הכרויות לאחר גירושין: 3 דגלים אדומים אתה אף פעם לא צריך להתעלם – insightyv.com

הכרויות לאחר גירושין: 3 דגלים אדומים אתה אף פעם לא צריך להתעלם

אם אתם גרושים זה עתה, ייתכן שבילית שנים בנישואים שבהם התעלמת מכל הדגלים האדומים. זה קל לעשות תירוצים על התנהגות רעה כאשר אנו מנסים לעשות עבודה הנישואין.

עכשיו שאתה מחדש שוב אתה צריך ללמוד לשים לב דגלים אדומים ולא לעשות תירוצים עבורם. זה ימנע ממך להפליג, הראש הראשון לתוך אסון ועוד נישואים נכשלו. לא משנה כמה יפה ומפתה החבר החדש שלך עשוי להיות, אלה דגלים אדומים לספר את הסיפור האמיתי של מי אתה היכרויות להתמודד עם.

דגלים אדום כאשר הכרויות לאחר גירושין

זה לא קל להתרחק מערכת יחסים. כולנו רוצים לתלות שם בתקווה שהדברים ישתנו. זה, אגב, איך רוב האנשים בסופו של דבר במערכות יחסים פוגעות ובית המשפט גירושין. הנה 3 דגלים אדומים כי אף פעם לא צריך להתעלם אם מוצגים על ידי תאריך שלך או אחר משמעותי.

הם הימנעו סכסוכים

יש אנשים מסרבים לחלוטין להתמודד עם בעיה או בעיה במערכת יחסים. הם ימנעו מלעסוק בבעיות במקום להתמודד עם זה ישירות. אם אתה מוצא את עצמך במערכת יחסים עם avoider, אתה כנראה לבזבז את רוב הזמן שלך התמקדו במציאת פתרונות לבעיות במערכת היחסים. אתה יכול להתערב avoider לא יעזור לך כל כך, רוב האחריות על מערכת היחסים תיפול עליך.

אדם נמנע דורש אישור ללא תנאי של כל מה שהם עושים. אם הם לא מקבלים את זה אז הם לא נפתחים איתך מלא לעסוק במערכת היחסים.

מכיוון שאישור בלתי מותנה הוא בלתי אפשרי כאשר יחסים של אהבה או היכרויות, אתה אף פעם לא מוצא את עצמך מעורב עם נמנע מי לוקח אחריות מלאה על חלקם של היחסים. מה שהם עושים זה לבלות את רוב זמנם לשפוט כל מה שאתה עושה ולומר ואז, בסופו של דבר ללכת.

הם אינם אחראים

אם אתה יושב ליד שולחן ארוחת ערב עם התאריך שלך והם ממשיכים עוד ועוד על איך לשעבר שלהם הרס את הנישואים שלהם, הבוס שלהם עושה את החיים בעבודה אומללים והשכן שלהם הסיבה שיש להם crabgrass … לרוץ, לרוץ מהר!

מתעללים אינם נוטים להיות אחראים למעשיהם או לכל דבר שקורה בחייהם. הם נוטים להימנע מאחריות. הם מוצאים תירוצים ואף אחד לא יכול להחזיק אותם עד לרמה מסוימת. הם שוברים הבטחות ולעולם לא עומדים בהסכמים. כאשר העולם שלהם מתחיל להתפרק בשל חוסר האחריות שלהם אתה יכול להתערב שזה יהיה מישהו אחר אשם.

הם פסיביים-אגרסיביים

במקור, המונח הצבאי הזה התייחס לאנשים שנראו כאילו עמדו בצו, אך למעשה ערערו את מה שנראה. פסיבי אגרסיבי האויב הגרוע ביותר שלהם וגם שלך.

ברגע שאתה נותן את האדם התוקפני פאסיבית יודע שאתה כמו משהו, להתכונן להתחיל בלי זה. הם מבטאים את כעסם בצורה סמויה. בדרך כלל על ידי ניכוי דברים שהם יודעים שאתה רוצה או צריך. הם יהיו חיבה בסלון וקר כמו דג בחדר השינה. אם אתה מצפה להם בשעה 7:30, להתכונן עד 8:00.

הפסיבי התוקפני לא יודע להגיד “זה מרגיז אותי”. הם מאוד מוכשרים לדקור אותך מאחור ולחייך אליך כל הזמן. הם באים בתור אנשים כל כך טובים, מישהו שלעולם לא יעשה דבר כדי לפגוע בך. כל הזמן הם מענישים אותך בחשאי ובדרכים שגורמות לך לחשוב שאתה משתגע. אם אתה מוצא את עצמך במערכת יחסים עם מישהו שנראה טוב מכדי להיות אמיתי אז, הם כנראה טובים מכדי להיות אמיתי.

No Replies to "הכרויות לאחר גירושין: 3 דגלים אדומים אתה אף פעם לא צריך להתעלם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.