8 התנהגויות כי לחזות גירושין הוא העתיד שלך – insightyv.com

8 התנהגויות כי לחזות גירושין הוא העתיד שלך

 

לחשוב על נישואין? כבר נשוי? אלה הם 8 מנבאים של גירושין אתה צריך לחשוב על. 

 

אנחנו יכולים, ללא ספק, לומר כי זוג יתגרש לפני שהם הולכים לאורך האי? ברוב המקרים לא, אם כי במקרים מסוימים אתה יכול לראות את ההריסות הרכבת כפי שהוא מגיע. איך אתה יודע אם הנישואים שלך יימשך? 

אין תשובה קלה לשאלה זו, אבל יש כמה סימנים המנבאים אם זוג סביר יותר לקבל גירושין.

אם יש לך את כל הבעיות האלה במערכת היחסים שלך אולי אתה יכול הראש את הבעיות בעתיד לפני הליכה במורד האי. 

8 מנבאים של גירושין:

1. כסף, כסף, כסף:

כאשר צרות כסף בשפע, האם שניכם מתנגשים בקרניים, או שאתם יושבים יחד ומוצאים פתרונות במקום להצביע על אצבעות? איך שניכם לטפל בכסף בנפרד וביחד חשוב. 

אם אתה נאבק אחד את השני במקום לעבוד יחד על איך לנהל כספים בצורה הולמת יותר, זה יכול להניע אותך שני לקראת גירושין. כמו כן, אם אחד מכם הוא מביא את השני לתוך החוב או, יש היסטוריה של לא משלמים את החוב אולי הגיע הזמן לשבת עם יועץ פיננסי ומטפל אם השותף שלך הוא חסר אחריות כלכלית.

2. האישה הושלמה מבחינה כלכלית יותר:

אוניברסיטת שיקגו הספר של עסקים שנערך מחקר בשנת 2013, כי אם אישה מרוויחה יותר כסף מאשר בעלה, שיעורי הגירושין גדל.

אולי זה מבוסס על אמונה חברתית-תרבותית שגברים הם המפרנסים וכשזה לא קורה, אולי אדם מרגיש חלש או פחות חשוב. 

אם אתה אישה מוכשר היטב, השותף שלך עלול להיות מאוים על ידי ההצלחה שלך. 

מה אתה יכול לעשות בקשר לזה? 

שום דבר. אם אדם מאוים, הוא לא מתאים לך.

וגברים, אם השותף שלך הוא יותר מוצלח מבחינה פיננסית אתה לא גם לקצור את היתרון של ההצלחה שלה? אל תכנסו לאידיאולוגיות ישנות ולסטריאוטיפים תרבותיים.

3. ההורים שלך גרושים:

מחקר לאחר המחקר אומר אם ההורים שלך התגרשו, אתה צפוי להתגרש גם כן. אולי זה נכון, אז אם ההורים שלך התגרשו ואתה רוצה לשמור על הנישואים שלך מאושרים, למה לא לקחת כמה לקחים מ צופה הנישואין של ההורים שלך, ולהשתמש שיעורים אלה כדי לתת לך פרספקטיבה על איך להתמודד עם הסכסוך ב הנישואים שלך או איך לבחור שותף פרספקטיבה טובה. 

אני חושב שאם אתה מקבל גם “נשוי” לא משחק מלים המיועד, לרעיון שאם ההורים שלך התגרשו יהיה גם כן, זה פטליסטי מדי. למד מהטעויות שלהם. זה כשלעצמו עשוי להיות מתנה.

4. חוסר סקס:

אם אתה והשותף שלך לאט לחתוך על הפעילות המינית שלך, אתה הולך לתוך אזור הסכנה. סקס חיוני לנישואין. אתה לא צריך להיות במיטה אחד עם השני כל לילה מקבל randy, אבל אם שניכם מתחילים לשים kibosh על פעילות מינית ואינטימיות זה סימן רע מאוד של בעיות גדולות במערכת היחסים.

5. ערכים או רקע שונים:

עמיתה שלי באה מרקע ליברלי ואקסיתה באה מרקע שמרני.

למרות שהיו הדעות ההדדיות של זה כי הם מכבדים, בסופו של דבר הערכים שלהם ואת מערכות האמונה היו שונים להפליא. 

זה לא היה מפתיע כאשר הם התחילו להתווכח יותר כפי שהיה להם ילד. מערכות האמונה שלהם היו מתנגשות על איך לגדל את ילדיהם, כי נפוץ אם שני אנשים לא חולקים רקע וערכים דומים. אם אתה והשותף שלך יש השקפות חיים שונות מהותית זה יכול (אבל לא תמיד) לעשות עבור נישואים קשים.

6. נישואים צעירים:

להתחתן צעיר? אתה עשוי לגלות כי האינטרסים שלך ואת חייהם לשנות כל כך גדול ככל שאתה מתבגר, כי אתה יכול לגדול מבוגר ולא כזוג. אנחנו אנשים שונים בגיל 40 מאשר בגיל 20. 

זה לא אומר להיות זוג בגיל צעיר לא יכול לעבוד. יש לי חברים שנישאו בגיל 15 ו -16.

הם פשוט חגגו את יום השנה ה -40 שלהם! להיות צעיר עושה נישואים יותר קשה וזה לוקח יותר של מחויבות אז אתה צריך להיות מוכן לדחוף את זה כאשר הולך מקבל מחוספס. 

7. לחימה מכוערת, לא נלחם בצורה חכמה:

אם אתה והשותף שלך להילחם כדי לפגוע, לצפות אחד מאותם קרבות לנתק את הנישואים שלך. כאשר אתה באמת אוהב ומוקיר מישהו, אתה לא יוצא דם גם אם אתה כועס ופגוע. 

להיות אכזרי או על ההתקפה היא לא סימן של אהבה בריאה. לחימה בחוכמה היא החשובה ביותר בחיי הנישואין. בחר את הקרבות שלך בתבונה ו להימנע הצהרות מאשים. תיזהר עם המילים שלך. אין שום דרך באמת להחזיר אותם – כבר נאמר להם ברגע שהם עוזבים את השפתיים!
 
8. החזקת טינה:

אם אתה מוצא אחד מכם הוא סלחני כביכול אבל אף פעם לא שוכח את זה הוא הרגל רעיל עבור מערכת היחסים שלך ואת הנישואין בעתיד. אם אתה באמת סולח עליך גם להרפות! החזקת טינה ישנה תאכל אותך מבפנים ותקרע את השותפות שלך עד שלא יישאר דבר מלבד אפר.

אם אתה רואה כל התנהגויות אלה במערכת היחסים שלך, לא מקבל מבולבל למטה negativity או ייאוש. במקום זאת, אם זה משהו שאתה יכול לשנות, לעשות את זה! אם הקשר דורש יותר מאשר כמה tweaks, ייעוץ עשוי להיות הקלפים בשבילך. אם אתה לא נשוי עדיין, אבל לראות את הבעיות הפוטנציאליות, אולי כמה ייעוץ מראש צבאי הוא בסדר. עדיף לא לומר שאני עושה מאשר לומר שאני עושה ואחר כך, אומר, “הייתי צריך להגיד שאני לא!”

No Replies to "8 התנהגויות כי לחזות גירושין הוא העתיד שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.