5 סיבות שאתה לא אשם על הרומן שלהם | insightyv.com

5 סיבות שאתה לא אשם על הרומן שלהם

5 סיבות שאתה לא אשם על הרומן שלהם

אין דבר הרסני יותר מאשר לגלות את השותף שלך היה בוגד את נדרים לקחו יחד. כפי שאתה זוחל דרך שלבי הצער; הכחשה, האשמה, כעס, ולבסוף קבלה, אתה עלול למצוא את עצמך שואל מי אשם בפרשה זו. “זה היה משהו שאני עשיתי או לא עשיתי כדי לגרום לזה” היא שאלה נפוצה אם היית קורבן של רומן.

אסור לקחת על עצמו את האחריות לפרשת בן הזוג.

אפילו בנישואים הגרועים ביותר, לבן הזוג יש אופציות ובחירות. אם לבן הזוג שלך יש רומן זה לא בגלל משהו שעשית או לא עשית. האחריות מוטלת על בן הזוג שבחר לרמות במקום להתמודד עם בעיותיו באופן פרו-אקטיבי יותר. להלן 5 סיבות שאתה לא אשם לפרשת נישואין:

בני זוג לרמות בגלל הקשר נישואין יש שבור למטה

זמן, הצעות חוק, ילדים, והחיים בכלל, יכולים לגבות מחיר על נישואים. כולנו מבינים שאנחנו צריכים לעבוד על הנישואים שלנו לשמור על האינטימיות שלנו חזקה אחד עם השני, אבל דברים אחרים להפריע, זוגות רבים מוצאים את עצמם נסחפים זה מזה.

אדם לא בוגר, במקום לטפל בבעיה, מנסה להימנע מלהתייחס אליה בכך שהוא פונה אל מחוץ לנישואין. התמוטטות היחסים היא בדרך כלל אשמה של שני האנשים, אבל הבחירה לרמות היא באחריות של רמאי.

בני זוג לרמות כי הצרכים שלהם לא להיות נפגשו

זה בדרך כלל אומר בן זוג אחד מרגיש שלו או הרגשי או צרכים פיזיים הם לא נפגשו.

שוב, זה יכול להיגרם על ידי מרחק רגשי בין בני זוג, אבל זה יכול להיות גם ההבדל בין כונני המין, להיות מותש מדי מאחריות אחרים כדי לקבל את האנרגיה של המין, או באמצעות סקס כדרך לשלוט (השתתפות במין כמו גמול או ניכוי עונש).

הפנייה מחוץ לנישואין אינה התשובה למצב זה, ואדם בוגר יבין זאת וינסה לתקן את המצב באמצעות תקשורת וייעוץ.

אדם לא בוגר יתחיל משהו חדש עם מישהו אחר כדי לקבל את ההתרגשות בחזרה, במקום לתקן או לסיים את היחסים הנוכחיים.

בני זוג לרמות בגלל משבר אמצע החיים

רוב האנשים מגיעים לנקודה בחייהם, בדרך כלל בין 30 ל -50, כאשר הם מבינים שהם מזדקנים ותוהים אם הם עשו את הבחירות הנכונות בחיים. זה נפוץ עבור אנשים אלה כדי לשאול אם אין שם משהו יותר ממה שיש להם, או להרגיש כאילו הם נמצאים rut.

הם רוצים לשחזר את הרגשות שהיו להם כשהיו צעירים יותר, או את ההתרגשות שחשו כמאהב צעיר. זה דבר פנימי עם רמאי, בגלל המטען הרגשי שלהם, והוא לא אשם של הקורבן של בגידה.

כמה בני זוג לרמות כי הם חסרים בגרות

אין להם שליטה דחופה, והם לא היו צריכים להתחייב מונוגמיה מלכתחילה, הם רמאים סדרתי. אם זה היה דפוס במהלך היחסים היכרויות, פירוק בגלל אישה אחרת / גבר ולאחר מכן לחזור יחד, את הדפוס לא יפסיק כי אתה לוקח נישואים נדרים.

אדם אחד לא יכול לעשות מספיק כדי לגרום לאדם אחר לשנות. השינוי חייב לבוא מבפנים, והאדם הזה צריך לרצות להשתנות.

זהו תחום אחד שבו בני זוג רבים חושבים, “לו הייתי רק יפה יותר, או סקסי, או יותר, הם לא היו מרומים”. אבל זה לא המצב. זאת הבעיה של הרמאי, לא שלך.

כמה בני זוג לרמות כדי לסיים את הקשר

יש להם מה שמכונה “פרשת אקזיט”. פירוק קשה לעשות, וכמה אנשים נמנעים מעימות או אפשרות של בן הזוג האחר שלא יסכים לגירושים על ידי עשיית משהו שיגרום לו. זוהי הדרך הפוגעת ביותר לסיים את מערכת היחסים.

זה נפוץ עבור רמאי רוצה להאשים את הרומן שלהם על בן הזוג שלהם. עם זאת, מלבד להיות אחראי במשותף על המרחק שיכול להתפתח בין זוג לא עובד על הנישואים שלהם, את רמאי חייב לקחת אחריות שלו / שלה בוגד. אנחנו אחראים לכל הפעולות שלנו ואת התוצאות של פעולות אלה.

אם אתה קורבן של רמאות, מבין כי הבחירה לרמות לא נעשה על ידי לך היה יותר לעשות עם בעיות של אדם אחר מאשר שלך.

No Replies to "5 סיבות שאתה לא אשם על הרומן שלהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    69 − = 66