רעיונות קעקוע וסמליות באמנות של סלבדור דאלי | insightyv.com

רעיונות קעקוע וסמליות באמנות של סלבדור דאלי

הצייר הספרדי סלבדור דאלי הסתמך על השימוש בסמליות אובייקט כדי לתאר מחשבות, רגשות ופחדים לתוך יצירותיו החשובות. אם אתה רוצה לתאר את אותו משמעויות מאחורי כמה סמל של סלבדור דאלי באמנות הגוף שלך קעקוע, תסתכל על חמשת האובייקטים הפופולריים ביותר דאלי המשמש השראה יצירתית.

סלבדור דאלי נולד ב -11 במאי 1904 בפיגראס שבספרד. סלבדור דאלי היה אמן סוריאליסטי בולט, שצייר את עולם החלומות במרבית ציוריו לפני ששינה את סגנונו לקלאסיקה ולדת בשנות ה -40 המוקדמות.

בעוד כל סגנונות של סלבדור הם חגגו, היצירה המוכרת ביותר שלו הוא “ההתמדה של זיכרון”, אשר תכונות נמסה כיס שעונים ונמלים. באמצעות סימבוליזם לחיבור עולם החלומות למצב של ערות, רבים מציוריו של סלבדור נקטו בגישה כהה ומעוותת שמבקרים כיום דומים למחלת נפש בלתי מאובחנת.

רק בגיל חמש, ההורים של סלבדור אמרו לו שהוא גלגולו של אחיו שמת רק תשעה חודשים לפני הלידה של סלבדור. הוא לקח את הידע הזה ברצינות רבה והשתכנע באמיתותו.

סלבדור חי חיים אקסצנטריים עם עליות ומורדות רבים לפני מותו ב -1989. יצירותיו הייחודיות ביותר של האמנות נתפסו במחזור של מחשבות ותהליכים מטרידים, שאולי השוו את עניינו ללמוד את זיגמונד פרויד.

ה Persistence of Memory

קורטני קוליסון / פליקר / CC BY-SA 2.0

הוא מתואר לראשונה בחתיכתו המפורסמת “ההתמדה בזיכרון”, שעונים שימשו חפץ חוזר בעבודתו של דאלי עם הזיקה שהזמן טורף הכל וכי הוא תמיד מתקתק ומתמוסס.

02
של 05

ביצים

גיאופוליטיקוס Child Watching the Birth of the New Man - Salvador Dali

הזנת / Flickr / CC 2.0

דאלי השתמש בביצים כדי לסמל אהבה ותקווה ביצירותיו. מתוך שבירת מתוך הקליפה לנוחות של הסביבה הפנימית שלה, קעקוע ביצה יכול להיות רעיון חדש. בין אם זה מוזהב, צבוע מוטיב רוסי או נמשך סדוק פתוח, ביצים שבריריות וכך גם החיים. לחבק את הסמליות הזאת ולמקם את הביצה שלך בכל מקום שבו אתה לא רוצה שזה ישבור. המרחב על החזה מעל הלב שלך עשוי להפוך השראה עיצוב משמעותי.

03
של 05

לובסטרים

[ D ] Salvador Dali - Bureaucrate et Machine à Coudre (1933).jpg - Detail

cea + / Flickr / CC על ידי 2.0

לא רק צייר, דאלי גם יצרו חפצים אמנותיים מוזרים. המתאר מיניות, דאלי הראשון בשימוש לובסטר ביצירתו שכותרתו Téléphone-Homard. הטלפון הידוע לשמצה היה סטנדרטי עד שדאלי החליף את האוזנייה בלובסטר גבסב נושא חוזר של מיניות, לובסטר גם מסמל את הסיפור הישן עממית ventina dentata; שבו הנרתיק של אישה היה שמועה להכיל שיניים לסרס גברים. אמנם לא מחשבה נעימה ביותר, הדימויים של לובסטר עובד היטב עבור כל מי שמעוניין אורח חיים ימיים או אפילו גלגל המזלות סימנים, כגון סרטן סרטן.

04
של 05

תַחתוֹנִים

[ D ] Salvador Dali - Velázquez Painting the Infanta Margarita with the Lights and Shadows of His Own Glory (1958)

cea + / Flickr / CC על ידי 2.0

מגירות קעקועים צעד יכול להיות משמעויות נסתרות רבות. בעבודתו של דאלי, המגירות מסמלות את הרצונות המיניים הנסתרים לעתים קרובות של נשים ואת הסתרתן. ברגע המגירות נפתחים מעט כפי שצויר העבודה הידועה של דאלי, את סודות המיניות שלהם מתגלות. במילים אחרות, לצאת השלדים כמו תיבת פנדורה. שלב ו קעקועים סולם נראית יפה על הגב, שקול לעבוד סביב עמוד השדרה שלך ולעשות כל צעד בחיים לספור.

05
של 05

פילים

מֶרחָב Elephant Statue By Salvador Dali, South Bank, London.

ג ‘ים Linwood / Flickr / CC 2.0

הוא אמר פיל לעולם לא אשכח. ברוב פמלי הציור של דאלי, על פניהם היו גבוהים ורכים ונשא מטען מכל מיני סוגים סמליים. המתאר את העתיד עם המשקל של העולם עליהם, הפילים של דאלי מסמל כוח ועובר הלאה. לא משנה מה אתה מתמודד עם החיים, המטען לא צריך להגדיר אותך. לשאת את עצמך עם רמת החסד לשאת את המשקל של העולם שלך ולהישאר מקורקע.

No Replies to "רעיונות קעקוע וסמליות באמנות של סלבדור דאלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 3