אל תהיה קורבן של טריקים אלה גירושים מלוכלך | insightyv.com

אל תהיה קורבן של טריקים אלה גירושים מלוכלך

אל תהיה קורבן של טריקים אלה גירושים מלוכלך

גירושין יכול להיות עסק מלוכלך כאשר בידיהם של עורכי דין המשחקים משחקי כוח כדי להשיג יתרון לא הוגן על פני הצד השני. כנ”ל לגבי זועמים, נקמני בקרוב להיות בני זוג לשעבר שיש להם “לנצח בכל מחיר” היחס. אם זה קורה בגירושים שלך, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשלוט בצד השני, אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להכין ולנהל את הגירושין.

הדבר הראשון שיש לעשות הוא לזהות ערכת משחק כוח כשאתה רואה את זה. הדבר השני הוא לא לאבד את מגניב שלך ולנסות להילחם באש באש. זה רק יגרום להסלמה, וכל המשפחה שלך תסבול. השלב האחרון הוא לחשוב קדימה ולתכנן צעדים חיוביים כדי להתמודד עם משחק הכוח של בן הזוג שלך. קבל עזרה מבחוץ במידת הצורך.

הרשימה הבאה יש תיאורים ודוגמאות של כמה אלה טריקים מגעיל עורכי דין הלקוחות שלהם לפעמים למשוך. אם עורך הדין שלך ממליץ לך לעשות את זה, הוא או היא הגדרת לך כדי לקחת את היתרון הבלתי הוגן של בן הזוג שלך בקרוב להיות. אם אתה עושה את הדברים האלה, אל תתפלא אם הפעולות שלך יחזרו לרדוף אותך אחרי הגירושין!

גירושים מלוכלכים גירושים

 • קח את הכסף מתוך חשבונות הבנק המשותפים, לשים את כל זה בחשבון שלך לבד ולא לספר לבן הזוג שלך על זה מראש. אז תן לבן הזוג שלך להתמודד עם הבעיות הקשורות לכיסוי בדיקות מקופלות. זה גורם לבלבול ביותר מצוקה אם בן הזוג שלך בדרך כלל כותב את ההמחאות לשלם את החשבונות משק הבית.
 • השתמש כרטיסי אשראי לרכוש מלאי על פריטים אישיים או לבצע רכישות גדולות. הקפד להשתמש בכרטיסים אשר בן הזוג שלך הוא בעל הכרטיס העיקרי. זה יעיל במיוחד בתחילת או סמוך לסוף של גירושין. עורך דין אחד אמר לקליינט שלה לצאת יום לפני הדיון ביישוב ולהשתמש בכרטיסי האשראי של בעלה כדי לרכוש את כל הפריטים הדרושים לה כדי להקים את ביתה החדש. בעלה היה אז תקוע עם החשבונות כי הוא הסכים להיות אחראי על החוב על כרטיס האשראי שלו מיום הגירושין, אשר הוא לא ידע הכיל את האישומים של אשתו.
 • אם עזבת את בית המשפחה והם המקור העיקרי של הכנסה עבור המשפחה, לסרב לשלם כל חשבונות הבית או לשלוח כל תמיכה עד שאתה נאלץ לעשות את זה על ידי בית המשפט. זהו אחד הצעדים שבשגרה הקרויה “לרעוב את בן הזוג האחר”. המטרה היא לקבל את בן הזוג השני במצב כלכלי שבו הוא, מתוך ייאוש, יקבלו הסדר לא הוגן.
 • אם בן הזוג שלך אין הכנסה ניכוי הסדר, לחכות עד היום האחרון האפשרי לשלם כסף תמיכה, גם אם יש לך את הכסף לשלוח. במדינות מסוימות, התמיכה אינה נעשית עבריינתית עד שהיא מגיעה בשלושים יום, ובן / בת זוגך אינו יכול לעשות דבר עד ליום 31. לא משנה כי בן הזוג שלך רק אולי צריך את הכסף כדי לשלם חשבונות או לקנות דברים לילדים.
 • עתירה לבית המשפט המשמורת העיקרית של הילדים שלך כאשר אתה באמת מסכים המשמורת משותפת או הסדר ביקור. המטרה האמיתית לבקשה היא להפחיד פחד ללב של בן הזוג שלך ולהשתמש בו כמועדון כדי לקבל את בן הזוג שלך לוותר על משהו אחר, בדרך כלל בעיה כספית.
 • סרב לדבר עם בן / בת הזוג על כל דבר, כולל הסדרים עבור אותו או לה יש זמן הורות עם הילדים שלך. זה נופל לקטגוריה של טקטיקה בשימוש על ידי כמה עורכי דין כדי ליצור סכסוכים, ליצור נושאים שאינם צריכים להתקיים, להגדיל את שכר הטרחה המשפטית ללבוש את הצד השני למטה. זה יכול גם לגרום לשבר רציני ביחסי הורה-ילד אם ההורה שאינו קסטודיאלי אינו מגיע לראות את הילדים משום שהוא או היא אינם יכולים לקבוע זמן הורות.
 • להגיש עתירה מזויפת יש בן הזוג שלך נשלל מבית המשפחה תחת חסות המדינה שלך מפני חוקי התעללות.
 • אלה הם רק כמה דברים ערמומיים שיכולים לקרות גירושים. הם מצליחים לפעמים, אבל הם הרסניים מאוד לכל משא ומתן משמעותי והוגן. בנוסף, את שאריות קשה רגשות ומרירות הם יכולים לעזוב לאחר הגירושין יכול לעכב אותך ואת יכולתו של בן / בת הזוג שלך ביעילות שיתוף ההורים ההורה שלך. מה עוד, הם לעתים קרובות להוביל גירושין לאחר הליכים משפטיים עולה דמי משפט נוספים מיותרים אשר התגרשו לאחרונה אנשים יכולים להרשות לעצמם.

איך להתגרש הוא באמת רק סוג של סיכון / פרס עבור אנשים מסוימים. האם הסיכון ואת ההפסד הפוטנציאלי אם אתה נתפס על טריקים מלוכלכים שלך שווה כל תועלת פוטנציאלית, פיננסיים או אחרת, כי אתה עלול לקבל אם אתה מנצח את המשחק?

תחשוב על זה? האם אתה באמת המנצח – או שהם עורכי הדין המנצחים האמיתיים?

No Replies to "אל תהיה קורבן של טריקים אלה גירושים מלוכלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 6 = 2