מה קורה מתנות intermarital כאשר אתה מקבל גירושין? | insightyv.com

מה קורה מתנות intermarital כאשר אתה מקבל גירושין?

מה קורה מתנות intermarital כאשר אתה מקבל גירושין?

במהלך גירושין, אתה יותר סביר תוהה מה יקרה לחשבון הבנק שלך ואת הנכסים האישיים, עם זאת, מתנות לא נחשב לעתים קרובות במהלך ההליכים. מה קורה למכונית הזאת או לכל התכשיטים שקיבלת במהלך הנישואין? מי מקבל לשמור אותם? התשובה היא קצת מסובכת.

טיפול של מתנות intermarital במהלך גירושין

מתנות מבן זוג אחד למשנהו נחשבות לנכסי נישואים במהלך גירושין.

זה כולל מתנות כגון המכוניות הנ”ל ותכשיטים שניתנו מבן זוג אחד למשנהו. עם זאת, החוק רואה נכסים מסוימים אחרת בהתאם למועד שבו ניתנו.

לדוגמה, טבעת אירוסין שניתנה לפני הנישואין נחשבת מתנה מחוץ לנישואין. הפעם היחידה זה יכול להיחשב נכס משפחתי הוא אם זה משודרג או השתנה במהלך הנישואין, אשר לאחר מכן להפוך אותו זכאי פיצול 50/50 במהלך גירושין.

מטבח כיור הברית

בכמה מדינות, זה לא נכון. בקונטיקט, אינדיאנה, קנזס, מסצ’וסטס, מישיגן, מיסיסיפי, מונטנה, ניו המפשייר, צפון ודרום דקוטה, אורגון, ורמונט, וושינגטון ווייומינג, נחלה רכוש נפרד באחוזה. משמעות הדבר היא כי החפצים הפרטיים שלך עדיין יכול להיות מפוצל 50/50 כמו רכוש משפחתי.

כפולה קפה

ב 29 מדינות, רכוש נפרד (כגון מתנות או פריטים שנרכשו אך ורק) הוא בדרך כלל לא כפוף להפצה במהלך גירושין.

תכלילים מעמיקים

אלבמה, אלסקה, ארקנסו, הוואי, איווה, מינסוטה, אוהיו וויסקונסין מחשיבים רכוש נפרד הכלול בגירושים, אם יש צורך בכך מהזוג שאינו זכאי.

בעלות משותפת של רכב עם הלוואה

זה לא נדיר עבור בן הזוג להפתיע את האחרים המשמעותיים שלהם עם מכונית.

למרבה הצער, אם הוצא הלוואה כדי לשלם את זה, שופט אין את הכוח לפצל את האחריות. בעוד המשתמש העיקרי יהיה סביר יותר לקבל בעלות קבועה של המכונית, מי הוציא את ההלוואה עדיין יהיה אחראי על התשלומים.

זה לא אומר שהאדם עושה את התשלומים האלה תקוע. למעשה, אם הם מפסיקים לשלם, המכונית יכול להיות מאוד repossessed. אם זה קורה, בן הזוג כי הפסיק לבצע תשלומים יכול להיות תובע, אם כי תוואי זה הוא זמן רב, יקר, ואינו משנה את העובדה כי הכסף חייב את הנושה.

פריטים שנרכשו או הושקעו עם קרנות בבעלות משותפת

פריטים שנרכשו במשותף נחשבים לנכסי נישואין הכפופים לחלוקה בזמן הגירושין. אם כספים קיימים מחוץ לחשבונות בנק משותפים, מומלץ להשאיר אותם במקום שבו הם נמצאים במהלך גירושין. ברגע שהקרנות פגעו בחשבון בנק משותף מאחד בבעלות פרטית, הן הופכות לנכס משפחתי, הנתון לפיצול.

קרנות נאמנות יכולות להיות:

 • כספי ירושה מופקדים בחשבון בנק משותף
 • הכנסות עוברות לחשבון בנק משותף
 • שילוב משאבים לביצוע רכישות
 • כל דולר בחשבונות עם שני השמות
 • שני בני הזוג האחראים לכל דבר עם שני השמות המפורטים (כלומר הלוואות וכרטיסי אשראי)

  זה נקרא בדרך כלל transmutation.

  בשורה התחתונה

  במקרים רבים של נכסי נישואין ומתנות, מומלץ להתייעץ עם עורך דין. זה לגמרי אפשרי להשלים את התהליך הזה לבד, למרות החוקים יכול להיות מאוד קשה לפרש. יתר על כן, אם כל חילוקי דעות יתעוררו או רגשות יוצאים מכלל שליטה, עורך דין יהיה שם כדי להתמודד עם המצב לתקשר עם הצד השני בצורה יעילה.

  No Replies to "מה קורה מתנות intermarital כאשר אתה מקבל גירושין?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 51 = 54