5 הטבות כספיות של הסכם הפרדה משפטית – insightyv.com

5 הטבות כספיות של הסכם הפרדה משפטית

לאחר הסכם ההפרדה משפטי מועיל כלכלית. אם אתה נתקל בבעיות בחיי הנישואין והחלטתי להפריד, אני ממליץ לך יש עורך דין להתכונן שני בני הזוג לחתום על הסכם ההפרדה המשפטי. שים לב שלא כל המדינות מכירות בהפרדה משפטית. במדינות אלה, כי התהליך צריך להיות חלק. כל עוד את שלך ואת בן הזוג שלך לבוא בקלות.

במדינות שאינן מכירות הפרדה משפטית לדבר עם עורך דין מקומי משפחה על האפשרויות שלך אם כל מה שאתה רוצה זה הפרדה משפטית. בחלק מהמדינות ניתן לקבוע הסכם פרידה חתום בין שני בני הזוג שיהיה חוקי ומחייב. בכמה מדינות תהליך הגירושין חייב להתחיל לפני בית המשפט יזהה כל הסכם אתה ובן הזוג שלך לבוא.

בשורה התחתונה, אתה רוצה הסכם משפטי ההפרדה כי יגן עליך במהלך ההפרדה במקרה בן הזוג שלך לא מצליח לעמוד בהתחייבויות שלו כפי שתואר בהסכם. אתה רוצה הסכם כי יחזיק בבית המשפט אתה צריך ללכת לבית המשפט כדי לאכוף אותו.

להלן חמישה מהיתרונות הכספיים של הסכם הפרדה משפטי.

יתרון מס בעת תשלום תמיכה זוגית

אם אתה משלם את בן / בת זוגך, תמיכה זוגית אלה תשלומים ניתן לטעון כניכוי בזמן המס. רק אם התשלומים הם חלק בהסכם ההפרדה משפטית, אם כי.

אם אתה מופרד רק ללא הסכם משפטי, כל הכספים שניתנו לבן הזוג שלך לא ניתן לנכות בזמן המס.

אתה שומר על יתרונות מסוימים בנישואין

הסכם פירוד משפטי פירושו שמירה על הטבות מסוימות שביצעת במהלך הנישואין. נניח שאתה בן זוג אשר מכוסה תחת תוכנית ביטוח הבריאות של בן / בת הזוג שלך.

בהסכם הפרדה משפטי ניתן לכתוב בהסכם כי הטבות אלה נמשכות בתקופת ההפרדה.

יש גם את היתרון של היכולת להמשיך להגיש מס הכנסה כמו נשוי במקום יחיד. ואם אתה נשוי פחות מ 10 שנים אתה יכול להפריד מבחינה משפטית, אבל להישאר נשוי עד כי הדרישה 10 שנה הוא פגש. זה אומר להיות מסוגל לנצל את הציור של הביטוח הלאומי של בן / בת הזוג שלך בגיל 62.

מי משלם מה מתואר בבירור

אם אתה ובן הזוג שלך הבעלים של הבית שמשלם עבור מה יהיה מתואר בהסכם ההפרדה המשפטי. וגם, מי יחיה בבית, גם. בעת שמירה על בית יש נושאים כגון תשלומי משכנתא, שירותים, טיפול הדשא ותחזוקה כי צריך להיחשב. בהסכם הפרדה משפטי שאחראי על איזה חלק של האחזקה של בית הנישואין מתואר.

גבולות מוגדרים בבירור על חשבונות משותפים

רוב הזוגות יש בדיקה משותפת, חיסכון חשבונות אשראי. הסכם הפרדה משפטי יגדיר אם לשני בני הזוג עדיין יש גישה לכל חשבונות משותפים. היא רשאית לקבוע שכל חשבונות הבנק המשותפים יהיו סגורים וכל בן זוג יפתח חשבונות בשמם.

זה יכול גם לקבוע איזה בן הזוג לשלם את הכספים על כל חשבונות אשראי משותף המוחזקים על ידי בני הזוג. כל הסוגיות הנוגעות לאופן שבו הכסף הוא בילה ומי אחראי על מה מתואר כך שני בני הזוג יהיו מוגנים.

מה שקורה לחובות שנגרמו במהלך ההפרדה?

והכי חשוב, הסכם ההפרדה המשפטי יגן עליך מפני להיות אחראי על כל חוב בן הזוג שלך רוכש במהלך תקופת ההפרדה, אם אתה גר במדינת הפצה שוויונית. אם אתה חי במדינה רכוש הקהילה, אתה לא מקבל הגנה זו תחת הסכם משפטי ההפרדה.

No Replies to "5 הטבות כספיות של הסכם הפרדה משפטית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.