23 מגניב רעיונות לחג המולד מתנות עבור החבר שלך – insightyv.com

23 מגניב רעיונות לחג המולד מתנות עבור החבר שלך

11. בירד תיק טיפוח

האם האיש שלך צריך איפשהו כדי לשמור על כלי הגילוח שלו, שמן זקן ועוד? אז זה לבחור הבא בשבילך. רעיון זה מתנה הוא שקית בד בעבודת יד הכוללת את הסיסמה “עם זקן גדול מגיע אחריות גדולה”. התיק יכול להיות גם אישית. זהו תיק מסוגנן ומהנה כי הבחור שלך יאהב.

זָקָן Grooming Bag Gift Idea

12. מנורת בקבוק ברקדי

מחפש מתנה ייחודית? אז זה מנורת בקבוק upcycled יכול להיות מה שאתה מחפש. המנורה היא בקבוק Bacardi עם 50 נורות LED לבן בפנים. זהו אחד מתנה אדיב ייראה מגניב בכל חדר. החנות בהשתתפות יש גם בקבוקים אחרים זמינים.

מאופקת Barcadi Bottle Lamp

13. סנטה היקר חולצת טריקו

רעיון המתנה הבא שלנו הוא מושלם עבור הבחור שאוהב בדיחה. זה חולצת טריקו כולל את המילים “סנטה אני יכול להסביר ..” זה עיצוב מצחיק והוא ייראה חגיגי ביום חג המולד. מתנה כמו זו היא מושלמת עבור מישהו שקשה לקנות. זה כיף ו Christmassy.

יָקָר Santa T-Shirt

14. צעיף מותאם אישית

הבא יש לנו רעיון מושלם עבור החבר המסוגנן. המתנה היא צעיף אישי. הצעיף הוא צבע חום אופנתי עם אפשרות יש ראשי התיבות זהב בתחתית. צעיף זה נראה קלאסי הבחור שלך ייראה אופנתי זמן רב אחרי חג המולד נגמר.

מותאם אישית Scarf Gift Idea

15. נר מבושם בירה

האם הגבר שלך אוהב לשתות בירה? אם כן זה נר מבושם בירה יכול להיות מושלם. הנר הוא בעבודת יד וריחות של כשות ומלט. זהו רעיון מתנה ייחודית וזה ייראה מדהים בכל חדר. החנות בהשתתפות יש מתנות אחרות בהשראת בירה כדי המאהב בירה בחיים שלך.

בירה Scented Candle Gift

16. חפתים חרוטים

האם החבר שלך רוצה להיראות חכם בחפתים? אז חפתים אלה הם מושלמים. חפתים הם מלוטש, מינימלי יש אפשרות עבור ראשי תיבות חרוט. חפתים כאלה ילך עם כל חולצה והוא יכול להיות משוחק לכל אירוע מהעבודה לאירוע מיוחד כמו חתונה.

חָרוּט Cufflinks

17. מחשב נייד אישי

לאחר מכן יש לנו את המחברת המותאמת אישית. זה יהיה מתנה גדולה עבור הבחור שאוהב לשמור מאורגן לכתוב הכל. הספר זמין במגוון צבעים ולכן יש מחברת שיתאימה לכל גבר. לא רק זה, אבל הספר הוא בעבודת יד ולכן הוא ייחודי.

מותאם אישית Notebook Gift Idea

18. האריס טוויד בקבוקון היפ

המתנה הבאה שלנו היא בקבוק נירוסטה כי יש כובע בורג ומשפך מילוי. הבקבוק מכוסה בד האריס טוויד ומגיע עם הסמכה כדי להוכיח היכן החומר ארוג. זוהי מתנה מסוגנן סופר שאפילו מגיע קופסת מתנה מרופד טוויד.

האריס Tweed Hip Flask

19. שעונים מעץ

כל בחור צריך שעון. הרעיון הבא שלנו מתנה חג המולד תכונות שעון ייחודי אופנתי כי הוא עשוי עץ. כמו שעון עשוי עץ זה פשוט עושה את השעון שונה אחד של סוג. שעון כזה יתאים לכל גבר. החנות בהשתתפות יש אביזרים רבים אחרים מסוגנן לגברים.

עץ Watch Gift Idea

20. משחק של כסאות חג המולד חולצת טריקו

הנה עוד לבחור עבור מעריץ של משחק כסאות. זוהי חולצה שאומרת “חג המולד מגיע” עם דרקון חובש כובע סנטה. אנחנו אוהבים את זה חגיגי לקחת על תוכנית טלוויזיה פופולרית. משהו כזה הוא גם נהדר עבור החבר ‘ה שאינם אוהבים בגדים מסורתיים חג המולד כמו סוודרים.

מִשְׂחָק of Thrones Christmas T-shirt

21. מלחמת הכוכבים הדפס עץ

הבחירה הבאה שלנו הוא זה מדהים מלחמת הכוכבים הדפס. זה כפרי הביתה עיצוב פריט זה ייראה נהדר בכל חדר. זה חתיכת בעבודת יד כל כך הדפסה ייחודית. הבחור שלך יהיה אחד חתיכת סוג של מזכרות מלחמת הכוכבים.

כוכב Wars Wooden Print

22. כריש כריש

מתנה חג המולד הפופולרי הם נעלי בית. הבחירה הבאה שלנו כוללת זוג נעלי בית חדשניות המושלמות לבחור שאוהב בדיחה. נעלי הבית עשויות להיראות כמו כריש על קצה הרגל שלך. אלה יהפכו מתנה סופר מגניב עבור כל אדם.

כריש Slippers

23. מפת עץ קירינג

אחרון על רשימת מתנות חג המולד שלנו הוא זה טבעת מפתח עץ. טבעת המפתח היא בעבודת יד וניתן להתאים אישית עם הודעה. זוהי מתנה מסוגנן כי החבר שלך יאהב. החנות בהשתתפות יש הרבה מתנות אחרות מגניב עץ אישית מגניב.

עץ Map Keyring

אנו מקווים שמצאתם את המתנה המושלמת לחג המולד!

No Replies to "23 מגניב רעיונות לחג המולד מתנות עבור החבר שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.