כיצד לבחור את מחוך הכי טוב בשבילך | insightyv.com

כיצד לבחור את מחוך הכי טוב בשבילך

להחליט איזה סוג של מחוך לקנות יכול להיות פשוט ברגע שאתה מבין אלה שלושה היבטים מרכזיים: התאמה, פונקציה, ומחיר.

אִשָׁה in a corset

תמונה באדיבות מה קייטי עשה

עודכן על ידי קים “Kimmay” Caldwell 5/31/16

אחד הדברים הראשונים לעשות לפני שאתה קונה מחוך היא לבדוק את ההבדלים בין מחוך bustier. ברגע שיש לך לקבוע כי הסגנון שאתה רוכש הוא אכן מחוך, אתה יכול לעבור על עצות להלן!

להחליט איזה סוג הוא הטוב ביותר עבורך לפני הקנייה. אחת הדרכים לבחור את סוג המחוך היא לשאול את עצמך: האם אתה רוצה להיות מסוגל ללבוש את החזייה שלך מתחת אוֹ מֵעַל מחוך שלך? או, אתה מעדיף לא ללבוש חזייה בכלל?

ישנם שני סוגים עיקריים של מחוכים וכל אחד מתאים אחרת: מתחת לחזה ו overbust. המודל ראה כאן לובש מחוך, מחוך מחוך בסגנון של מה קייטי עשה. מחוך מתחת למים מתאים, כפי שאתה יכול לנחש, מתחת לחזה שלך. אתה יכול ללבוש כמעט כל החזייה שאתה אוהב עם זה סוג של מחוך.

כמה סגנונות overbust תומכים נועדו ללבוש במקום החזייה. סגנונות מחוך אחרים לא יספק כל תמיכה מרוממת בכלל, ואולי אפילו לְשַׁטֵחַ החזה שלך אלא אם אתה לובש חזייה מתחת.

טיפ נוסף: יש כל כך הרבה דרכים שונות ללבוש מחוך, אז לבחור סגנון תלוי מתי, ואיך אתה לובש את שלך.

אם אתה רוצה את מחוך להיות shapewear ו בכושר תַחַת בגדים, לבחור סגנון בעל חזית שטוחה ללא הרבה קישוט.

אם אתה לובש את מחוך כמו בגדים, או להפגין בציבור, ולאחר מכן לבחור אחד שמתאים לסגנון שלך. ייתכן אפילו לשקול סגנון הפיך. יהיו לך שני צבעים או דפוסים שונים לבחירה בכל פעם שאתה לובש את זה.

להחליט איזה סוג של צוואר שאתה אוהב. שאלו את עצמכם: האם אתם רוצים לקנות סגנון מתקתק צונח או בלקונט מרובע?

בחר צורה מחוך – ואת “הקימורים” אתה רוצה ליצור. כמה מחוכים נועדו לתת לגוף שלך דמות שעון ויקטוריאני אמיתי. אחרים מעוצבים לאחר עקומת ה- S של התקופה האדווארדית עם הירכיים בחזרה, והחזה קדימה.

02
של 03

תפקוד: מותניים – צמצום יכולת

חזור of a corset

אנג’לה פרידמן

אם אתה רוצה מחוך שיהפכו את המותניים שלך נראה קטן יותר מיד, שקול את הפרטים האלה.

בדוק את השרוכים לפני הקנייה. שרוכים פונקציונליים באמת שיעזור cinch המותניים שלך צריך להיות בחלק האחורי של המחוך, והם צריכים לקשור זכות על המותניים הטבעיים שלך – לא בתחתית או למעלה. הסגנון של אנג’לה פרידמן, למשל, הוא דוגמה.

איזה סוג של boning יש את זה? להחליט אם אכפת לך יותר על המחוך של המותניים הפחתת היכולת – או אם אתה רק רוצה סגנון זה נראה נהדר ומרגיש נוח. אם תבחר לנוחות, ואז לחפש סגנונות שנעשו עם boning פלסטיק גמיש.

אם אתה רוצה להיות בטוח מחוך שלך יהיה לגלח סנטימטרים את קו המותניים שלך, אז זה צריך להיות פלדה. (אוהד מחוך אמיתי יהיה לְקַלֵל כי את נוקשה, מגבילה בכושר של סוג זה של מחוך מרגיש בנוח.)

03
של 03

מחיר: כמה עולה מחוך עלות?

מָחוֹך

תמונה באדיבות Corset-Story.com

איך אתה יודע כמה להוציא על מחוך, וכיצד ניתן למצוא אחד בטווח המחירים שלך? כשזה מגיע לקנות מחוך, ביטוי זה מצלצל נכון: אתה מקבל מה שאתה משלם.

אם אתם מקווים להפחתת מותניים דרמטית ועקומות שעון חול מושלם, אז לא לקמץ על המחיר. אם אתה מעדיף סגנון יותר נוח זה פשוט נראה כמו מחוך, ולא פוּנקצִיָה כמו אחד, לבחור מותג פחות יקר.

ישנם 3 רמות מחיר: המוני המיוצר, שנעשו לפי הזמנה אישית.

אם אתה רוצה לקנות את המחוך “האמיתי” הראשון שלך – זה יקטין את המותניים שלך – אז עשה לפי הזמנה אחד יכול להיות הדרך הבטוחה ביותר ללכת.

עם זאת, יש יוצאים מן הכלל. חלק מהמותגים מייצרים סגנונות המוניים שיספקו את כל הפונקציונליות של מחוך “נכון” – אבל ייתכן שיהיה עליך מזל מבחינת גודל עבור אלה כדי להתאים היטב. אם אתה קונה מותג שמפרט את המדידות לצד כל גודל, תוכל לקבוע אם הוא יתאים היטב.

כאשר מותאם אישית היא הדרך ללכת: אם אתה אמיתי חובב מחוך ואת רוצה להשקיע בסגנון מותאם אישית, נהדר. אמנם כמה יכול להיות יקר מאוד, הם לא לגמרי מחוץ להישג ידם של כמה נשים – במיוחד לאחר חיסכון ולא קונה נעליים במשך זמן מה.

הניסיון של סוג כזה יפה של הלבשה תחתונה שנעשו המדידות שלך יהיה שווה את זה. ההתאמה תהיה מדהימה.

בחר מעצב המתמחה corsetry. שלח את המדידות שלך, ובתוך שבועות – או חודשים – יהיה לך את פיסת מיוחד ביותר של הלבשה תחתונה אתה כנראה אי פעם לבד.

מחוך מחוייט מושלם עבור הכלה שכן אתה יכול ללבוש אחד במקום של שמלת החזה שלך – וזה יהיה הרבה פחות יקר מאשר שמלות כלה ביותר.

No Replies to "כיצד לבחור את מחוך הכי טוב בשבילך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    54 − = 46