הדרך הנכונה לשטוף את הפנים שלך – insightyv.com

הדרך הנכונה לשטוף את הפנים שלך

אין דרך מדויקת אחת, מושלמת לשטוף את הפנים שלך כראוי. כמה נשים הן סוג של שטיפה- and-go סוג של אנשים שלא לשים הרבה מאמץ וזמן לתוך העור שלהם, או כי הם עסוקים סופר או שהם מבורך עם עור מדהים כי לא צריך טון של טיפול . נשים אחרות (אתה יודע מי אתה) הם בֶּאֱמֶת לתוך skincare ואת רוצה לדעת ה הדרך הטובה ביותר לטפל בעור שלהם אז זה נראה הכי טוב שלה ואת הגילאים היטב.

במאמר זה, אני חולק תהליך פשוט 5 שלבים לרחוץ את הפנים שלך. אם יש לך אירוע מיוחד, או שאתה באמת לתוך טיפוח העור, אתה צריך לבדוק את המאמר שלי, איך לנקות את הפנים שלך בדרך המומחה. תלמד איך לנקות את העור שלך כמו facialist היה.

לפני שנתחיל, הקפד לבחור ניקוי אשר נוסח עבור סוג העור שלך. זה חשוב מאוד. ראה רשימה של ניקוי הטוב ביותר לפי סוג העור.

שלב 1: לשטוף את הפנים במים פושרים.

מים חמים יכולים להפשיט את העור של השמנים הטבעיים שלה ומים קרים יכול לגרום לעור שלך להדק. מים חמים הם תמיד ההימור הטוב ביותר שלך.

שלב 2: הכניסו כמות של עשרה סנט של קלינסר על האצבעות

נקודה ניקוי על המצח שלך, הלחיים והסנטר ולאחר מכן לעסות את הפנים שלך בתנועה מעגלית, כדי לוודא כדי לעקוף את האף ואת הסנטר. אם אתה נוטה לקבל blackheads או את העור יבש ו flaking, להשתמש cleanser כי גם exfoliates.

טריק זול הוא להוסיף כמות קטנה של סוכר חום כדי cleanser שלך בעת לשטוף.

ואל תשכח את הצוואר שלך, אלא אם כן אתה נוטה לטהר אותו במקלחת, כמו שאני עושה.

ראה רשימה של ניקוי פנים הטוב ביותר. 

שלב 3: לשטוף את הפנים במים חמים.

השתמש מטלית עבור טוב exfoliating טוב. אני אוהב להשתמש בשכבות דקות ודקיקות של תינוק בעת שטיפת הפנים שלי.

פאט את העור יבש. 

שלב 4: החל טונר אם יש לך עור שמן.

טונר יכול להחריף יובש ניקוי טוב צריך להסיר כל איפור וזיהומים. טונרים הם שנויים במחלוקת ובדרך כלל מיותרים (ראה המאמר שלי, האם טונרים נחוצים?). עם זאת, אם אתה אוהב את שלך, לא להפסיק!

שלב 5: החל סרום שמן או moisturizer.

לעולם אין לדלג על קרם לחות או סרום שמן. אם זה יום, להחיל sunscreen, אשר משמש גם לחות. אם אתה רוצה להשתמש קרם עיניים, להחיל אותו סביב העיניים על ידי doting אותו (אף פעם לא משפשף) עם האצבע שלך.

אם אתם מחפשים דרך אינטנסיבית יותר לשטוף את הפנים שלך כולל עצות של facialist, לא לפספס את המאמר שלי, איך לנקות את הפנים שלך בדרך המומחה.

No Replies to "הדרך הנכונה לשטוף את הפנים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.