רוק השמלה פשוט שמלה עם אלה נעליים או מגפיים | insightyv.com

רוק השמלה פשוט שמלה עם אלה נעליים או מגפיים

רוק השמלה פשוט שמלה עם אלה נעליים או מגפיים

כל חמש עד שש שנים, או כך, שמלות משמרת חוזרות לאופנה, ובכל פעם שהן מופיעות, נראה שיש שתי שאלות על דעת כולם. הראשונה היא האם או לא משמרות שמלות להיראות טוב יותר על נשים רזות, או מחמיאים עבור כל סוג הגוף. השני הוא איזה סוג של נעליים ללבוש עם שמלות משמרת.

בעוד אני יכול לכתוב איך יש כנראה שמלה שמלה שם לנשים בכל גודל וצורה, וזה רק עניין של מציאת הנכון עבור סוג הגוף שלך, את הצבע של זֶה המאמר הוא להתמקד במה שקורה לאחר שתמצא את השינוי המושלם שלך.

במילים אחרות, מה נעליים או מגפיים אתה הולך ללבוש עם זה.

אבל, לפני שנגיע לזה, בואו נהיה ברורים לגבי מה שמלת השמלה בפועל.

מה זה שמלה?

לפעמים המכונה שמלות או שמלות, שמלות משמרת עזר לסמן את המראה mod של סצנת האופנה 1960, ומאז, הם עשו הופעות רבות על “מה מגמה” רשימות.

בעוד הדוגמה הקלאסית ביותר של השמלה שמלה כולל סירה או צוואר רחב, עיצוב ללא שרוולים וחתך רחב מתרחבים, גרסאות שרוולים, כמו גם אלה עם מגוון רחב של צווארונים שונים, נקראים עכשיו משמרות.

הם גם מבולבלים עם שמלות נדן, אבל ההבדל העיקרי בין שני סגנונות הוא שמלת נדן הוא לחתוך כדי עקומה ב המותניים, נותן לו צורה שעון חול; ואילו השמלה המסורתית לתלות תלויה על הכתפיים, נותן צללית נע בין ירידה ישר מן השדיים או הכתפיים, אחד כי הוא כמעט אוהל.

מה הם הטובים ביותר ואת הגרוע נעליים עבור שמלות Shift?

ובכן, ראשית נתחיל עם התמונה הגדולה: כמעט כל סגנון הנעליים יעבוד עם השמלה משמרת.

עכשיו, לפני כמה שנים, הייתי מתלוצץ שאתה כנראה צריך לדלג על נעלי ההתעמלות, אבל עם המגמה הגוברת של נעלי ההתאמה עם שמלות, גם זה כבר לא אופנה “לא”.

אחרי שאמרתי את זה, ישנם כמה סגנונות שעובדים טוב יותר מאחרים. כמה המועדפים שלי מפורטים להלן, יחד עם טיפים לבחירה בתבונה.

נעלי עקב

כן, בשנות ה -60 שמלות המשמרת היו מזווגות בדרך כלל עם עקבים נמוכים ואפילו דירות – והם עדיין יכולים להיות. עם זאת, יש משהו על זוג עקבים מעודן כי באמת elevates פשוט מעבר למשהו מיוחד. העקבים הימני להוסיף מגע של תחכום כי אתה פשוט לא יכול לקבל מן העקבים התחתון.

סגנונות שעובדים טוב במיוחד כוללים סנדלים רצועת הקרסול כי תכונה רק אחת או שתי רצועות vamp דק, כמו גם סנדלים סוג כלוב – או עם אלה עם הרבה רצועות לרוץ לאורך הרגל.

בשני המקרים, המפתח נמצא במאזן. אתה צריך להסתכל על התלבושת שלך במראה ולהיות בטוח כי הנעליים שלך לא שולטים השמלה שלך, אבל גם כי הבסיס שלך (נעליים ורגליים) לא נראה עדין מדי עבור הטבע רופף של משמרת מסורתית.

לפעמים זה צבע של שילוב הנעליים / השמלה שיכול לזרוק דברים, פעמים אחרות זה רוחב של רצועות – אבל אל תדאג, כאשר אתה מקבל את זה נכון, אתה יודע. השילוב המאוזן היטב הוא כמעט קסום בנשיות האוורירית והמתוחכם הפשוט.

מגפיים

קוראים רגילים יודעים שאני מציע מגפיים גבוהים כמו משלים קיימא כמעט כל השמלה, ואת השמלה השמלה היא בהחלט לא יוצא מן הכלל. למעשה, כמעט כל המגפיים או נעלי יכול לעבוד היטב עם משמרת – אם כי ייתכן שתרצה לממש קצת זהירות כמו סגנונות גבוהים יכול לפעמים לעשות קצר, שמלות זורם נראה קצת כמו nighthirts.

מגפיים עקבים ומשמרות קצרות לעשות שילוב דינמי עבור הערב המגפיים הקרסוליים (או אפילו מגפיים לחימה) יכול להיראות ממש חמוד לזווג עם שמלה מזדמנים השמלה – עם או בלי גרבונים.

משאבות

בעוד משאבות קלאסיות ותלבושת שמלה אינן יכולות ליצור את השילוב הדינמי ביותר, זה בהחלט אחד הפשוטים ביותר. והעצה שלי היא לשמור את זה פשוט. הדרך הקלה ביותר לעשות את העבודה הזו לזווג היא לתת את האווירה של השמלה להכתיב אילו משאבות תבחר.

לדוגמה, אם המשמרת שלך היא ללא שרוולים, שמלת ערב, שמלת ערב, לבחור זוג רגיל, unadorned, בצורת שקדים משאבות הערב.

מצד שני, אם אתה מסתכל כדי accessorize רטרו בסגנון מנוסח שיש לו קצת יותר מבנה אליו, ואז לחפש נמוך, לחסום משאבות עם עקבים עם קצת טעם וינטאג ‘. אולי פשוט קצת חומרה על vamp, רצועה slingback, או לסיים מבריק באמת.

סנדלים שטוחים

אף על פי כמה עונות האחרונות ראו נוחות גדולה או סנדלים “footbed” נכנס משלהם, אני עדיין מרגיש כי שמלות המעבר פשוט מתאימים יותר סנדלים שטוחים כי הם עדינים יותר.

אם השמלה המשמרת שלך מזדמנים בטבע או קצת על הצד dressier, אתה לא יכול להשתבש עם זוג סנדלים פשוט או שקופיות – רזה הרצועות, יותר טוב.

No Replies to "רוק השמלה פשוט שמלה עם אלה נעליים או מגפיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 − = 58