8 דברים שירפאו לב שבור – insightyv.com

8 דברים שירפאו לב שבור

פרידה היא אף פעם לא כיף. סוף מערכת יחסים פירושו תחילתה של תקופה של אבל וריפוי עבור שני האנשים. אם ההפסקה היתה הדדית, שני האנשים יחוו תקופת הסתגלות שבה הם מתרגלים לא להיות ביחד. אם הפרידה לא היתה הדדית, האדם שהסתיים בעניינים עשוי להתמודדות עם רגשות אשמה ורגשות שאולי הם עשו טעות. את האדם להיות שבור עם בהחלט יהיה להסתגל, תחילה להיות דחה את השני לחיים ללא מישהו שהם עדיין אכפת.

איך אתם עוברים את השבועות הראשונים? הנה רשימה שמונה דברים חיוניים שכולם צריכים לעשות בימים הראשונים של הפסקה כדי לאפשר את הריפוי להתחיל.

 1. הימנע האהבה לשעבר. כן, הימנע. לא, זה לא להיות לא בוגר. לראות את הלהבה הקודמת שלך יכול להביא רגשות עלול לגרום לך לעשות או לומר משהו שאתה תצטער. בשבועות הראשונים הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות בעצמך לא להיות שם אתה יודע שהם יהיו.
   
 2. לדבר על הרגשות שלך עם חברים קרובים. תוציא הכול כדי שלא תחזיק אותו בפנים. החברים שלך עלול להיות חולה לשמוע אותך מדבר על המצב אבל אתה צריך לתת את כל הרגשות והמחשבות שלך או שהם עשויים לחזור לנשוך אותך מאוחר יותר.
   
 3. בכה אם אתה רוצה. זה בסדר לבכות על הפסד. אל תתעכב, תן לדמעות להתגלגל רק לעשות את זה במקום בטוח ובטוח שבו אין סיכוי לחזור לאקס שלך. אתה לא רוצה שהדמעות שלך ישמשו כאשמה. המטרה שלהם היא לטהר אותך מכל כאב לא להפוך את המאהב שלך לחזור.
   
 1. עזוב מזכרות. לשים משם או לתת שום דבר וכל מה שמזכיר לך את היחסים. הסתר אותם מחוץ לטווח הראייה, כך שהם יהיו מחוץ המוח עד שתוכל לזכור את היחסים ללא געגוע זה עדיין הולך חזק.
   
 2. לא להחליק למעלה ולהיפגש עם האקס שלך. כאשר אתה מרגיש עצוב או חסר מערכת יחסים זה יכול להיות קל מאוד ליפול בחזרה אל הזרועות של לשעבר שלך אבל לא לעשות את זה. זה יהיה רק ​​להגדיר אותך בחזרה ולתת את זה בפנים, אם הדברים הסתיימו היחסים לא היה מושלם להתחיל עם אז למה אתה רוצה להצית מחדש דברים?
   
 1. דגש על כל הדברים על האקס שלך שגורמת לך משוגע, כיביתי אותך, או שאתה פשוט נראה מעצבן. תחשוב על הדברים האלה לעתים קרובות, ושחזר אותם במוח שוב ושוב. להתעכב עליהם. זה יגרום לך להרגיש טוב יותר לזכור כי הלהבה הקודמת שלך לא היה מושלם וכי יש דברים שאתה לא באמת לפספס.
   
 2. תחשוב על דברים אכזריים, אכזריים או גס שלך עשוי לעשות במערכת היחסים שלכם. באמת לתת את הדברים האלה לשחק בזיכרון שלך. הזכר לעצמך שמישהו שבאמת דואג לך לא היה עושה דברים חסרי מחשבה כאלה ואומר לעצמך (שוב ושוב) שאתה יותר טוב בלי זה סוג של האגו מוחץ התנהגות בחיים שלך.
   
 3. שמור על מדיניות קפדנית לא ליצור קשר עם המקל. אל תעביר פתקים באמצעות חברים. אל תבצע שיחות. הימנע הודעות מיידיות או הודעות SMS על התא שלך. רק לא ליצור קשר עם האקס שלך עד שאתה לגמרי לגמרי בטוח שאתה כבר לא רוצה להיות איתו או לה. זו הדרך היחידה.
   

תיקון לב שבור לא קל אבל זה יכול להיעשות. פשוט מקל על תוכנית המשחק המפורטים לעיל ולפני שאתה יודע את זה אתה תהיה בסדר גמור. בהצלחה!

No Replies to "8 דברים שירפאו לב שבור"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.