התוקפנות הפסיבית מפתחת דפוסי התנהגות כילדים כאשר הם מתמודדים עם מה שהם תופסים כטראומות שליליות, דפוסים שנועדו לעזור להם להתמודד עם הטראומה הנתפסת.

למען המאמר הזה, אני הולך לתת דוגמאות המבוססות על הניסיון שלי עם לשעבר מי הוא פסיבי אגרסיבי.

האקסית שלי לא היתה עקבית; הוא שלח הודעות דרך ההתנהגות שלו, שגרם לי לנחש מה הוא מתכוון ומה הוא צריך. הוא היה אדם עצמאי מאוד. הוא נסע הרבה אבל אף פעם לא היה זקוק לי לעשות כביסה או לארוז את התיקים שלו.

לא היה לו אוכל אהוב שאוכל לבשל בשבילו, ולא היה לו עניין רב במין ופירוש הדבר שלא היה לו צורך בשבילי. האיש יכול היה לדאוג לעצמו ... מכל הבחינות והוא דאג לכך שאבין זאת.

מצד שני, הוא חשש שאעזוב אותו. הוא הבהיר מאוד בתקשורת שהוא "לא יכול לדמיין את חייו בלעדי". התנהגותו אמרה לי: "אני לא צריכה אותך, אל תעז ללכת לשום מקום".

הייתי בר מזל מספיק כדי להכיר את אמו ולראות בה התנהגויות ולשמוע סיפורים מילדותו שנתנו לי מבט ברור על האופן שבו הוא הפך לתוקפני פאסיבי. לדוגמה, הפחד הפאסיבי הפחד נטישה. אמו אהבה לספר לאחרים איך ישנים ילדיה במשך הלילה בן שבועיים. לדבריה, היא שמרה את ילדיה בחדרה עד שהם היו שבועיים. בגיל זה הועברו לחדר השינה בקומה העליונה, הדלת היתה סגורה והיא הלכה לחדרה וסגרה את הדלת. היא אמרה, "אף פעם לא שמעתי מהם מציצה".

היא היתה על קומה אחרת עם שתי דלתות סגורות בינה לבין תינוק; אני מתאר לעצמי שהיא לא שמעה "מציץ" מהם! היא ממש נטשה את ילדיה בגיל שבועיים.

וזרע היה נטוע. מתוך תשעת הבנים, היא העלתה שלכולם יש נטיות אגרסיביות פסיביות, חלקם גרועים יותר מאחרים, אך במידה מסוימת, כולם פסיביים אגרסיביים.

מה שהיא התחילה בגיל שבועיים היא המשיכה לאורך כל ילדותם. היא היתה רחוקה מבחינה רגשית; מעולם לא היו מילות אהבה או סימני חיבה לילדיה. ילדיה נשללו מהיסוד שכל ילד צריך לשרוד ולגדול למבוגרים בריאים.

אם אתה נמצא במערכת יחסים עם אגרסיבי פסיבי, לעשות קצת לחפור לתוך ילדותו. שים לב להתנהגויותיו של ההורה שלו. יותר סביר שלך אגרסיבי פסיבי לא היה חם, אוהב ההורים.

2. 

פחד של כעס: רובנו לומדים כי זה רע לבטא כעס באופן בלתי הולם. פסיבי אגרסיבי לומד כי ביטוי כעס בכל דרך שהיא רע וכי הוא / היא רע עבור תחושת כעס.

לא היה שום כעס או סכסוך מותר בבית הילדות שלי לשעבר. ילדותו היתה חסרת כל רגש, אבל בעיקר כעס או הבעת זעם. האדם היחיד שהיה רשאי לכעוס היה אמו. וממה שאני מבין היא יכלה לכעוס על הון א.

כתוצאה מכך, הוא לימד:

 • כעס הוא רגש לא טבעי, אחד שישמור עליו.
 • כדי לדחוף את הכעס והכעס שהוא ממולא צריך לצאת בדרך כלשהי, בדרך כלל סמוי, פסיבי אגרסיבי דרכים.
 • לעולם לא להביע את הכעס במודע משום שעושה זאת הופך אותו לאדם רע.
 • לא לסמוך על אישה / בעל המביע כעס.
 • כדי להתרעם על סמכות וזה מובן אם אתה מתנשא על ידי חיבה, אם או אב זועמים.

כולנו לומדים כיצד להביע את רגשותינו ממשפחת המוצא שלנו. כמות הביטחון האוהב שאנו מקבלים וכיצד מטפלים הכעס בילדותנו תקבע כיצד אנו מתמודדים עם נושאים אלה כמבוגרים.

זה טיול כוח: הדבר האחד הכי אגרסיבי פאסיבי יש משותף הוא "העליונות שלהם". ברצינות, האם אי פעם פגש אחד שעשה מתנהג כאילו הם היו טובים ממך? מניעת מה שהם יודעים שאתה צריך, לשחק את הקורבן לדרישות בלתי סבירות שלך, או לחבל הרצונות שלך נותן להם את היד העליונה. פסיבי אגרסיבי לשמור אותך במצב אחד למטה שומר אותם מרגיש מעולה אשר מזין האגו פגום שלהם הערכה עצמית. הם מרגישים טוב עם עצמם כאשר אתה מרגיש רע על עצמך. 

התוקפנות הפסיבית הופכת להיות תוקפנית פאסיבית משום שהוא מלמד בילדות המוקדמת לא להביע את רגשותיהם או את צרכיהם, ולמעשה, הם לומדים להסתיר את רגשותיהם האמיתיים וזה עיקר הבעיה ... להבין מהי התוקפנות הפסיבית שלכם באמת מרגיש באמת רוצה וצרכים ממך.

No Replies to "תוהה איך אגרסיבי פסיבי שלך יש ככה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  66 − 57 =