23 מגניב קעקועים אחים אתה רוצה לקבל עכשיו | insightyv.com

23 מגניב קעקועים אחים אתה רוצה לקבל עכשיו

האם אחיך או אחותך הוא החבר הכי טוב שלך? האם שניכם אוהבים קעקועים? אז שקול מקבל קעקועים אחים. קעקועים אחים יכולים להראות כמה אכפת לך זה מזה, יכול לייצג את מה שיש לך במשותף או אפילו להראות את הדברים האהובים עליך על זה. כדי לתת לך קצת השראה מצאנו 23 של קעקוע אחים קרים אתה רוצה להגיע עכשיו. מאת עיצובים משמעותיים כדי דיוקנאות המשפחה כיף, יש לנו משהו עבור כולם .

1. אוחנה סיבלינג קעקועים

רעיון הקעקוע הראשון שלנו הוא עיצוב ohana. המילה ohana מגיע הוואי ומשמעותו משפחה, זה היה גם בשימוש בציטוט “אוחנה פירושו משפחה, משפחה פירושו שאף אחד לא נשאר מאחור או נשכח” מן הסרט לילו וסטיץ ‘. קעקוע כזה יהיה הדרך המושלמת להראות את הקשר בין אחים וזה יהיה גם נהדר עבור כל אחים שאוהבים גם את דיסני.

אוחנה Matching Sibling Tattoos

2. הלב קעקוע רעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון קעקוע פשוט וחמוד. אלה שני יש קווי המתאר הלב מקועקעים באותו מקום. עיצוב זה הוא דרך עדינה להראות את אחיך אכפת לך. לבבות כמו אלה יהיה נהדר כמו קעקוע הראשון אבל אם אתה רוצה יותר של עיצוב הצהרה אתה יכול להוסיף צבע או להפוך את ליבם גדול.

פָּשׁוּט Heart Sibling Tattoos

3. דיוקנאות של אחים

מחפש רעיון קעקוע ייחודי? לאחר מכן לבחור הבא הוא בשבילך! כאן יש לנו עיצוב קעקוע כי תכונות דיוקנאות של כל אח. אתה יכול לראות את הפנים נשאר ריק אבל אתה יכול לספר את האחים מלבד תכונות בודדות כמו שיער ואביזרים. זהו רעיון קעקוע מדהים וזה יהיה אחד מסוג.

ייחודי Sibling Portraits Tattoo Idea

4. התאמה פרח קעקוע הרעיון

הרעיון הבא שלנו כולל עיצוב פרחים פריחת הדובדבן. פריחת דובדבן יש משמעויות שונות רבות, אבל בדרך כלל מסמלים כוח להתגבר על אתגרים. זה יכול להיות משמעות עבור אחים אם הם תמכו זה בזה בזמנים קשים. אתה יכול גם לקבל קעקוע דומה, אבל עם פרח אחר, כי יש לך משמעות.

תוֹאֵם Flower Sibling Tattoos

5. הרומית מספרים קעקוע

רעיון קעקוע פופולרי עבור אחים הוא עיצוב המציג מה מספר הילד שהם. זה יכול להיעשות עם מספרים, סמלים ועוד. אחים אלה השתמשו ברעיון זה כדי ליצור קעקוע ייחודי ומסוגנן. לכל אחות יש ספרה רומית כדי להראות אם הם נולדו, שני או שלישי. אנחנו אוהבים את הקעקועים היצירתיים האלה וזה יעבוד לא משנה כמה אחים ואחיות יש במשפחה.

אָח אוֹ אָחוֹת Roman Numerals Tattoo Idea

6. עוגן קעקוע רעיונות

אחים יכולים לעתים קרובות להיות אנשים שאנחנו מסתמכים על האנשים שעוזרים לנו דרך פעמים רעות והם איתנו ליהנות פעמים טובות. לכן הרעיון הבא שלנו קעקוע תכונות שני עוגנים. קעקועים עוגן יש משמעות של כוח, יציבות ונאמנות שהופך אותם סמל מושלם עבור אחים. עוגנים ניתן לקעקע בכל מקום, יכול להיות כל עיצוב נראה אופנתי מדי.

אָח אוֹ אָחוֹת Anchor Tattoo Ideas

7. חמוד קעקועים אחים עבור 3

לאחר מכן, יש לנו רעיון קעקוע חמוד סופר. שלוש האחיות האלה יש דמויות מצוירות קטנות, כי הם מדברים על פח יכול טלפונים. זהו עיצוב נהדר המציג את הקשר בין האחים ואיך הם תמיד יכולים לדבר אחד עם השני. אנחנו אוהבים איך האחיות צריך להיות עומד יחד עבור הקעקוע להיות שלם.

חָמוּד Sibling Tattoos for 3

8. קעקועים לוטוס זעירים

פרחי לוטוס הם קעקועים מסוגננים ופופולריים. הרעיון הבא כולל שני עיצובים קטנים תואמים לוטוס. אלה יהיה רעיון נהדר עבור אחים, כי אתה יכול להראות את הקשר שלך עם עיצובים תואמים אבל הקעקועים נראים די קעקועים מדי.

זָעִיר Lotus Tattoos for Siblings

9. התאמת קעקועים אחים

הרעיון הבא שלנו תואם קעקועים הירח. עיצוב חצי ירח הוא מדהים, יש דפוסים פרחוניים ותכונות תכשיטים. קעקועים כמו זה יהיה מושלם עבור כל אחים שרוצים עיצובים תואמים יפה. אתה יכול לקבל ירח כזה מקועקע או ליצור עיצוב משלך.

תוֹאֵם Sibling Tattoos

10. די עיצוב יפה פרחים

אוהב קעקועים פרחוני? אז זה הרעיון הבא בשבילך. כאן יש לנו שני רעיונות קעקוע פרחוני. אלה יהיה נהדר כמו אחים קעקועים כי הם תואמים את ערכת הצבעים אבל העיצובים שונים. זה אומר שאתה יכול לקבל קעקוע תואם עם אח שלך אבל כל קעקוע יש אינדיווידואליות מדי. אתה יכול ליצור משהו דומה או שאתה יכול ליצור עיצוב פרחים שונים.

יפה Flower Tattoos for Siblings

No Replies to "23 מגניב קעקועים אחים אתה רוצה לקבל עכשיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 − = 41