עשרה עצות לאבות לשרוד את תהליך הגירושין | insightyv.com

עשרה עצות לאבות לשרוד את תהליך הגירושין

עשרה עצות לאבות לשרוד את תהליך הגירושין

כשריד וקלי באו לבקר אותי, היה ברור שהנישואים שלהם כמעט נגמרו. מרירות וחריפות הסתחררו סביב שיחתנו. הם ושני ילדיהם הצעירים היו בסערה מתמדת. הכספים שלהם היו במצב של אי-סדר, הם כל הזמן מצאו פגם אחד עם השני והם כבר staking את “שטח” שלהם לקראת הפרדה. הם באו לקבל עצה, אבל כבר היה ברור לגמרי שלא היה להם מצב רוח להתפייס.

  אולי הביקור שלהם היה רק ​​כדי “לבדוק את התיבה” כי הם ניסו למצוא תשובה מלבד להיות הורים גרושים.

כשהתבוננתי בתהליכי הגירושים של ריד וקלי, השברתי את לבי לראות שני אנשים שהכירו זה את זה כדי לנצל את חולשותיהם של אחרים ולצרוך כל כך הרבה משאבים – כלכליים ורגשיים – כשהם נאבקו בשיניים ובציפורניים על כל היבט של פירוק הנישואין והמשפחה. ולמרבה הצער, הילדים שילמו את המחיר. כשהתהליך כמעט הסתיים, ריד בא לבקר אותי שוב. הוא היה אדם שבור – מחיר הגירושין היה יקר מבחינה כספית ואף הרסני יותר מבחינה רגשית. הוא הרגיש שקלי ועורך דינה “לקחו אותו לניקוי, “השיגו הסדר משמורת נורא ושילמו את תמיכת הילדים שהוא כמעט לא יכול להרשות לעצמו. הוא לא היה מרוצה מהפרקליטות המשפחתית שלו, והשתוקק עכשיו שהוא השקיע את מחצית המאמצים בניסיון להציל את הנישואים שנים קודם לכן.

ריד וקלי נשמעים כסטריאוטיפ של תהליך הגירושין במקרה הגרוע ביותר שלו, והם כנראה. אבל אחרי שדיברתי עם אבות גרושים רבים, ראיתי כמה מקרים שבהם התהליך לא היה חריף, ואילו צו הגירושין הסופי בסופו של דבר להיות הרבה יותר מאוזנת של ריד. אז התחלתי לשאול אבות שיש להם תוצאה טובה יותר מה הם עושים ומה עצה שהם קיבלו כי התהליך הלך טוב יותר עבור כל הצדדים.

  עשרת הטיפים הבאים עזרו לאבות אלה לשרוד את תהליך הגירושים ולשמור על ההערכה העצמית שלהם, היחסים שלהם עם הילדים שלהם ואת החיים שלאחר גירושין שלהם קצת יותר לניהול.

 1.  תוריד את המפרשים.  יועץ שפעם עבדתי איתו ציין שבמערכות יחסים משפחתיות, לעתים קרובות אנו מניפים את המפרשים שלנו כשהרוח נושבת בצורה הקשה ביותר, וכך מתנפחים החוצה. האבות שעשו את זה דרך התהליך לקחו את המפרשים שלהם כאשר הרוח נשבה קשה יותר, הן בבית לפני הגירושים ובמהלך התהליך. כשהאשה הזועמת היתה משליכה הערות מרורות או האשמות, הם שמו לב למה שנאמר, אבל הם לא הגיבו באדיבות. הם מצאו שכאשר הם יכלו להגיב באופן הגיוני ולא בכעס, הם היו זהירים יותר והרהורים יותר, ולא נתנו לאשתם כל תחמושת להשתמש בהם מאוחר יותר.
 2. אל תעזוב את הבית.  אבות אלה שעברו את זה בהצלחה למד כי כאשר אבא זז מהבית לפני צו גירושים, הם שמו את עצמם במצב רע. לאמא יש משמורת מעשית אם אבא עוזב, והיא נמצאת בעמדה חזקה יותר כדי לקבל את היד העליונה בקרב משמורת. ייתכן שיהיה עליך לעבור לחדר שינה אחר ולהימנע מבני הזוג שלך ככל האפשר כדי לשמור על מחלוקת, אבל לעזוב את הבית יהיה חסרון אסטרטגי מאוחר יותר.
 1. התחל לשמור רשומות.  רכישת יומן ולשמור תיעוד זהיר של כל מה שנאמר ונעשה ביחס לתהליך גירושין. שיא איומים, עלבונות, וכו ‘מן בן הזוג שלך הקלטה תאריכים ושעות. שמור תיעוד זהיר מאוד של הרגלי ההוצאות שלך, כסף אתה נותן לה את הילדים, ואת ההוצאות שאתה משלם עבור. אם יש תקרית שלילית בציבור, רשמו אותה ורשמו את שמות העדים. הדפס את רשומות הבנק שלך מעת לעת, כך שתוכל להציג משיכות גדולות שבוצעו על ידי בן / בת הזוג שלך. שימור הוא לעתים קרובות את אקולייזר גדול במערכת המשפט נראה מוטה נגד גברים וזה מסתמך על רשומות עובדות.
 2. שמור על התנהגות נקייה.  הגבל את צריכת האלכוהול והסמים; למעשה, להפסיק לחלוטין אם אפשר. שלם את החשבונות שלך בזמן. אל תיכנס לתוך משקפיים ציבוריים שיגרום לכל אחד לשאול את רמת האחריות שלך. אל תאפשר לבן זוגך להביס אותך לעימות ובמיוחד לא לעסוק בשום צורה של התעללות פיזית, רגשית או מינית. כדי לצאת מתהליך גירושין עם המוניטין שלך ואת הכספים ללא פגע, אתה אף פעם לא יכול להיות התוקפן. בגלל ההטיה הפרו-אם של מערכת המשפט המשפחתי, יש לך רמה גבוהה יותר של התנהגות להציג מאשר היא. זה לא הוגן, אבל זה המצב.
 1. מצא בקרוב יועץ משפטי מהימן וסימפטי.  אם אתה מרגיש גירושין היא בלתי נמנעת, עדיף לקבל את עצמך עורך דין טוב המשפחה בתחילת המשחק. בדוק מסביב עבור הפניות; לא רק לבחור חבר משפחה או קרוב משפחה, אבל למצוא עורך דין בעל מוניטין טוב בעבודה עם אבות. אבות גרושים אחרים יכולים לתת לך המלצות – חיוביות או שליליות – על עורכי הדין שלהם. ניתן גם להתקשר לשכת עורכי הדין המקומיות שלך להמלצה. לאחר מכן, להיות כנה ופתוחה עם עורך הדין שלך זוכר, הוא או היא עובד בשבילך, לא להיפך.
 2. לשמור את הקווים של תקשורת פתוחה עם הילדים.  לעתים קרובות, את ההרגשה שיש לילדים על אבא שלהם עושה או שובר מקרה משמורת. להמשיך לתקשר איתם; להופיע עד המשחקים שלהם, רסיטלים, הופעות ולהלל אותם. עזרה עם שיעורי הבית ויש לי קצת כיף ביחד גם כן. אל תדבר שלילית על אמא שלהם בנוכחותם, לא משנה איך היא יכולה לדבר איתם עלייך. אינטראקציות חיוביות שלך עם אותם יעזור עם התהליך, וגם לשמור על מערכת יחסים מאוחר יותר כאשר האבק מתיישב ו רגיל חדש קובע ב.
 3. אל תהססו לחפש עזרה רגשית.  ההפרדה ותהליך הגירושים יכולים להיות זמן מבודד מאוד לאב, והמאצ’ואיזם הגברי שלנו מקשה על הדיבור על הבעיות שלנו. צור קשר עם משפחה מורחבת, חברים תומכים, אנשי דת, מאמני חיים ומדריכים מקצועיים במידת הצורך. אבל להיזהר לא overburden את מערכת התמיכה שלך עם תהליך הגירושים; לשמור על השקפה מאוזנת כפי שאתה אינטראקציה עם אחרים. זכור, אתה לא בהכרח מחפש אהדה, אבל עבור תמיכה.
 4. שמור על עצמך היטב.  אבות רבים מזניחים את בריאותם הגופנית במהלך אותם זמנים מלחיצים, והם הופכים לדיכאון ומבודדים. שמירה על תזונה בריאה, פעילות גופנית, הימנעות חומרים מזיקים היא תמיד אסטרטגיה טובה, ואף חשוב יותר בזמנים של חרדה. אתה צריך להיות בחלק העליון של המשחק שלך כאשר אתה מתמודד עם אלה חוויות קשות מבחינה רגשית. ואל תשכח גם את הצד הרוחני שלך; תפילה, מילוי דעתך עם מסרים חיוביים להיות קרוב לאלוהים שלך הוא מקור אמיתי של כוח גם כן.
 1. להיות מוכנים לפתולים ולפתולים.  אחד מחברי קיבל צו מניעה נגד האשמות שווא. בסופו של דבר, הוא התהפך – בחלקו הגדול הודות לשמירת התקליטים הטובה שנתנה לו אליבי – אבל הוא היה הרסני מבחינה רגשית כדי להישמר מילדיו. להבין כי זה יכול להיות זמן מר וקשה ולא להיות מופתע אם דברים להפתיע אותך לאורך הדרך.
 2. להיות תמיכה עבור אחרים עוברים את התהליך.  אני כל כך מעריך את האבות ששיתפו איתי את הסיפורים שלהם במשך השנים ועזרו לאחרים לשמור על הפרספקטיבה שלהם דרך הגירושין הקשים שלהם. אתה יכול אפילו לחלוק את הסיפור שלך באופן מקוון ולעזור לאבות אחרים למצוא את הנתיב שלהם דרך תהליך זה הרסניות במיוחד קשה מבחינה רגשית.

No Replies to "עשרה עצות לאבות לשרוד את תהליך הגירושין"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  85 + = 91