איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה | insightyv.com

איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה

איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה

תמונות של גטי

להבין מה ללבוש לחתונה, במיוחד השמלות הנכונות ללבוש לחתונה, לא חייב להיות מסובך. ראשית לחפש קוד הלבוש, ולאחר מכן לעשות מחקר קטן על נראה מקובל עבור רמה זו של רשמיות או אירוע. (התראה ספוילר: אתה כנראה כבר יש לפחות שמלה אחת בארון שלך יעבוד רוב חתונות.)

אם ההזמנה לא נותן קוד הלבוש, הראשון להסתכל על הזמן שבו הטקס מתרחש. בדרך כלל, חתונות היום הם פחות רשמי מאשר אלה המתרחשים אחרי 18:00, אבל אם אתה עדיין במחירי הפסד, לחפש את מקום מראש, או ליצור קשר עם אורח אחר כדי לקבל את עצתם. האביב והקיץ חתונות הם זמן נהדר עבור צבעי פסטל, הדפסים פרחוניים נראה שובב. סתיו חתונות בחורף קוראים השמלה השחורה הקטנה האהובה עליך, גוונים תכשיט ואפילו גנב פרווה פו.

זה הזמן לקצץ בכל הזמן שאתה מבלה תוהה, “מה אני צריך ללבוש לחתונה זו,“להתרכז במציאת שמלה, הפרדות או חליפות שגורמות לך להרגיש מדהים – וידע שאתה יכול להגיע לארון שלך יש בדיוק מה שאתה צריך.

כדי לעזור לך למצוא את המושלם אורח החתונה להתלבש עבור כל טקס הקבלה ייתכן שיהיה זה באביב או בקיץ (עונת החתונה הוא כאן!), אנחנו להרכיב גיליון לרמות מצגת של רעיונות השמלה, רמזים קוד הלבוש ועוד.

02
של 08

חתונה בלתי פורמלית

איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה

shopbop.com

חתונה פורמלי יום או בוקר אומר שאתה יכול ללבוש שמלת קיץ, חצאית ומכנסיים העליון או אפילו לבוש. רק תזכור כי לא משנה כמה רשמי החתונה עשוי להיות, זה לא מקום עבור מכנסי ג ‘ינס או מכנסיים קצרים. פורמלי גם אומר שאתה לא צריך ללבוש עקבים גבוהים – זוג דירות יפות או סנדלים שטוחים יעבוד, בהתאם למזג האוויר.

אנו מציעים: סינתיה Rowley תחרה השמלה פרעה, $ 398.

03
של 08

חתונת ערב לא רשמית

איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה

shopbop.com

חתונה לא רשמית הערב מציע שמלה, אבל גם מאפשר הרבה גמישות – כמו חתונה בלתי פורמלית יום. אתה יכול ללבוש שמלת מקסי מקסימה רומנטית ונעליים שטוחות, או שמלה שחורה קטנה ועקבים נמוכים – כך או כך תיראה גם מתאים וגם מסוגנן.

אנו מציעים: יומי קים של “שעת שיא” השמלה מקסי, $ 288.

04
של 08

חתונה חצי-פורמלית

איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה

shopbop.com

חצי פורמלי הוא מונח מסובך, אבל אנחנו מציעים לא לחשוב על זה יותר מדי. במשך היום, חתונה פורמלית למחצה מציע סגנון קצר יותר של שמלת קוקטייל ועקבים / סנדלים או מפריד לבוש כמו חצאית מעוטרת וחולצה או תלבושת כיף.

אנו מציעים: שמרו את השמלה מיני תווית, 175 $. 

05
של 08

חתונת ערב חצי-פורמלית

איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה

shopbop.com

חתונה ערב רשמית למחצה היא רק קצת יותר אלגנטית מאשר חצי יום רשמי החתונה, אבל אתה יכול ללבוש את אותו דבר לשני. שמלת קוקטייל ועקב או מפריד לבוש (כמו שעות היום) ייראה נהדר אבל לא לשכוח כי LBD הוא גם אפשרות מצוינת לטקס ערב רשמי למחצה. 

אנו מציעים: המאהב שמלת תחרה תווית, 595 $.

06
של 08

שחור עניבה אופציונלית חתונה

איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה

shopbop.com

עניבה שחורה אופציונלית יכול להיות קוד הלבוש מסובך עבור חתונות! רק זכור כי “אופציונלי” מאפשר כמה וריאציה וגמישות. (גברים יכולים אבל לא יש ללבוש חליפות טוקסידו). בדרך כלל, זה אומר שאתה יכול ללבוש שמלת קוקטייל או עקבים או שמלה רשמית יותר – או מקובל. (Dressers Trendier על עניבה שחורה אופציונלי חתונות עשוי לבחור עבור שמלת MIDI מפואר תחרה או קטיפה או חליפת מלוטש קרפ או סאטן.) 

אנו מציעים: שמלת קטיפה צעירה, מפוארת & ברוק, $ 255.

07
של 08

חתונה שחורה

איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה

shopbop.com

שחור עניבה חתונות הם בדרך כלל סוג dressiest של טקס, וכן הזדמנות לשים על הטוב ביותר שלך מוחלט. קוד הלבוש של השמלה השחורה דורש שמלה רשמית (בדרך כלל ארוכה למרות שמלת שמלה ארוכה מאוד לבוש יכול להיות מתאים גם), או הלבוש הקוקטייל הלבוש שלך עם עקבים ותכשיטים נחמדים. אביזרים לחגורה עם עגילי נברשות, עגילי נברשות, פנינים או שרשרת תכשיטים.

אנו מציעים: Talulah ‘עטוף בשמלה מקסימה של רובלס, $ 299.

(אם אתה לא יכול להרשות לעצמך שמלה high-end אבל רוצה ללבוש משהו רציני במיוחד (או מעצב!) לבדוק את השכרת המסלול.)

08
של 08

חתונה לבנה

איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה

shopbop.com

אירוע עניבה לבן הוא הלבוש של כולם – ולא אופייני טקסי החתונה המודרנית, אלא אם החתן או החתן הוא תמלוגים או שכותרתו. נשים ירצו ללבוש שמלה ארוכה, באורך הרצפה (אולי עם חצאית כדור מלא) ואת התכשיטים הכי טוב שלהם – אולי אפילו כפפות! עניבה לבנה גם מרמז על רמה מסוימת של מסורת וצניעות, אז לעזוב את החריצים הגבוהים ואת הצוואר נמוך עבור אירוע אחר, פחות לבוש.

אנו מציעים: שמלת פרקר ‘מונרך’, 594 $

No Replies to "איך לבחור את השמלה העכבר ללבוש לחתונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 5 =